Prezydent Warszawy nie chce by kamienice wróciły do miasta! Czy jest w zmowie z handlarzami roszczeń?

Fot. Youtube
4

Prezydent Warszawy zaskarżyła do sądu ustalenia komisji weryfikacyjnej, mocą których miasto ponownie stało się właścicielem nieruchomości, które w wyniku mafijnej reprywatyzacji zostały przekazane złodziejom. Łączna wartość nieruchomości to kilkaset milionów złotych. Hanna Gronkiewicz-Waltz nie chce by nieruchomości wróciły do rąk miasta. To może być kolejny dowód na to, że prezydent Warszawy jest w zmowie z handlarzami roszczeń.

Zaskarżenie ustaleń komisji weryfikacyjnej zostało uznane przez Ministerstwo Sprawiedliwości za niezgodne z interesem miasta. Skargi Hanny Gronkiewicz-Waltz dotyczą nieruchomości z centrum miasta przy ulicy Chmielnej 70, Siennej 29, Twardej 8 i 10. Ministerstwo uznało również, że złożonymi skargami prezydent Warszawy może chcieć uchronić urzędników ratusza przed poniesieniem odpowiedzialności za mafijną reprywatyzację.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Źródło: onet.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zbulwersowany mówi

  Żydowskie gangi rozszabrowują bezkarnie Polskę od dawna na różne sposoby. A Polacy śpią, bo to niby starsi bracia w wierze ( od JP II ) i im wszystko wolno.

 2. Ania mówi

  Hasło : ” Wasze ulice, nasze kamienice ” mają zakodowane apriorycznie.

 3. Spostrzegawczy mówi

  Feliks Koneczny nie mylił się więc z tezą dotyczącą mieszania się cywilizacji, że cywilizacje niższe, jak zmieszają się z wyższą tj z łacińską, to ją zatruwają.

 4. Dariusz mówi

  Potworny szkodnik powinien być w więzieniu. Lekcja wychowania obywatelskiego od współwięźniarek,
  bardzo by się jej przydała.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.