SKLEP-WPRAWO.PL

Prezydent Duda: „Służba zdrowia zdała egzamin w trakcie pandemii”. Internauci: „To żart? Mało śmieszny”

spotkanie PAD i PMM w Pałacu Prezydenckim/ fot. Twitter
11

W poniedziałek (22.02.2021), powróciwszy z wypoczynku na nartach, prezydent Andrzej Duda zakasał rękawy i ruszył do pracy. W Pałacu Prezydenckim odbyło się spotkanie ze środowiskami zaangażowanymi w walkę z pandemią Covid-19. Prezydent spotkał się też z premierem Morawieckim, żeby zapoznać się z propozycjami założeń rządowego programu Nowy Ład.

Na Twitterze Kancelarii Prezydenta zamieszczono kilka mądrości, które prezydent Duda wygłosił w ramach walki z pandemią. – Dzisiaj wyzwaniem jest realizacja Narodowego Programu Szczepień, abyśmy w jak najszybszym tempie pokonali pandemię. To nie tylko kwestia życia i zdrowia Polaków, ale także funkcjonowania naszej gospodarki – obwieścił prezydent. – Zapewniam, że przez najbliższe lata w Pałacu Prezydenckim będzie trwała nieprzerwana debata o ochronie zdrowia oraz o tym, jak uczynić ją jeszcze lepszą – oświadczył. Polska służba zdrowia zdała egzamin w trakcie pandemii. To ogromna zasługa wszystkich, którzy tworzą  i realizują ochronę zdrowia – podsumował.

Zważywszy na fakt, że w 2020 roku odnotowano w Polsce ok. 70 tys. nadmiarowych zgonów, z czego 5 tys. na Covid-19, wypowiedź prezydenta Dudy o zdaniu egzaminu przez służbę zdrowia wprawiła w konsternację internautów czytających ten wpis. Oto kilka reprezentatywnych komentarzy.

Pozostaje zadać pytanie, jaka liczba nadmiarowych zgonów skłoniłaby prezydenta Dudę do stwierdzenia, że służba zdrowia jednak nie zdała egzaminu podczas pandemii.

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

Katarzyna TS: Covidowy miś prezydenta Dudy

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. Rebih mówi

  Duda czuje, że powinien jakoś przypominać o swoim istnieniu, bo bez obecności w mediach straci popularność do zera i marzenia o przechwyceniu części elektoratu po rozpadzie PiS-u znikną jak sen jaki złoty. A bez własnego ugrupowania nie ma co liczyć na słodkie nicnierobienie przez kolejne lata. Dlatego na siłę wpycha się do mediów, podejmuje bezsensowne inicjatywy i zachowuje się, jakby coś znaczył, albo jakby trwały jeszcze wybory prezydenckie, kiedy to cały rząd udawał, że Duda jest ich przywódcą i natchnieniem.

  1. Irena mówi

   Chce przypomnieć ,że istnieje,ale to kpina z Narodu.

 3. Idjwjwjs mówi

  Nie było od 20 lat nikogo na tym stanowisku który by mądrze gadał, a teraz do pierd…jak Bronek

 4. W K mówi

  Prezydent ma inną służbę zdrowia.

 5. Matka mówi

  „Zważywszy na fakt, że w 2020 roku odnotowano w Polsce ok. 70 tys. nadmiarowych zgonów, z czego 5 tys. na Covid-19”.

  Blisko 80 tys. nadmiarowych zgonów, z czego 40 tys. na Covid. W lustro jeszcze potraficie spojrzeć, czy czujecie obrzydzenie widząc tak zakłamane mordy?

  1. Hehehehe mówi

   A 6 milionów zginęło w Auschwitz…

   1. Matka mówi

    1,1 miliona. Z własnej durnoty się w swoim nicku śmiejesz, bo jest z czego.

 6. Republikanin mówi

  Wygląda na to, że w czasie pierwszej kadencji pan Duda miał suflerów i słuchaweczkę w uchu, więc gadał w miarę mądrze. Teraz uznano najwyraźniej, że nie jest to już potrzebne.

 7. wilk mówi

  TO TERAZ WIADOMO GDZIE SIE SPIESZYL NASZ OJCIEC NARODU ANDRZEJ DUDA WRACAJAC Z NARY NA SYGNALE,LEZY MU NA SERCU ZDROWIE POLAKOW,TYLKO ZAPOMNIAL JAK JEGO KOLESIE ZAMYKALI SZPITALE,PRZYCHODNIE I LUDZIE UMIERALI,ALE MAM NADZIEJE ZE NAROD BEDZIE PAMIETAL I ROZLICZY Z TEGO TYCH MORDERCOW

 8. George mówi

  Ten śmieszny, żeby nie powiedzieć żałosny prezydencik Duda ma niezłe odloty. Ciekawe czy gadanie głupot to jego własność wrodzona, czy też ktoś mu coś do herbaty dosypuje?

 9. santana mówi

  To jest persona bez godności i honoru.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.