SKLEP-WPRAWO.PL

Prezydent Duda na rozpoczęciu roku szkolnego: „Zachęcam do tego, aby zaszczepić dzieci” [WIDEO]

Para Prezydencka na rozpoczęciu roku szkolnego/ fot. screen
6

W środę (1.09.2021) prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą uczestniczyli w rozpoczęciu roku szkolnego w Szkole Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II w Kruszewie. – Jako prezydent Rzeczypospolitej zachęcam do tego, aby zaszczepić dzieci, ale chcę, aby rodzice mieli zapewnione prawo do podjęcia własnej decyzji – powiedział PAD.

Prezydent życzył uczniom, aby „pielęgnowali rówieśnicze relacje, uczyli komunikowania się ze sobą i wymieniania poglądów”. – Nie bójcie się zadawać pytań – zaapelował.

A zatem celebra odprawiona, życzenia złożone, zachęta do szczepień wygłoszona. Apel o odwagę w zadawaniu pytań jest w tym całym spektaklu szczególnie groteskowy. Co odpowiedziałby prezydent, gdyby ktoś odważył się zadać mu pytanie o to, czy bierze odpowiedzialność za skutki szczepienia w postaci zapalenia mięśnia sercowego u dziecka, którego rodzice posłuchali jego zachęty? Wielka szkoda, że nikt nie mu tego pytania nie zadał. Wielka szkoda, że nikt nie zadał mu pytania o sens noszenia bezużytecznych masek, w których paradowali uczniowie i nauczyciele. Przykro patrzeć na te zamaskowane dzieci, którym cyniczni lub ogłupieni dorośli zgotowali ten los.

Źródło informacji: Kancelaria Prezydenta/Twitter, Facebook

Zobacz też:

Szczepienie dzieci przeciw Covid-19 to niewielkie korzyści i istotne ryzyko. Zebrane wyniki badań

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. Aga mówi

  Polecam 50-stronicową skargę do Europejskiego Sądu Powszechnego złożoną w 5 marca 2021 przeciwko Komisji Europejskiej przez powodów reprezentowanych przez adwokata Renate Holzeisen z Bolzano, Włochy dotyczącą szerokiego łamania przepisów prawa europejskiego w związku z warunkowym dopuszczeniem do obrotu *produktu leczniczego terapii genetycznej* zwanego szczepionkami. W dokumencie szeroko omówiono aspekt prawny ale również medyczny m.in. :
  1.fałszywe testy PCR,
  2.różne wyniki badań kontrolnych procesów produkcji szczepionek w skali A(klinicznej) i skali B(komercyjnej, którą dopuszczono do produkcji i testowania na milionach ludzi gdzie nie można jeszcze stwierdzić czy szczepionka komercyjna jest identyczna ze szczepionką kliniczną.
  3.aspekty niekliniczne,
  4.farmakokinetyke i brak badań ADME,
  5.toksykologie i genotoksykologie,
  6.choroby autoimunologiczne.

  *Moderna-Covid19_Annulument-Claim-EU-Polish*

 3. konfederat mówi

  mnie po zaczszepieniu sie drugi chuj na glowioe wyrosl,plaskloziemcy!

 4. olek mówi

  PO co komu taki ktoś? Udający Prezydenta. Bezbarwny i nijaki bylektoś, pomiatany przez podrzędnych syjonistów z Manhattanu. To jest żałosny spektakl upadku instytucji Prezydenta. Tutaj podpisze, tam jest za a nawet przeciw, tutaj połaskocze frankowiczów, potem znika jak wiejski amant. Pojawia się nagle znikąd z długopisem w ręku aby podpisać ustawę wobec której jest przeciw. Ten gość pomylił pałac prezydencki ze szpitalerm psychiatrycznym. Nie szkoda utrzymywać za takie pieniądze kogoś kto jest bezużyteczny ni zużyty jak sztabskapitan Hipolit z noweli Mrożka?

 5. Egil mówi

  Na mózgu ci wyrósł i bredzisz, przygłupie.

 6. Repatriant mówi

  @Olek piknie napisałeś, no i właśnie dlatego nie muszę wysilać mózgownicy; @konfederat nie wywołuj wilka z lasu, bo się spełni i wyda się, że jesteś zaszprycowany matoł

 7. W K mówi

  Gdyby tylko zachecal, nie byloby problemu. Niestety on podpisuje prawo, ktore przymusza. Mozliwe, ze umknela mi zmiana znaczenia slow i lewactwo zaczelo rozumiec znaczenie slow zacheta i przymus zamienne, jako synonimy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.