Prezydent Brazylii publikuje przerażający film z zabawy karnawałowej. Lewica domaga się usunięcia go z urzędu [18+ WIDEO]

Jair Bolsanaro / Fot. Facebook
6

Prezydent Brazylii, Jair Bolsonaro, opublikował na Twitterze film z parady karnawałowej, podczas której na przystanek autobusowy wskoczyła rozbawiona para pedałów, poprzebieranych w gejowskie ubranka. Ich zabawa mocno różniła się od zabawy cywilizowanych ludzi. Jeden nachylił głowę, a drugi oddał na niego mocz, tudzież spermę.

Nie czuję się komfortowo pokazując ten film ale trzeba ujawnić społeczeństwu prawdę, by miało wiedzę jak to wygląda i wybrało swoje priorytety – napisał prezydent Brazylii.
Oto w co zamieniły się liczne brazylijskie ulice w trakcie trwania karnawału. Komentujcie i wyciągajcie własne wnioski – dodał.

Bolsonaro dodał później, że jego intencją nie jest potępienie idei karnawału, ale zwrócenie uwagi na wynaturzenia, które niczym taran próbują wtargnąć do życia publicznego w społeczeństwach.

PRZECZYTAJ: Kibice Legii stają na wysokości zadania! Stanowcze NIE dla homopropagandy

Demoliberalne media w mig podchwyciły wpis Bolsanaro i oskarżają prezydenta o homofobię oraz publikację obscenicznych materiałów, zaś środowiska lewicowe domagają się usunięcia go z urzędu. Bolsanaro nie miałby co publikować, gdyby lewackie media i zaprzyjaźnione z nimi organizacje nie promowały homoseksualnych dewiacji.

Obejrzyj i przeczytaj:

„Nowy Testament nie potępia homoseksualności”, czyli jak próbuje się wypaczyć Pismo Święte

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. LucyLucenta mówi

    Pedalstwo w pełnym natarciu. Trzeba to powstrzymać, bo większość ludzi nawet nie wie jak sobie wyobrażać świat, kiedy przegramy

  2. Ignis mówi

    Co za syf i patologia. Sorry niedobrze mi……………..

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.