Premier Hiszpanii proponuje, by UE zerwała stosunki z Izraelem!

Pedro SánPedro Sánchezchez
13

Dr Wojciech Szewko, ekspert Narodowego Centrum Studiów Strategicznych ds. Bliskiego Wschodu, poinformował na X, że premier Hiszpanii zachęca, by UE zerwała stosunki z Izraelem. To odpowiedź na szereg aktów ludobójczych, jakich na palestyńskiej ludności cywilnej dopuszcza się izraelskie wojsko.

Premier Hiszpanii (Pedro Sánchez – przyp. red.): Unia Europejska powinna przedyskutować, czy kontynuować swoje strategiczne stosunki z Izraelem, jeśli Komisja Europejska uzna, że ​​Izrael naruszył prawo humanitarne w wojnie z Gazą – czytamy na X.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wcześniej, 22 marca 2024 roku, w czasie szczytu Rady Europejskiej, przywódcy Hiszpanii, Irlandii, Malty i Słowenii opowiedzieli się za „podjęciem pierwszych kroków” w stronę uznania niepodległego państwa palestyńskiego na Zachodnim Brzegu i w Strefie Gazy.

Przeczytaj także:

Trybunał Sprawiedliwości ONZ nakazuje Żydom zaprzestanie aktów ludobójstwa w Strefie Gazy!

Jest opis jak Żydzi zabili wolontariuszy! “Mord z premedytacją”, zastraszenie wolontariuszy i zagłodzenie palestyńskich cywilów

Nie mają hamulców! W odpowiedzi na żądanie odszkodowania za mord na Polaku, żydowski prawnik podnosi kwestię roszczeń wobec Polski

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. BP mówi

  Antychryst jest dumny ze swoich sług w Izraelu .

 2. Zofia mówi

  W takich chwilach chce się być Hiszpanem….

 3. Hammurabi mówi

  Unia unią, jednak to każde uczciwe i wolne państwo powinno rozważyć, czy w obecnej sytuacji utrzymywać kontakty z bliskowschodnim tworem a właściwie potworem „państwowym” rozpychającym się w tym rejonie świata od 14 maja 1948 roku.

 4. K7 mówi

  To znakomity pomysł. Jak znam życie to polskojęzyczne władze będą przeciw , bo nie mają jaj !

 5. Negro mówi

  @K7
  Nie jest tak, że nie mają jaj, tylko bez zgody ich oficerów prowadzących z USA, Brukseli i Tel Aviwu nie są w stanie nic zrobić. Częściowo ze strachu że stracą przywileje i zaraz oni zostaną o coś oskarżeni i udupieni, a częściowo że mają to gdzieś.

 6. klioes vel pislamista mówi

  Natomiast USrael nigdy stosunków z Izraelem nie zerwie!

  Ogon merdający psem

  Różne nieszczęścia bywają w świecie,
  Mniejsze i większe. Ale jednak wiem –
  To nieroztropne, gdy się śmiejecie! –
  Straszny jest ogon merdający psem.

  Wynik merdania: wojna światowa!
  Wcześniej czy później, ale musi być.
  Bo od merdania psu spuchła głowa
  I gnić zaczęła… Pies nie może pić…

  Nie może myśleć! Sobie sam szkodę
  Czyni, bo ogon mu robi za łeb.
  Pies zdechnie. Ogon: „Ja tu prym wiodę!”
  Zlepkiem jest psisko. I ogon to zlep.

  De ano mundi ogon się stworzył.
  Bo z pasożydów swą cielesność ma.
  U psiego tyłka, jak glista ożył,
  I wraz z psem zdechnie!… jak dwa razy dwa.

 7. Golonka mówi

  Ale chichot losu. Górale wychodowali lewice w UE żeby walczyć z Chrystusem a tu prosze jakie kwiatki. Lewica zaczyna podgryzać i zaraz będzie gryźć ostro Górali ze wzgórz Golan. Ale sie doczekali. Kupujcie popcorn bo bedzie się działo.

 8. W K mówi

  Nie bez powodu w Polsce skandowane jest hasło:
  ,,Żydzi! Żydzi! Cała Polska was się wstydzi!”.

 9. Krzysztof mówi

  @Negro Mówi
  To wiem kolego , znam temat i zakładam , że wielu tu piszących też wie. Mam nadzieję jednak , że ktoś się za to zabierze – w przyszłości . A jeśli chodzi o Hiszpanów to chyba oni pierwsi przegonili 7ydów ze swojego kraju a ci zatrzymali się w Polsce , gdzie zastali otwarte ramiona , i to był wielki błąd . historia niczego nie nauczyła Polaków , albo polskojęzycznych decydentów i powtórzyli błąd przygarniając przybłędy i potomków morderców Polaków pod swój dach . Jak trzeba być głupim , żeby nie znać historii i nie uczyć się na błędach. Nic się nie zmieniło na przestrzeni wieków . Kto przyjaciel – to przyjaciel , a kto wróg – to wróg. Tak było jest i będzie !

 10. gal mówi

  Każdy normalny, przyzwoity kraj powinien zerwać wszelkie stosunki dyplomatyczne z tą bandycką plemienną terroorystyczną tłuszczą wyznawców talmudu. Dość już tych akcji terrorystycznych na całym świecie, dość upadlania ludzi i niszczenia ich kultur. To zwyrodniałe plemię powinno zostać unicestwione dla dobra całego świata.

 11. gal mówi

  Znałem kilku z tego plemienia i każdy to arogancki bydlak o wybujałym ego, butny i bezczelny, mający skłonności do obrażający, ale jedno co ich boli bardziej niż kop w krocze to jak im powiedsz prawdę. Wtedy piana cieknie im z pyska jak podczas wścieklizny.

 12. ministrant mówi

  Dajcie spokój. Kupiłem ten kalendarz dla gejów bo reklamowali, że ksiądz jest seksowny. A ks. Jerzy Mikrut jest gruby, owłosiony, spocony i nieapetyczny. Dociska butem goły tyłek innego spaslaka. Sadomaso nie w moim guście.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.