Powstanie płot na polskiej granicy! Zobaczcie jak UE i rząd PiS walczą z „nielegalną” migracją…

Fot. pixabay
13

Krzysztof Jurgiel, minister rolnictwa i rozwoju wsi zapowiedział rozpoczęcie budowy płotu na wschodniej granicy. Ma on zabezpieczyć Polskę przed „nielegalną” migracją. Problem w tym, że płot nie ma na celu chronić Polskę przed islamskimi fundamentalistami, którzy wciąż przedzierają się do Europy, ale przed… dzikami. Oto jak państwo PiS walczy z „nielegalną” migracją.

Projekt budowy płotu realizowany jest wspólnie z Vytenisem Andriukaitisem, komisarzem UE ds. zdrowia i bezpieczeństwa żywności. To dobrze, że w walce z migracją dzików pomogą nam możnowładcy z UE. Mają przecież oni wprawę w walce z dzikimi islamistami. Jesteśmy skazani na sukces.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Projekt budowy płotu dotyczy krajów UE, w których podobno wystąpiły ogniska afrykańskiego pomoru świń. Minister Jurgiel wskazał, że ogniska choroby wystąpiły: w Polsce, państwach bałtyckich (Estonia, Litwa, Łotwa), Rumunii i w Czechach. Omówiono również współpracę z państwami, które graniczą m.in. z Ukrainą, Rosją i Białorusią, skąd podobno wirus dostaje się do krajów UE. Minister Jurgiel stwierdził, że obecnie „ sytuacja jest w miarę stabilna”. Podobną opinię wyraził komisarz UE.

W odniesieniu do budowy granicznej „zapory” przeciw dzikom na wschodnie granicy polski, minister poinformował, że: „Na Komitecie Stałym (RM) będzie rozpatrywana uchwała ws. programu budowy płotu. Przygotowana jest ustawa. Zakładamy, że od września powinna ruszyć budowa”. Jej koszt określono na kwotę ok. 300 mln zł. Przewidziano, że będzie ją stanowił dwumetrowy płot z odpowiednią siatką. Płot postawiony zostanie na długości ok. tysiąca kilometrów. Wzdłuż granicy Polski z Ukrainą i Białorusią. Czas budowy określono na 3 do 4 lat.

No cóż, życzylibyśmy sobie, żeby z takim zaangażowaniem jak w walce z migracją dzików, Unia Europejska i rząd PiS walczyli z nielegalnymi migrantami z Afryki i Bliskiego Wschodu, którzy Stary Kontynent doprowadzają do destrukcji.

Za:PAP

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Rich mówi

  Być może to jest płot chroniący przed imigracją ludzi. Ten płot będzie postawiony także na zbiornikach wodnych. Czyżby te dziki do nas przypływały?

 2. Andrzej mówi

  Tytuł pudelkowo onetowy. Jacku nie idź tą drogą.

  1. Jacek Międlar mówi

   Wyjątkowo, bo tego typu polityka jeden wielki kabaret!

  2. Rafał mówi

   Płot w założeniu ma chronić przed dzikami płoszonymi z Białorusi. Z Ukrainy to pomór przyjedzie w kiełbasach z dzików. Będzie to prawdziwy płot – drewniane pale i siatka leśna… Nie wiem czy rozpędzone stado dzików zauważy, że przekroczyło granicę.
   Zgadzam się, że to nie jest artykuł na ten portal, ale ty tu dowodzisz.

  3. Romek mówi

   Jebnij sie przyglupie w kapuste. Porownujesz dziki do ludzi? Ale do Anglii chcesz wjechac. A takiego kurwa wała. Mozesz sibie w Pcimiu pierdolic te swoje madrości. ‼️?

  4. Maks mówi

   Spoko Romek, nie obrażaj ludzi. Każdy ma swoje racje. To, że nikt ci tego komentarza nie wykasował, to też coś znaczy.

 3. krzysztof mówi

  Mam nadzieję że PiS mówiąc płot na dziki będzie stawiał solidniejszy na migrantów ??

  1. pola kowalska mówi

   Ten plot to kpina i podkladka na uplynnione miljony dla Okupanta zydowskiego

 4. Robert mówi

  No to mamy święta.Trump i Izrael podpisali rozwojem z Putinem.Wojny nie będzie.Fajerwerki patrioty,czy jak tam to ścierwo sie nazywa,funkjel nówka dotrze do Polski w 2022.,a stali Rosjanie za naszymi granicami

 5. Ayax mówi

  Polski rząd jak i władze UE nie lubią poprostu nie lubią konkurencji 🙂

 6. julie mówi

  Witam wszystkich Polesi – Prawdzuwych Polakow ! Nie dosc , ze plocicha nie potrafia stawiac , to kompletnue zwalilo mnie dzis z not pizdrowienie zydowskie go szalom , przeciez my jestesmy goje ! A tu Sklepiwicz i Rola taki nalesnik walneli . Zeby bylo weselej to ogladalnosc zasjakujaco wzrasta. Napisalam dzis bo jest 28 marzec 2018. A ja mieszjam daleko od kraju.. Na zawsze zakonczylam ten ” polski portal „. To przerazajace wprost ! Z Panem Bogiem .

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.