Posłowie PiS poparli aborcjonistkę! Posłanka Lewicy została przewodniczącą Komisji Rodziny i Polityki Społecznej

Magdalena Biejat/ fot. screen
8

Magdalena Biejat z Lewicy (Partia Razem) została przewodniczącą Komisji Rodziny i Polityki Społecznej. To w tej komisji utknął projekt ustawy obywatelskiej „Zatrzymaj aborcję”. Teraz będzie jej przewodniczyć aborcjonistka, którą poparli posłowie PiS. Kontrkandydatem Biejat był poseł Grzegorz Braun.

– Tylko 3 (!) posłów przeciwko powołaniu na szefową komisji Polityki Społecznej i Rodziny przedstawicielki Lewicy. Z PiS PRZECIW głosowały Elżbieta Duda i Dominika Chorosińska. Pozostałych posłów PiS, którzy poparli tę kandydaturę po prostu nie rozumiem – skomentowała głosowanie posłanka Anna Siarkowska (PiS).

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Wśród posłów wspierających oddanie komisji czerwonym i ostateczne utopienie tematu Zatrzymaj Aborcję byli m. in.: Rzecznik PiS [Anita Czerwińska] czy Leszek Dobrzyński. Na 33 członków komisji PiS ma 17, kandydatkę lewicy poparło 25 posłów, więc co najmniej 10 z PiS. Sojusz PiS-SLD w rozkwicie – napisał na Twitterze poseł Robert Winnicki.

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

ONZ chce uznać aborcję za prawo człowieka i wprowadzić do szkół obowiązkową edukację seksualną

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. anonim mówi

  Brawo pisory maski opadly podle jadasze teraz jeszcze dokoptujcie do towarzystwa tej baby nastepna aborcjonistke z Wroclawia nijaka M. Lempart.

 2. Rejtan mówi

  ja pier…. co sie w tym kraju dzieje!!!!!!!!!

  1. Adam mówi

   Głosowałem na PiS tylko dlatego aby do władzy nie doszło pedalstwo, zboczenie i dewiacja propagowana przez inne partie. Wolę mniejsze zło w postaci PiS niż szambo w postaci po czy sld

  2. Maciek mówi

   Adam mam nadzieję że za 4 lata zmienisz głos na Konfederacje.

 3. szalom mówi

  . Aby nie zagłosować na Grzegorza Brauna zagłosowali na jakąś arcylewaczkę od Lejby Dawidowicza Bronstajna – Trockiego. I tak już będzie. Byle dopieprzać Konfederacji. Opamiętanie przyjdzie po przegranej Dudy z jakimś brejzą, śmieszkem, jego panienką lub kimś podobnym a po następnych wyborach będzie pozamiatane bo PIS bez Kaczyńskiego jest tylko kupą śmieci

 4. Marcjusz mówi

  To Schetyna wcale nie musiał wygrywać wyborów żeby zboczeńcy mogli dorwać się do dzieci. Tych nienarodzonych też. PiS utarło nosa Konfederatom, którzy niedawno postawili pod ścianą Episkopat. Episkopat zaś musiałby postawić z kolei pod ścianą PiS i Dudę. Wybór Magdaleny Biełat zażegnał „niebezpieczeństwo”. Bardzo sprytne posunięcie. Wilk syty i owca cała. Konfederaci muszą na razie schować szable i poczekać na lepsze czasy ?

 5. anonim mówi

  To tylko dowodzi, że banda okrągłego stołu rządzi nieprzerwanie od 1990 r. Tylko Konfederacja jest dla nich obcą siła polityczną, którą na razie nie mogą kupić, bo jest niesprzedajna jak dziwka polityczna, jak np. PSL czy niektórzy z Kukitz z jej byłym liderem moczymordą P. Kukizem. Dziś wszedłem na propagandowy portal Niezależna, a tam festiwal obłudy pisiorów i oczywiście ,,ani be, ani me, ani kukuryku” parafrazując TW Bolka odnośnie że tą skrajna aborcjonistkę zwolenniczkę pedalstwa wynieśli na godność przewodniczącej Komisji ds Rodziny i Polityki Społecznej. To tak jakby pedofila zostawić z grupką dzieci bez opieki. Wczoraj Kligstein Kaczor podsumował butnie, że to oni wygrali wybory i biorą wszystko, dając do zrozumienia posłom Konfederacji żeby zamknęli mordy. Taki to styl demokracji serwuje nam guru Partii interesu Syjonistycznego.

 6. W K mówi

  Córy Koryntu, Partia interesów Syjonistycznych.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.