SKLEP-WPRAWO.PL

Posłanka Lubnauer nie widzi związku pomiędzy napływem islamskich imigrantów, a wzrostem liczby gwałtów w Europie

fot. youtube
12

Raport „Gatestone Institute” jednoznacznie wskazuje, że odsetek islamskich imigrantów w Europie ma ogromny wpływ na ilość gwałtów. W ciągu 40 lat od jednogłośnego podjęcia przez parlament decyzji o przekształceniu dotychczas homogenicznej Szwecji w kraj wielokulturowy, przestępczość wzrosła o 300%, zaś liczba gwałtów o 1472%. Szwecja zajmuje obecnie drugie miejsce na liście krajów o najwyższej liczbie gwałtów, a wyprzedza ją jedynie Lesotho w południowej Afryce.

Michael Hess, lokalny polityk z ramienia Szwedzkiej Partii Demokratycznej, zachęcał szwedzkich dziennikarzy do zapoznania się z islamskim postrzeganiem kobiet w związku z licznymi gwałtami mającymi miejsce na kairskim placu Tahrir podczas tzw. Arabskiej Wiosny. Hess zadał pytanie: „Kiedy dziennikarze zdadzą sobie sprawę, iż gwałt i brutalne traktowanie kobiet niezgadzających się z naukami islamu są głęboko zakorzenione w kulturze islamskiej? Istnieje bliski związek między gwałtami w Szwecji, a liczbą imigrantów z krajów Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej”.

A co dzieje się na ulicach zachodnioeuropejskich miast po otwarciu granic dla fali islamskich nachodźców w 2015 roku? W Kolonii pokazali oni, jaki mają stosunek do Europejek. W Rimini, gdzie przybysze z Afryki brutalnie zgwałcili Polkę, ostrzega się turystów przed przebywaniem na plaży w godzinach nocnych właśnie ze względu na zagrożenie gwałtem i napaścią ze strony imigrantów. A sprawa angielskiej 14-latki zgwałconej przez islamskiego „uchodźcę”, którego jej ogłupiona lewacką propagandą matka przyjęła pod dach? A gangi islamskich gwałcicieli dzieci w Anglii? Takie są fakty, ale dla posłanki Nowoczesnej, Katarzyny Lubnauer, rzeczywistość nie ma znaczenia. Zobaczcie, co ta kobieta wypisuje na twitterze.

Źródło: gatestoneinstitute.org, twitter

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. test24 mówi

  Nawet widziałem raz, że wstawiła wykres, że nie ma to związku, z którego aż biło po oczach, że ma związek 😀 I ona jest podobno matematykiem… Chyba, że u nich w Izraelu wystarczy umieć obliczyć lichwę, żeby móc się szczycić tym mianem.

 3. Waldemar mówi

  Zobaczy związek jak sama zostanie ofiarą gwałtu. Oby nie.

  1. test24 mówi

   Hehehe patrząc na nią, to mam wrażenie, że właśnie po to chce ich tu ściągnąć, bo nikt normalny jej nie sztura 😀

 4. Karo mówi

  Pani Lubnauer plus wszyscy zakochani w idei laczenia tych dwoch sprzecznych ze soba kultur na gruncie Europy, powinni byc zapakowani w jeden wagon i zawiezieni miedzy owych najezdzcow. Nalezy ich tam zostawic na miesiac bez opcji kontaktowania sie z reszta swiata. Po miesiacu mozna do nich pojechac i sprawdzic jak sie maja. W przypadku trzymania sie swoich pogladow, zostawic na kolejny miesiac. Kuracje powtarzac do skutku (zmiany pogladow i obietnicy poprawny). Ciekawe czy Pani Lubnauer widzi sie tam jako pierwsza delegowana?

 5. Robert mówi

  Mysli,ze jak wyglada jak chłopak z plakatu,to jej afrykanskie kryminały nie wciagną do swojej bajki kije samobije

 6. Robert mówi

  Jakas taka młodsza wersja cesarzowej Angeli i po nazwisku tez tez blisko

 7. Spostrzegawczy mówi

  Posłanka Lubnauer nie widzi związku pomiędzy napływem imigrantów, a wzrostem liczby gwałtów, bo napływ islamskich imigrantów do Europy to projekt żydowski ( vide m.in. Soros )

 8. Bob Zieliński mówi

  Mam nadzieje ze to ostatnia kadencja tej pseudo polki pseudo posłanki, nie zrobila dla obywateli albsolutnie nic. Tylko taki bat na nią dziala, strach przed utrata stanowiska, ludzie powinni siebie zdac z tego sprawe, ze to ich najwiekszy dramat i tego sie najbardziej boja.

 9. PiotrPOLSKA mówi

  posłanko lubnauer, nie widzisz związku bo taki pasztet jak ty liczy na to ze chociaż dzikusy cie przelecą,

 10. PiotrPOLSKA mówi

  nie widzisz związku bo taki glut jak ty liczy na to ze chociaż dzikusy cie przelecą,

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.