Poseł Robert Majka dołącza do Konfederacji [WIDEO]

Robert Majka/ fot. twitter
5

Podczas dzisiejszej (16.05.2019) konferencji prasowej w Sejmie poseł Marek Jakubiak poinformował, że poseł Robert Majka  dołącza do sejmowego koła Konfederacji. Poseł Majka zadeklarował, że jego głównym celem jest przeciwdziałanie zacementowaniu polskiej sceny politycznej przez POPiS. Podkreślił też, że zdecydował się przystąpić do Konfederacji po marszu przeciw roszczeniom żydowskim i ustawie 447.

ZOBACZ relację wPrawo.pl z marszu #Stop447 i wywiad Jacka Międlara z posłem Robertem Majką.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„Każdy polityk w Polsce powinien przedstawić decyzję administracyjną, że nie był tajnym współpracownikiem aparatu bezpieczeństwa PRL, czyli WSW i SB. Ja taką decyzję posiadam” – oświadczył poseł Majka. Powiedział też, że obóz rządzący powinien przedstawić raport o stanie państwa polskiego i podkreślił, że jako poseł składał taki wniosek do premiera Morawieckiego. „Niestety, takiego raportu się nie doczekałem” – powiedział.

Robert Majka jest politologiem. Działał w opozycji w czasie PRL, najpierw w NSZZ „Solidarność”, a następnie w „Solidarności Walczącej” . W latach 2015–2018 był członkiem Trybunału Stanu.

Źródło informacji: Facebook

Zobacz też:

Bezczelność! Ambasador Mosbacher atakuje Konfederację za protest przeciw ustawie 447

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Janusz I mówi

  Ciekawe, do jakiego koryta będzie kandydował?

  1. Ada mówi

   To jest bardzo dzielny człowiek, a co jest niezaprzeczalnie niezbędne – by patrioci łączyli swoje siły i działali z całą mocą, przy naszym udziale, dla dobra nas wszystkich, dla POLSKI!
   Bez kretów!
   BRAWO!

 2. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Wiwat poseł Majka!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.