Śmiać się czy płakać? Poseł POKO chce likwidacji państwa polskiego

Fot. Youtube
10

Jesteśmy dziś częścią UE i bylibyśmy w przyszłości częścią Rzeczypospolitej Europejskiej, tak jak województwo śląskie jest częścią Polski. Ślązacy, dopominający się o uznanie swego języka nie rezygnują z kultury polskiej. (…) Jestem zwolennikiem Rzeczypospolitej Europejskiej, czyli odejścia od państw narodowych. Taki kierunek musimy przyjąć –  stwierdził poseł klubu Platforma Obywatelska–Koalicja Obywatelska Krzysztof Mieszkowski.

PRZECZYTAJ: „Geremek zginął w ramionach prostytutki. Umarł tak jak żył!”. Szokujące fakty na temat „autorytetu” III RP

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nie wiemy czy się śmiać czy płakać, ale poseł POKO naprawdę chce zlikwidować państwo polskie, które miałoby zostać zastąpione „Rzeczpospolitą Europejską”. Interesuje nas jedna jaki wzorzec w realizacji swojego planu przyjąłby Mieszkowski? Panerupeizm niemieckiej żydówki Róży Luksemburg, żydo-masona Richarda Coudenhove-Kalergiego czy komunisty Altiero Spinellego? A może myśliciel z POKO opracuje autorski projekt?

NIE MAMY REKLAM – PROSIMY O DROBNĄ DAROWIZNĘ (tutaj) LUB ZAKUP W SKLEPIE (tutaj)

Źródło cytatu: Dziennik Gazeta Prawna

Przeczytaj także:

J. Międlar: „Przywódcami mają być Żydzi.” Korzenie Unii Europejskiej – wolnomularz Coudenhove-Kalergi

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jurek Ogórek mówi

  czy na takie sprawy nie ma czasem paragrafu?….chętnie osobiście wymierzyłbym mu karę

 2. Danuta mówi

  mieszkowski dewiant, cham i prostak, POLAKOŻERCA, POLONOFOB, DYWERSANT, ORWELLOWSKA ŚWINIA, marzy o likwidacji Polski!!! niech ten szmaciarz sam się zlikwiduje/zutylizuje bo zasmradza powietrze! to jest debil! ale HAŃBĄ DLA NARODU POLSKIEGO SĄ takie buraki jak mieszkowski, dulkiewicz, grzelak,tusk, schetyna, itp. opłacane przez Sorosa- swiatowego oszusta, złodzieja, bandziora, który opłaca m.in. zawodowych zboczenców z tzw. parad równosci!

  1. Krzysztof mówi

   To wszystko prawda – brawo , piszmy o tym każdego dnia.

 3. krzysiek mówi

  ten gostek to dziwoląg , taka szuja …

 4. Robert B. mówi

  Wsłuchuje się, co w trawie piszczy. Usłyszał, co Merkel sugerowała i chce się dokoptować na Volsklistę…

 5. marek mówi

  smutne to ale wychodzi na to ze po tylu tragicznych przejściach naszej Ojczyzny. to historia niektórych niczego nie nauczyla i sprzedawczyków nigdy nie zabraknie. W relacjach miedzy krajami nie ma przyjazni sa tylko interesy. Nawet Wegrzy w okresie międzywojennym współpracowali z Niemcami w walce przeciwko Polsce. Chodzilo min. o dekryptarz polskich depesz. A mieszkowski to albo idiota, albo niedouczony i nie ma pojęcia co się na swiecie dzieje albo zdrajca.

 6. Krzysztof mówi

  mieszkowski , bałwanie , chamie i anty Polaku , ty chcesz śmieciu likwidować państwo polskie . Może pomyślałbyś o samolikwidacji . Nie chcemy w naszej kochanej ojczyznie – Polsce narodowej takich pasożytów jak ty . krótko mówiąc spi….laj na drzewo. Mam wielką chęć dać ci w ten głupi ryj i Bóg mi świadkiem jak cię spotkam to zobaczysz wszystkie gwiazdy , nawet te których nie ma na niebie , ty szczurze.

 7. Greg mówi

  Po co takie cos pokazywac Zapomniec o tym i po sprawie

 8. z-k mówi

  To nic nowego a takich jest od cholery. Jedni zaprzańcy przekształcili by Polskę w pro pruską Judeopolonię drudzy w chazarski kaganat Środkowo -Europejski, co wydaje się być w przyspieszonym tempie realizowane. To agentura szachrajskiej międzynarodówki. Niegdyś ich żydobolszewiccy dziadziusiowie zgrupowani w organizacji nazwanej (dla zmylenia przeciwnika) „związkiem patriotów polskich” też optowali za likwidacją Polski zamienionej w 17 – tą republikę rad.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.