Poseł o mentalności nastolatki: „Nie rzucim Unii skąd nasz ród… Tak nam dopomóż Tusk i Lempart…” Internauci są dla niej bezlitośni! [WIDEO]

Klaudia Jachira / Fot. Twitter
25

Zastanawialiśmy się nad tym czym pisać o niespełnionej aktorce o mentalności nastolatki, która z pracy na Wiejskiej urządziła sobie happening. Po dłuższym zastanowieniu, podjęliśmy decyzję, że mimo wszystko nasi Czytelnicy mają prawo wiedzieć, że w ławach sejmowych zasiadają ludzie, którzy dojrzałość mają wpisaną tylko w dowodzie osobistym. Należy do nich Klaudia Jachira, stańczyk z nadania Koalicji Obywatelskiej.

Dziś (14.10.2021) rozpoczęły się dwudniowe obrady w Sejmie. Przed południem na mównicę Sejmową weszła wspomniana Jachira, która zamiast wziąć udział w merytorycznej dyskusji na temat sytuacji polskich przedsiębiorców, nauczycieli, medyków, wyrecytowała wierszyk, a w zasadzie denną przeróbkę „Roty” – doniosłej pieśni dla każdego polskiego patrioty.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Gdyby Maria Konopnicka pisała „Rotę” dzisiaj, to pewnie brzmiałaby ona tak: Nie rzucim Unii skąd nasz ród, praw kobiet ani mowy. Polskie my córy, polski lud, Rzepichy szczep piastowy. Nie damy, by nas zgłębił wróg! Tak nam dopomóż Tusk, tak nam dopomóż Lempart! – powiedziała Jachira.

Internauci tak skomentowali jej dziecinny występ.

Powinni Cię wypier….. z Sejmu i zabrać immunitet, robisz sobie kabaret z powagi instytucji, przy okazji plując w twarz Polakom i to za ich ciężko zarobione pieniądze! Wstyd i hańba! Won wariatko! – napisał jeden z internautów.
– Aktoreczko kukiełkowa, powinna Pani wiedzieć, z punktu widzenia etyki zawodu aktora, że TWÓRCY się nie kastruje z Jego talentu. Proszę sobie kupić ryzę papieru i napisać, chociażby 1% tego co napisała M. Konopnicka i wtedy swoje wypociny zmieniać na rzecz politycznych idiotów – pisze inny.
Pani nie przestaje mnie zadziwiać, pani przypadek będzie swoistym fenomenem w analizach lekarzy psychiatrów – czytamy na Twitterze.

Przeczytaj także:

Ekspert Polsatu zaleca łączenie szczepień przeciw grypie i Covid-19. Dodaje: „Powinno się szczepić tego samego dnia”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. MAREK mówi

  Tego typu indywidua prostytuowały się z okupantami i donosiły na żołnierzy oraz cywilów walczących o NIEPODLEGŁOŚĆ POLSKI.

 2. Bronka mówi

  Proszę nie obrażać Stańczyka, on nie był idiotą. ☹️

 3. Arkadiusz mówi

  To jest nieprawdopodobne jak głupi i zindoktrynowani są ludzie którzy dobrowolnie i bez przymusu oddali na nią swój głos.

 4. Kwal mówi

  Zastanawiąjce jest to, że tej suki nikt nie zrzucił z mównicy. Grzegorza Brauna nauczycielka z Zielonej Góry zrzuciła a ta suka poniża Polaków nic !
  Trzeba też zwrócić uwagę, że obrady prowadziła niejaka Gosiewska, słynąca z uwielbiania banderowców !

 5. Hammurabi mówi

  Po pierwsze Stańczyk górował intelektem nad Janem Olbrachtem, Aleksandrem Jagiellończykiem , Zygmuntem Starym i Zygmuntem Augustem razem wziętymi mimo, iż był „tylko” ich nadwornym błaznem.
  Po wtóre zaś, należy podziękować tej lalkarce za pełne ukazywanie poziomu intelektualnego zarówno „korpusu” poselskiego jak i tych, co to „jachiryzują” przy urnach wyborczych.
  I żeby było jasne, mam na myśli posłów nie tylko z tzw. „opozycji”.

 6. Laura Saneli mówi

  W miejsce w Boga wstawiła. …Biednych zagubionych w hedoniźmie i zalęknionych pyszałków. To gorzej niż żenujące.

 7. Anahu Yamito mówi

  O mentalnosci uposledzonej umyslowo nastolatki

 8. verizanus mówi

  Skoro tacy będą nami rządzić a my nic to poniesiemy tego konsekwencje.

 9. Alek mówi

  „Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz”

 10. Krzysztof mówi

  Głupszej żydówy , to jeszcze nie widzieliśmy @#$%^%*&w polskim parlamenie , choć jest tam ich za dużo (80% ) i zle czynią Polsce – ale takie (*&^%$#@ich zadanie i nakaz z USA i Ossraela. S tul ryj semicka krowo – już !

 11. alfonso mówi

  Powinni Cię wypier….. z Sejmu i zabrać immunitet, – nawet do filmów porno czy na prostytutke chyba sie ta dziewoja nie nadaje – te mają ogładę i są inteligentne … a to pustostan z cyckami

 12. Zen mówi

  Zdecydowanie za dużo chorych psychicznie między nami. Zagrożenie dla gatunku ludzkiego.

 13. Tolek mówi

  I w czym ona jest głupsza od Herr Brauna?

 14. Baldwin mówi

  Nie rozumiem skąd tyle nienawiści w was, drodzy parafianie, do pani Klaudii Jachiry. Ani jej odwagi ani urody nie brakuje, czyżby więc zawiść? Podobno jakiś „patriota” zaatakował (na szczęście tylko słownie) ją i jej mamę gdy podróżowały pociągiem. Skąd tyle w nas nienawiści? Wypowiedzi pani poseł Jachiry mają często humorystyczno-kabaretowy charakter i tak należy je traktować, zamiast obrzucać ją wyzwiskami. Byłem szczerze ubawiony jak kiedyś powiedziała, że „nawet Hitler nie niszczył cmentarzy”. Tak, on je tylko zakładał…

 15. Hammurabi mówi

  @Baldwin
  Nie myl nienawiści z irytacją, Jachiry z „panią”, parafian* z obywatelami a odwagi z głupotą.
  Piszesz o „humorystyczno-kabaretowym charakterze” wystąpień tej kobiety… W teatrzyku – owszem można się z nich pośmiać. Jednak w sejmie gdzie zapadają wiążące nas wszystkich decyzje rzutujące na przyszłość – NIGDY.
  A co zaś cmentarzy się tyczy… Kto jak nie „kulturalni” Niemcy w brukowali chodniki macebami? Zaś zbiorowych mogił pomordowanych ludzi cmentarzem nazwać nie sposób.

  *parafianin – człowiek bez ogłady, wykształcenia, zacofany, ograniczony, tępak, idiota.

 16. Ewa-Maria mówi

  Ta prostaczka nic sobą nie reprezentuje, Nic nie ma do powiedzenia. Jeżeli już to na temat kukiełek tylko. Ci co na nią głosowali to ten sam typ czyli bezmózgowcy oderwani od rzeczywistości. Patologia.

 17. Norbert mówi

  gdyby Konopnicka żyła dzisiaj, to zapewne wyjebałaby jej z bani, albo piąchą prosto w ryj. Zapewne.

 18. Yctcycy mówi

  Jachira to Żydówka? Jeśli tak to tfu, nie znoszę

 19. Laura Saneli mówi

  Do Tolka z Pozdrowieniami : Grzegorz Braun – Luter i rewolucja protestancka (2017)

 20. Buran mówi

  Obserwując poczynania niektórych „posłańców i poślic”, dochodzę do wniosku że Tworki powinny być jednak lepiej strzeżone.

 21. Zbigniew mówi

  Podobny przypadek reklamowania sie za pomoca prowokowania „antysemityzmu” jest w Lipsku, ale tam zlozono na chamskiego aktorzyne:

  „Ofarim ogłosił na Instagramie w zeszły wtorek , że złożył skargę karną przeciwko pracownikowi hotelu.

  Do prokuratury w Lipsku do tej pory przed tygodniem trafiło kilka doniesień o zajściu – m.in. od oskarżonego pracownika hotelu. Oskarża Ofarima o zniesławienie i według wcześniejszych oświadczeń policji opisuje wydarzenia w sposób znacząco odmienny niż artysta.”

  Artysta taki jak Jachira podobna do Engelkieling

 22. Tomasz mówi

  Przecież po jednym jej zdaniu widać że to idiotka!

 23. PPP mówi

  ta durna pipa nadal wcina weszki? i takie howno ludzkie odstawia cyrk za moje pieniądze… kto tego pokemona wybrał???

 24. WBB mówi

  HORA PSYCHICZNIE KOBIETA, NACHODZCA CHCE JĄ JAKO JEGO KOZE

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.