Poseł koalicji europejskiej na tle swastyki! Jacek Międlar składa zawiadomienie do prokuratury [WIDEO]

Krzysztof Mieszkowski na tle swastyki / Fot. karolinajaklewicz.com
8

Nie ma w Polsce zgody na promocję jakichkolwiek ustrojów totalitarnych takich jak komunizm czy nazizm oraz nie ma zgody na promocję światopoglądów szowinistycznych takich jak talmudyzm, banderyzm czy fundamentalny islam! Jeśli Krzysztof Mieszkowski myśli, że jest ponad prawem, to grubo się myli. Za promocję nazizmu poniesie sprawiedliwą karę. Uśmiechnięty od ucha do ucha mężczyzna na tle swastyki, symbolu ludobójstwa na Polakach, to jawne poparcie zbrodniczej ideologii – mówi redaktor naczelny wPrawo.pl Jacek Międlar. Chodzi o publicznie dystrybuowane zdjęcie, które u boku feministki Olgi Tokarczuk, na tle swastyki zrobił sobie poseł koalicji europejskiej.

PRZECZYTAJ: „Kulturą nie jest postawienie sedesu w centrum sceny!” Wywiad z aktorką Krystyną Łaniewską

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Swastyka, na tle której uradowany Mieszkowski robił sobie zdjęcie, to w istocie sprofanowany krzyż łaciński, którego sprayem przerobiono na swastykę.
W związku z tym, obok art. 256 k.k. w zawiadomieniu do prokuratury wskażę także art 196 k.k. stanowiący o obrazie uczuć religijnych – zaznacza Jacek Międlar i wskazuje, co go skłoniło, żeby dopiero teraz złożyć zawiadomienie do prokuratury.
Po pierwsze to haniebne zdjęcie zobaczyłem dopiero dzisiaj, a po drugie do sprawy zmotywował mnie relacjonowany przeze mnie proces, w którym oskarżony został raper Stopa. Oskarżono go o antysemityzm, ponieważ ten, w utworze muzycznym śmiał skrytykować żydowskie roszczenia i domaga się ekshumacji w Jedwabnem, gdzie Niemcy zlikwidowali około 300 żydów. Co w tym zdrożnego, że Stopa domaga się wyjaśnienia sprawy? Mieszkowski, który na każdym kroku próbuje się bronić tym, że ma konstytucyjne prawo do ekspresji artystycznej, jawnie promuje ustrój totalitarny i deprecjonuje chrześcijaństwo i prokuratura tego nie zauważa. To haniebne! – mówi Międlar.

PRZECZYTAJ: Antykomuna we Wrocławiu – 13 grudnia 2018. „Lepiej być martwym, niż czerwonym!”

Krzysztof Mieszkowski dał się poznać jako poseł nie mający bladego pojęcia o problemach polskiego społeczeństwa. Przez ostatnie lata trudzi się odsądzaniem od czci i wiary polskich patriotów, promocją pacyfizmu oraz szerzeniem neomarksizmu. W grudniu ubiegłego roku Mieszkowski złożył zawiadomienie do prokuratury na Jacka Międlara, ponieważ stwierdzenie: „w miejsce prawdziwych bohaterów podziemia niepodległościowego wstawiają nam komunistycznych aparatczyków jak Lech Wałęsa i Tadeusz Mazowiecki” uznał, że znieważające.

Krótki komentarz Jacka Międlara:

Treść zawiadomienia do prokuratury:

Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa

Niniejszym zawiadamiam, że Krzysztof Mieszkowski, popełnił następujący czyn polegający na fotografowaniu się na tle symbolu nazistowskiego (swastyka), będącego równocześnie sprofanowanym krzyżem łacińskim, symbolem chrześcijan, tj. o przestępstwie z art. 256 k.k. (propagowanie nazizmu) i 196 k.k. (obraza uczuć religijnych).

Krzysztof Mieszkowski, poseł na Sejm Rzeczypospolitej z ramienia partii Nowoczesna, jest osobą publiczną, przez co jego działania mają duży wpływ na kształtowanie świadomości społecznej u polskich obywateli.

Zdjęcie (w załączniku), na którym z nieukrywanym zadowoleniem, u boku innych osób, w tym Olgi Tokarczuk, Mieszkowski znajduje się na tle swastyki, jest wyraźną aprobatą dla ustroju totalitarnego, którego promocji, obok art 256 k.k. zabrania także art. 13 Konstytucji RP. Zdjęcie (w załączniku) jest dystrybuowane publicznie, m.in. w sieci internetowej. Przedstawia posła Krzysztofa Mieszkowskiego i grupę osób podczas wystawy zatytułowanej „Konsekwencje”.

Ponadto Poseł Mieszkowski okazuje wyraźną aprobatę nie tylko dla ustroju totalitarnego, ale także dla obrażania uczuć religijnych, czego dopuszczono się poprzez profanację krzyża łacińskiego, symbolu chrześcijan i śmierci Jezusa Chrystusa. Owa profanacja polega na domalowaniu sprejem, w sposób nieestetyczny, złamanych ramion na wzór hakenkreuza, co w domyśle ma przypisywać chrześcijaństwu powiązanie ze zbrodniczą ideologią nazistowską.

Swastyka to symbol ludobójczej oraz szowinistycznej ideologii nazizmu, która doprowadziła do śmierci milionów niewinnych Polaków. Mając na uwadze, jak wiele zła wycierpieli Polacy ze strony niemieckich nazistów, fotografowanie się na tle symbolu ustroju totalitarnego, dając w ten sposób aprobatę dla szowinistycznego światopoglądu, jest jawnym przestępstwem z wyżej wymienionych artykułów kodeksu karnego.

W załączniku podaję także odnośniki do kilku stron internetowych, gdzie zostało opublikowane wspomniane zdjęcie Krzysztofa Mieszkowskiego.

Proszę o wszczęcie w tej prawie postępowania.

Z poważaniem
Jacek Międlar

Przeczytaj także:

„Bycie pederastą jest dzisiaj jak bycie żydem”. Depenalizacja pedofilii z wykorzystaniem Holocaustu, czyli LGBTQP

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Heniek mówi

  hahahaha trafiony zatopiony co w duszy to i w sercu
  dziad lewacki który zawsze ma coś do powiedzenia ciekawe co opowie w sądzie ? pewnie że to taki performens artystyczny a te osły go uniewinnią jak znam życie ….

 2. Robert mówi

  Widać na zdjęciu,że jeden kudłaty pan próbuje dać dyla,ale łaskawa pani wciąga go radośnie do siatki imbecyla,a to co widać,jeśli to nie hologram,to zdaniem sieci benefis twórczy,jak najprościej przedstawić wiatrak prądotwórczy

 3. zuzia mówi

  Tu mamy do czyznienia z: 1) sprofanowaniem krzyża; 2) promocją faszyzmu!

 4. Bogusław Maśliński mówi

  Polska czy Polin, bezprawie w każdej dziedzinie, panie Ziobro poddaj się rozliczeniu odejdź wstydu oszczędź, czyżby Kaczyński zapomniał ze względu na wiek jakie buble robił pan w latach 2005/07, polowanie na pana Leppera okpiło pana. Natomiast dorzucono panu stanowisko jeszcze prokuratora generalnego. To właśnie dzięki bezradności tym w togach urosły skrzydła nazywając się „ Nadzwyczajną kastą” Nie wykluczam że posunięcie
  Jarosław Kaczyński – Kalkstein było celowe. W końcu ma pan opinię, niech wypowiedzą się inni: – dywersant, W latach 70. współpracował z żydo-trocksistowskim KOR-em; W grudniu 2005 roku Jarosław Kaczyński został uznany Człowiekiem Roku 2005 żydokomunistycznego tygodnika „Wprost”; obecnie premier PRL-bis; zbrodniarz – uczestnik porozumienia ponad głowami narodu polskiego ze zbrodniarzami PZPR i SB – „okrągły stół”

 5. Przebiśnieg mówi

  Jak potrzebna będzie zrzutka na prawnika, aby posadzić tego bluznierce, to proszę dać znać na czas !

 6. Hammurabi mówi

  Samo wszczęcie postępowania stoi pod wielkim znakiem zapytania, znając polskie realia. A nawet jeśli, to sąd zbagatelizuje sprawę i postępowanie umorzy. C’est la Vie!
  Co innego, gdyby za plecami tych ludzi widniała np. gwiazda Dawida powieszona na szubienicy… O, wówczas kipiący „świętym oburzeniem” prokurator wykazałby się godną podziwu determinacją w sprawie a sąd piejąc z oburzenia zastosowałby najwyższy przewidziany prawem wyrok okraszony stosownymi nawiązkami.
  Inaczej mówiąc:
  „O nierządne królestwo i zginienia bliskie,
  Gdzie ani prawa ważą, ani sprawiedliwość.
  Ma miejsca, ale wszytko złotem kupić trzeba”!
  Dlatego:
  „Na każdy rok nam każą radzić o obronie;
  Ba, radźmy też o wojnie, nie wszytko się brońmy:
  Radźmy, jako kogo bić; lepiej, niż go czekać!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.