Pościg za zbrodniarzami w skarpetkach!? Islamiści dyktują policji warunki i wyrzucają z meczetu

8

Islamscy imigranci w Europie czują się coraz pewniej. Nakarmieni benefitami z kieszeni harujących jak woły europejczyków, zaczynają coraz śmielej dyktować warunki policjantom. W Szwecji stróżów prawa oblatuje strach na samą myśl o interwencji w strefie szariatu, a w Wielkiej nich Brytanii, agresywni muzułmanie z meczetu, funkcjonariuszom policji każą chwytać zbrodniarzy w skarpetkach.

W położonym na północny zachód od Londynu mieście High Wycombe, policjanci zostali wezwani w związku z agresją jaka wybuchła pomiędzy dwoma grupami muzułmanów. Akcja rozgrywała się pod meczetem, w którym na tamtejszą chwilę przebywała 500 mężczyzn, więc policja wysłała aż sześć patroli i zamknięto ulice. Policjanci musieli wejść do meczetu, by schwytać agresorów, którzy schowali się w budynku. Na wstępie zostali zbluzgani przez muzułmanów, domagano się opuszczenia meczetu przez policjantki, a policjantom kazano ściągnąć buty. Policjanci nie posłuchali rozkazu, dlatego muzułmanie ich zaatakowali i chcieli wyrzucić z meczetu siłą. Rozpętały się przepychanki i wznoszono okrzyki: „Za kogo się uważacie? Co tu robią kobiety?”. Policjanci poszli w długą nikogo nawet nie spisując do notesu. Islam dyktuje warunki w Europie.

Źródło: dailymail.uk, reporters.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. Jarek mówi

  Wywalić powinni komendanta policji na zbity pysk i co drugiego bioracego udział w interwencji – wejść spałować i pokazać że to kraj białych ludzi – z IRA to potrafili robić co chcieli – teraz to się na nich mści i dobrze tak zdradzieckim angolom

 3. Rad mówi

  Powinni wezwać posiłki, rozpędzić towarzystwo armatkami wodnymi, co bardziej agresywnych złapać, zakuć i ukarać. Ale widać Anglia jest już stracona.

 4. Gutek mówi

  Nie wiem dlaczego ale mam dziwną ochotę nasrać im na ten dywan w meczecie.

 5. DON mówi

  Powinni im spalić tej jebany meczet !!!

 6. ela mówi

  Jeśli nie uznają prawa danego kraju to bym ich wyrzuciła z owego kraju bez możliwości wjazdu ponownie-tak powinno być wszędzie w całej Europie,nie respektujesz prawa danego kraju to wynocha.

 7. Litwin mówi

  W Polsce liczę że w takiej sytuacji przeszukali by tak cały meczet że te dywaniki znalazłyby się w innej miejscowości

 8. gojek mówi

  Angoli mi nie szkoda. Gdyby mnie tknęły te chamy, od razu poszły by w ruch wszystkie dostępne środki: najpierw pała, gaz a gdyby ciapaci się na mnie rzucili, to giwera i… wyrwanie chwatów 😉

 9. Julie mówi

  Kiedy w koncu wPolsce zostana usuniete z liwierzchni polskiej ziemi MACZECIKI ? Wtedy mozna byzaczac lapac dwie,e powietrze ,a tak ? ….

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.