Porady Kazimierza z KOD, czyli jak zlikwidować faszyzm w Polsce

fot. youtube
3

Wiele radości sprawia nam czytanie wynurzeń KODomitów toczących walkę z polskim „faszyzmem”. Szczególnie ubawiły nas porady pana Kazimierza, który uznał, że skoro Niemcy mają bogate doświadczenie w budowaniu faszyzmu, to powinni też umieć go likwidować. A ponieważ – według pana Kazimierza – w Polsce jest faszyzm, wszędzie faszyzm, więc spogląda z wytęsknieniem na naszych zachodnich sąsiadów i zachęca ich do czynu. Plan jest taki: nie wypłacić reparacji; zabrać dotacje unijne; przenieść zakłady produkcyjne.

Widzicie, jaki ludzki pan? Mógł zaapelować o bombardowanie, wjazd czołgów i egzekucje uliczne? Mógł. A nie zaapelował. Jak miło!

Źródło: twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Julie mówi

    Kaziu ! Ogarnij sie , za duzo gorzaly i innych wynalazkow , znanych jedynie Tobie , Kaziu !

  2. test24 mówi

    Mała zagadka logiczna dla pracowników KOD: skoro w Polsce jest faszyzm, to czemu nasi faszyści działają w interesach Ukrainy, Niemiec i Izraela, a nie w interesie Polski?

  3. Normalny mówi

    Najgorszy w skutkach był faszyzm inspirowany żydowskim talmudyzmem, który skutkował hitleryzmem z olbrzymim czynnym udziałem Żydów. W armii Hitlera aktywnie i ochoczo działało min. 150 000 Żydów, w tym generałowie i wysocy, decyzyjni funkcjonariusze, mający na sumieniu, jeśli w ogóle można mówić o nich jako ludziach z sumieniem, zbrodnie wojenne na milionach Polaków. Jeszcze większy był udział Żydów w zbrodniczej armii zarówno bolszewickiej jak i iStalina, a zwłaszcza w ludobójczym NKWD, którzy za cel swoich zbrodni postawili sobie katolicką Polskę. Dokumentów i dowodów w tych sprawach Żydzi już nie są w stanie się wyprzeć, więc jedynie mogą konfabulować i próbować nieudolnie zafałszowywać historię. Kiedy Żydzi obok Niemców, Rosjan, Ukraińców i Litwinów zapłacą Polsce wielobilionowe odszkodowania za masowe mordy na narodzie polskim i za olbrzymie straty materialne ?! Czas nagli !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.