Polski kierowca spłonął żywcem, bo muzułmanie ustawili blokadę na drodze!

Fot. Twitter
5

W wypadku, do którego doszło przed 4 rano w okolicach francuskiego miasta Calais, zginął polski kierowca. Jak podaje francuski dziennik „Le Parisienne” nasz rodak spłonął żywcem.

Na autostradzie A16 w pobliżu Calais imigranci ustawili blokadę, która wymusiła na kierowcach 3 samochodów gwałtowne hamowanie. Van, którym jechał Polak uderzył w jadącą przed nim ciężarówkę. Zginął na miejscu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Imigranci układają tam regularnie improwizowane zapory z konarów i kamieni, aby dostać się do jadących do Wielkiej Brytanii ciężarówek. Polska furgonetka zderzyła się z jedna z zatrzymanych z powodu zapory ciężarówek i stanęła w płomieniach. Ciało kierowcy wydobyto dopiero nad ranem – mówi Adam Gwiazda portalowi wPolityce.pl.

Jak podaje francuska policja w związku z wypadkiem zatrzymano 9 imigrantów z Erytrei, którzy przez tworzenie zapory spowalniają jadące w kierunku Wielkiej Brytanii pojazdy, aby móc się do nich dostać i pokonać kanał La Manche.

Źródło: leparisien.fr

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Waldemar mówi

  Ile ofiar musi jeszcze być. To już drugi polski kierowca, który ginie. Kolejna tragedia w polskiej rodzinie.

 2. Waldemar mówi

  Zgromadzenie ogólne ONZ ustanowiło dzień 20 czerwca Światowym Dniem Uchodźcy, tu taka tragedia

 3. Ali Baba mówi

  To niech te kurwy-politykiery…TAK ROBIĄ ABY NIE BYŁO- ŻADNYCH TZW. UCHODŹCÓW…TYLKO TRZEBA CHCIEĆ..!! ALE KOMUŚ ZALEŻY NA TYM, ABY ROBIĆ CELOWO BARDACH NA ŚWIECIE..!!! W WIADOMYM CELU..

 4. Waldemar mówi

  Zgromadzenie ogólne ONZ ustanowiło dzień 20 czerwca Światowym Dniem Uchodźcy, a tu taka tragedia

 5. Www mówi

  W długi weekend zginęło ponad 30 osób na polskich drogach. Brawura, prędkość, chamstwo. Ilu jeszcze ludzi zginie przez rząd pislamistów zanim wyślą policję na drogi.zamiast chronić miesiecznice niech suszarkują.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.