Polska wydała ponad 2 mln zł na konferencję bliskowschodnią. USA nie zapłaciły ani centa!

konferencja bliskowschodnia w Warszawie/ fot. screen
7

– Szacunkowe koszty ze strony MSZ związane z organizacją globalnego spotkania ministerialnego poświęconego budowaniu pokoju i bezpieczeństwa na Bliskim Wschodzie wyniosły 2 233 491,32 złotych – poinformowała RadioZET.pl Katarzyna Sobiecka, dyrektor biura rzecznika prasowego MSZ. Dodała, że podana kwota może jeszcze ulec zmianie. Sobiecka poinformowała, że koszty konferencji zostały w całości pokryte przez stronę polską.

Mój komentarz: USA i Izrael zorganizowały antyirańską konferencję za polskie pieniądze, przy czym wyszło na to, że była to przede wszystkim konferencja antypolska, podczas której sekretarz stanu USA Mike Pompeo ponaglił rząd RP w sprawie żydowskich roszczeń, a premier Netanjahu oświadczył, że Polacy współpracowali z nazistami. Ten „sukces” kosztował nas ponad 2 miliony złotych. Czy mam pretensję do USA i Izraela? Nie. Dlaczego mam mieć pretensje do cwaniaków, którzy zrobili w bambuko tych, którzy im na to pozwolili? Mam pretensje do polityków Prawa i Sprawiedliwości, którzy dali się okpić jak dzieci. I jeszcze zapłacili za to z naszych pieniędzy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Niestety, okazuje się, że rację miał Jak Kochanowski pisząc: „Nową przypowieść Polak sobie kupi: że i przed szkodą i po szkodzie głupi”. Nie dość, że pozwoliliśmy zrobić z siebie idiotów za ponad dwa miliony złotych, to na dokładkę prokuratura ogłosiła dziś, że nie wyda zgody na wznowienie ekshumacji w Jedwabnem. Niech dalej Żydzi jeżdżą po Polakach jak po łysej kobyle. Sukces!

Źródło informacji i cytatów: radiozet.pl

Przeczytaj też:

Co z ekshumacją w Jedwabnem? Jest decyzja prokuratury

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jakub mówi

  Banda nieudaczników i pajaców ten cały pisowski rząd

 2. Robert mówi

  USA nie jest od płacenia,tylko od dojenia,zwłaszcza kiedy od sukcesu pierwszego farmera i wyciskacza ropy Rockefellera,zabrali się do lektóry,,W poszukiwaniu straconego czasu,,w stosunkach dwustronnych do CHIŃSKICH dryblasów,których olewali z góry,bynajmniej nie naftą,a kredyciki w Pekinie utrzymywać cza,cza,cza,cza

 3. Hammurabi mówi

  2 233 491,32 złotych … A reszta to niewarte wspomnienia przepadłe „drobne”…
  Jak zawsze kiedy prawdziwa cena jest nie do oszacowania w pieniądzach. Tę cenę „niewartą wspominania” przychodzi nam płacić od pokoleń. Skłóconych, poróżnionych, obojętnych i biernych pokoleń, pozwalających na przepadek tych „niewartych wspomnienia drobnych”, których masa i wartość nie jest policzalna w jakiejkolwiek walucie.

 4. nacjonal. mówi

  W Polsce to już tradycja,że rządy mamy wasalskie,które zawsze lubią komuś się podlizywać,czy tego wymaga protokół dyplomacji,pakt,układ,sojusz,braterska przyjaźń(wybież właściwe)a co w tym wszystkim zatrważające?,ano to,że wasalstwo polskie zawsze pierwsze mruga okiem,dzierżąc przed pierwszą lepszą swołoczą sztandar z jakże zgubnym hasełkiem:”za wolność waszą i naszą”,które z miejsca oznacza poddaństwo i zdradę interesów narodowych na całej linii.
  Mimo wszystko nie tracę nadziei na czystoetniczne polski rząd”z jajami”składający sie z polskich nacjonalistów,bo jak dotąd to sama zbieranina i sprytnie rozgrywany kamuflaz dwużydzianów,czyli poprawnego politycznie polactwa składającego się z lewusów,libertynów, mięczaków,fafernuchów, karierowiczów,złotoustych posr.ńców,oszustów,”pobożnych”ateistó zasiadujacych pierwsze ławy w kościołach,zboczeńców i cieciów dbających o obce interesy.

 5. Kuba mówi

  Wygląda na to że znowu zrobiliśmy laske Amerykanom. Dawajmy im dalej dupy a Europe miejmy w dupie – najlepsza droga do unicestwienia państwa.

 6. Bogusław Maśliński mówi

  W czasie gdy brakuje w szpitalach leków, w Polsce żłobków, przedszkoli w szkołach niedouczeni nauczyciele, powiedzieć pedagodzy do większości to tak jak do kaprala generale.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.