Polska spełnia żydowskie żądanie. Nie będzie ekshumacji w Treblince!

obóz w Treblince/ fot. screen
16

Departament Stanu USA interweniował w sprawie zaplanowanych przez Polskę ekshumacji na terenie niemieckiego obozu w Treblince. W piśmie skierowanym do ambasady RP podkreślono, że przeprowadzenie ekshumacji „wywoła poważne obawy natury religijnej”, a ekshumacje obejmujące miejsca pochówku żydowskich ofiar Holokaustu mogą być przeprowadzone „tylko pod warunkiem odpowiednio wcześniej przeprowadzonych konsultacji ze środowiskami żydowskimi w Polsce”. Jaka jest reakcja polskich władz?

– Zaplanowana w dniach od 15 do 30 kwietnia 2019 r. ekshumacja polskich ofiar niemieckiego niewolniczego Obozu Pracy dla Polaków w Treblince I nie odbędzie się – poinformowała rzeczniczka prasowa Prokuratury Krajowej Ewa Bialik. „Decyzję taką podjął Zastępca Prokuratora Generalnego Dyrektor Głównej Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, wydając stosowne polecenie prokuratorowi prowadzącemu śledztwo” – czytamy w komunikacie Prokuratury Krajowej.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jakie jest oficjalne tłumaczenie odwołania ekshumacji, która miała rozpocząć się w poniedziałek? Decyzja ma być podyktowana tym, że „zgodnie z § 12 ust. 1 Rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie postępowania ze zwłokami i szczątkami ludzkimi z 1 grudnia 2001 r. ekshumacje zwłok i szczątków ludzkich są dopuszczalne do 15 kwietnia”.

„Zaplanowanych czynności procesowych nie da się przeprowadzić do tej daty, ponieważ prace na terenie niemieckiego niewolniczego Obozu Pracy dla Polaków Treblinka I zostały wyznaczone na obszarze obejmującym aż 5000 mkw. Nie sposób przy tym precyzyjnie określić liczby jam grobowych i ilości szczątków, które mogą zostać ujawnione i miałyby zostać ekshumowane” – podano w komunikacie.

Mój komentarz: Prokuratura Krajowa ma Polaków za idiotów. Jeszcze dziś rano termin rozpoczęcia prac ekshumacyjnych (15 kwietnia) był właściwy, a po południu już nie jest. Dlaczego? Ze względu na rozporządzenie Ministra Zdrowia? Kto w to uwierzy? Po prostu, Żydzi tupnęli nogą i nie zgadzają się na ekshumację, a Departament Stanu USA pogroził palcem, w związku z czym polskie władze szybciutko wykonują polecenie, żeby Żydzi się nie zdenerwowali.

Dlaczego zablokowanie ekshumacji w Treblince było tak ważne dla Żydów? Opinii publicznej wmawia się, że powodem są przyczyny religijne. Powtórzę zatem po raz kolejny: żydowskie prawo religijne nie zakazuje ekshumacji szczątków ofiar z masowych grobów! Blokowanie ekshumacji w Treblince służy wyłącznie podtrzymaniu oszukańczej narracji, którą wykorzystano do zablokowania ekshumacji w Jedwabnem! A do tej ekshumacji Żydzi nie dopuszczą, żeby się waliło i paliło, ponieważ jedwabieńskie kłamstwo służy Żydom do szkalowania Polaków i budowania narracji o polskim udziale w Holokauście. W tle jest 300 miliardów dolarów, które Żydzi chcą wyłudzić od Polski posługując się m.in. jedwabieńską hagadą puszczoną w świat przez Jana T. Grossa.

Po raz kolejny Żydzi osiągnęli, co chcieli, a polskie władze ugięły się przed ich żądaniem postraszone przez Departament Stanu USA. Oczywiście każdy głos krytyki zostanie natychmiast uznany z antysemityzm i mowę nienawiści. Jesteśmy coraz bardziej zaganiani do kąta, z którego nie ma ucieczki. Tak wygląda deklarowane przez PiS „wstawanie z kolan”.

Źródło informacji i cytatów: onet.pl

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Trzęsizadki czy garnkoskroby? PiS i roszczenia żydowskie

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. janusz mówi

  jest gorzej niz myslalem, my juz ta reka trzymamy w nocniku. Panstwo teoretyczne

 2. sulka mówi

  ktoś trafnie ocenił PIS – Partia Interesów Syjonistycznych i tyle. Kolejny przykład decyzji „suwerennego rządu”

  1. Lucy mówi

   @Sulka. Najbardziej wkurza mnie to, ze Kaczynski i PiS sa przez naiwnych konserwatystow w krajach zachodnich promowani jako super patriotyczni, i jako wielka nadzieja uratowania europejskiej cywilizacji.

 3. piotr mówi

  gazetawarszawska.com 1-Watykan w ramach walki z antysemityzmem zrehabilituje… faryzeuszy? Wiele na to wskazuje! 2-Obecnaość żydowska w Polsce uderza w naszą suwerenność!

 4. jacek mówi

  jesteśmy żydowską kolonią, nie przypuszczałem nigdy że to tego dojdzie, PIS won !

 5. piotr mówi

  wolna-polska.pl Na jakiej podstawie i dlaczego „polski” rząd pozbywa się kolejnych elementów suwerenności?

 6. adamk mówi

  czy my jeszcze cokolwiek możemy na tej ziemi bez zgody żydów?

  1. Kardann mówi

   Niestety, wszystko, co nam jankesy albo żydki rozkażą, to wykonamy jak zwykle w podskokach! I jeszcze się będziemy głupio cieszyć, jaki to dla nas prestiż i jak nas pięknie „sojusznicy” docenili!

 7. ikss67 mówi

  Mam nadzieję, że po starcie latem wprawo.tv powstanie apka mobilna. Na razie wprawo.tv ale docelowo kierunkiem jest jednoczenie działań narodowychi jedna aplikacja skupiająca wszystkie narodowe streamingi. Pamietajmy, żydzi i szabesgoje dążą do skłócenia środowisk narodowych, co bardzo im się udawało do tej pory, obecnie co prawda w Konfederacji jest Pan jakubiak, Korwin Mikke- publikują cy od lat w zaprzyjaźnionej żydowskiej Angorze, i skutecznie marginalizujący i osmieszający elektorat liberalno-konserwatywny. ale można powiedzieć- są to polityczne kompromisy i dopóki nie widać wyraźnych działań antypolskich, mozna tych ludzi tolerować w kontekście ich elektoratu.
  Natomiast celem jest zapomnienie o swoich prywatnych korzyściach i utworzenie zjednoczonej platformy medialnej prawicy. Platformy, która będzie zapraszała do studio przedstawicieli opozycji aby prowadzić rzeczową dyskusje opartą o argumenty. To jest przyszłość mediów informacyjnych. Ja prywatnie nie mam już w salonie telewizora. Jest mi niepotrzebny. Mam mały telewizorek, awaryjnie w sypialni, rzadko włączany, głównie dla muzyki. Telewizje oglądam na tablecie, w sieci, na komórce.
  Wg badań, za 10 lat będziemy żyli tak szybko, że głównie informacje bedziemy czytać na smartfonie, w autobusie, w kolejce, w przerwie w pracy… Taka platformę trzeba tworzyć już teraz aby wypracować swój mocny brand na rynku. Mocnego niezależnego brandu nie da się ot tak skasować w sieci.

 8. klioes vel pislamista mówi

  Księżyc jest antysemicki?

  Izraelska sonda rozbita.
  Cóz, z Księżycem trudne randez-vous…
  Oczywista w głowie myśl świta:
  Czy TEN zarzut też postawią mu?

  1. Czesław mówi

   Jasne, że Księżyc to antysemita! Cały Układ Słoneczny jest antysemicki! 🙂

 9. PolishPolackski mówi

  Ręce opadają i płakać sie chce widząc, co ten p!….lony, polskojęzyczny nierząd wyprawia!

 10. szatan1313 mówi

  Można się było tego spodziewać, padł rozkaż”Pan każe, sługa uniżenie wykonuje”!!!

 11. szatan1313 mówi

  Wszyscy rządzący począwszy od 1989 z” Polaków” zrobili sługusów, dla swoich mocodawców, jesteśmy niewolnikami w swoim kraju!!!

 12. Czesław mówi

  https://www.salon24.pl/u/apropos/948643,wczoraj-pochowano-albina-siwaka-ikone-prl-u

  Mój kolega z MSW, stwierdził tak: „Wielu generałów, którzy chcieli awansować, dało namówić się na żony Żydówki, bo one były gwarancją, że będą lojalni”. Mój przyjaciel, generał Wacław Czyżewski, wyjaśnił mi tę sprawę tak: „Kiedy skończyłem studia i awansowałem, to wezwano mnie do kadr i mówią – Towarzyszu generale, zapowiadacie się na dobrego dowódcę i jest przed wami duża przyszłość, ale musicie rozwieść się z żoną, a my wam damy inną – nie Polkę. Oczywiście, że odmówiłem, bo po pierwsze, mieliśmy już troje dzieci, a po drugie, sam sobie żonę wybrałem i nie pozwolę, by ktoś mi dyktował w tych sprawach. Oczywiście, że to zważyło na moich awansach.

  Byliśmy z Moczarem przyjaciółmi i wszystko o sobie wiedzieliśmy – mówił generał Czyżewski. Przecież całą okupację dowodziliśmy partyzantką na Lubelszczyźnie i tajemnic przed sobą nie mieliśmy. I ten głupi Mietek uległ im i rozszedł się z żoną Polką. Przez całe życie tego gorzko żałował i zmądrzał dopiero przed śmiercią, gdy stwierdził: Pochowajcie mnie między Polakami na Porytowych Wzgórzach.”

 13. OZ mówi

  Bo to nie jest państwo – to jest h, k, i kamieni kupa.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.