Polska po raz trzeci jest mistrzem Europy w „homofobii”

marsz LGBT w Płocku 2019/ fot. Twitter
10

Serca wszystkich polskich konserwatystów, reakcjonistów i realistów przepełnia ogromna radość. Polska po raz trzeci z rzędu jest mistrzem Europy w homofobii. Gdyby nie kierowany do pseudo liberałów i lewicowców portal groteskowej opozycji „Oko press” mogliśmy się o tym nie dowiedzieć. Na szczęście ten ogromny sukces Polski i Polaków opisał Anton Ambroziak w artykule „Bliżej do Moskwy niż Rygi. Polska trzeci raz z rzędu z tytułem homofoba Unii Europejskiej”.

Z artykułu na wspomnianym portalu wynika, że tęczowi w Unii Europejskiej najgorzej traktowani właśnie w Polsce. Tak sobie wyliczyła tęczowa organizacja Ilga-Europe z okazji Międzynarodowego Dnia przeciwko Homo-, Bi-, Transfobii (obchodzonego z okazji 17 maja).

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tęczowa organizacja Ilga-Europe w swoim raporcie o homofobii (czyli naturalnej reakcji wobec patologicznych, szkodliwych dla zdrowia i życia społecznego, zachowań seksualnych) narzeka na brak uprzywilejowania tęczowych. Tęczowi chcieliby cieszyć preferencjami z racji na swoje zaburzenia seksualne – uważają między innymi, że sprawca pobicia osoby hetero (czyli mającej normalne skłonności seksualne) ma mieć niższy wyrok niż sprawca pobicia tęczowej persony – na tej samej zasadzie kiedyś za zabicie chłopa był mniejszy wyrok niż za zabicie szlachcica. Dziś tęczowi chcą być taką kastą uprzywilejowaną jak kiedyś szlachta.

ILGA-Europe bredzi też, że homofobia prowadzi do totalitaryzmu. W rzeczywistości jest odwrotnie. Kreatorami totalitaryzmu byli geje – czego najlepszym przykładem są naziści – nie dość, że Adolf Hitler był gejem, to i inni liderzy niemieckich narodowych socjalistów mieli takie tęczowe skłonności.

Polska została uznana za mistrza homofobii w Unii Europejskiej, bo: nie ma zapisanych przywilejów dla tęczowych w konstytucji, nie udziela homo ślubów, nie oddaje gejom dzieci do adopcji, ma rzekomo utrudniać organizacje homo parad i nie karze za krytykę tęczowych, nie uprzywilejowuje tęczowych ofiar kosztem dyskryminacji innych ofiar, nie wspiera okaleczania ludzi z zaburzeniami tożsamości (w tym i dzieci), nie daje azylów z powodu orientacji seksualnej.

Prócz Polski homo małżeństw (czy oficjalnych konkubinatów) nie legalizuje (ale i nie zakazuje): Rumunia, Bułgaria, Słowacja, Litwa i Łotwa. Polska jest krytykowana przez tęczowych działaczy, za to, że policja sporadycznie uniemożliwiała chuligaństwa tęczowym – choć według tęczowych nie powinna przeszkadzać im w chuligańskich ekscesach.

Niestety coraz bardziej tęczowa robi się Dania (dzięki prześladowaniu ludzi krytykujących patologie seksualne), Francja (dzięki zakazaniu leczenia patologii seksualnych), Niemcy, Grecja, Łotwa, Serbia, Słowacja i Słowenia.

Polacy powinni mieć się na baczności i nie spocząć na laurach. Bułgaria i Rumunia zaczynają iść naszym homofobicznym szlakiem. Tęczowym podpadła nie tylko Polska ale i Wielka Brytania (bo nie przeciwdziała transfobii oraz nie zakazuje leczenia zaburzeń seksualnych), Rumunia (bo ograniczała parady gejów), Węgry (bo proponowały zakaz promocji zaburzeń seksualnych wśród nieletnich).

Z raportu organizacji najbardziej tęczowymi krajami są: Malta, Dania, Belgia.

Zobacz także:

„O Wołyniu? To niedobra teraz mówić!” Jacek Międlar w eMisjaTv [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Pawel mówi

  A głównym homofobem jest homoseksualista z kotem?

 2. W K mówi

  Tak, prawica jest tępiona w Polsce.

 3. Jozef mówi

  Opamietaj sie Polsko i opamietajcie sie PO L A C Y … idziecie droga nad wielka przepascia… juz Kalifornie zniszczylo homo pedalstwo! Polsko narodzie jesli nie powiecie NIE chorej idei homo Polska młodzież i dzieci i caly kraj zostanie zniszczony przez pedalow !!! Obudzcieeeee sie rodacy!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. Gienia mówi

  …a ja tam lubie pedały,mam z nimi kontakt.
  Ostatnio zmieniłem aż dwa,a co.
  W rowerze

 5. czarny mówi

  Nie zauważyłem, żeby policja utrudniała różnym margotom, łaniom i innym odmieńcom realizację swoich chuligańskich wybryków. O pedalskich marszach radośnie paradujących ulicami „postępowych” polskich miast nie wspominając.
  Ogólnie należy się cieszyć z zajęcia pierwszego miejsca w tym rankingu.

 6. George mówi

  Brawo Polska! Brawo Polacy! Dewiacjom należy powiedzieć stanowcze NIE!!! Niech zboki wpychają sobie w out buffery co tam chcą, ale muszą wiedzieć, że nigdy nie będą traktowani jak normalni ludzie! To są zboczeńcy!!!

 7. Hshshs mówi

  I bardzo dobrze, geje i reszta cyrkowców idźcie do innych podobnych, a Polskę zostawcie w spokoju

 8. Franciszek mówi

  Homo znaczy człowiek. Więc czym jest homofobia.? To lęk przed ludźmi i nie mylcie tego niewątpliwego schorzenia z obrzydzeniem do wynaturzeń, bo wkrótce obrzydzenie do pedofilii, kanibalizmu i mordów też będziecie nazywać homofobią i zatracicie postrzeganie zła. Homofobia jak najbardziej istnieje, ludzie nią dotknięci boją się kontaktów z ludźmi, zamykają się itp. To się leczy i to czasem bardzo długo. Natomiast jak zatracicie wstręt do pedalstwa i innych wynaturzeń to i diabeł stanie się wam przyjazny, bo wszystko przelejecie do jednego wora. Tylko czy będziecie wtedy jeszcze ludźmi czy już trupami,.. im jest też wszystko obojętne………. Nazywanie wstrętu do zła homofobią jest jednym z najbardziej podstępnych i agresywnych pełzająco draństw manipulacyjnych. Z tym przede wszystkim walczcie!!!!

 9. Huckelberry mówi

  Brońmy tego zaszczytnego miejsca w rankingu. Im gorzej nas widzą tym lepiej. Nie wolno im ustąpić na milimetr. Niech wyją i skomlą a my bądźmy niewzruszeni. Niech Polskę omijają szerokim łukiem, głównie aktywiści tej agendy bo biedni homosie nie mają się czego obawiać. Tolerancja po polsku to jest prawdziwa tolerancja a nie akceptacja czy afirmacja.

 10. Krzysztof mówi

  Jako Polak z dziada pradziada ( nie przybłęda – mam rodowód 500 lat wstecz) jestem dumny ,że my Polacy , chrześcijanie mamy należne miejsce w świecie ludzi normalnych , zdrowych psychicznie , wyznający wartości życia katolickiego zgodnego z nauką Chrystusa . Przeczytałem cały Nowy i Stary testament , ale o gloryfikacji pedałów i lesbijek nic tam nie znalazłem.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.