Czy Polska nadal będzie wypłacać emerytury obywatelom Izraela?

Flaga Izraela / fot. pixabay.com
17

W lipcu ubiegłego roku sejmowe komisje polityki społecznej i rodziny oraz spraw zagranicznych po cichu zaakceptowały projekt ustawy w sprawie ratyfikacji specjalnej umowy między Polską a Izraelem, dzięki której Żydzi będą mogli dostawać emerytury za czas przepracowany w Polsce.

Osoby zamieszkałe w Izraelu, które uzyskały prawo do polskich emerytur i rent z tytułu niezdolności do pracy, rent rodzinnych nie mogą ich otrzymywać w miejscu zamieszkania, gdyż polskie ustawodawstwo w takim przypadku przewiduje wypłatę tych świadczeń tylko na terenie RP – pół roku temu mówiła na posiedzeniu komisji wiceminister MSZ Renata Szczęch.

Szczęch twierdziła, że nowe przepisy wpłyną na poprawę stosunków gospodarczych pomiędzy Polską a Izraelem. Patrząc zwłaszcza na ostatnie wydarzenia, widać jak mocno się myliła. Żydzi traktują Polskę jak „dojną krowę”, na wszelkie możliwe sposoby próbują nas oczernić na arenie międzynarodowej i równocześnie wyzyskiwać nas finansowo. Media głównego nurtu, polscy politycy i część społeczeństwa nieco się przebudzili po haniebnej antypolskiej serii wypowiedzi, które zapoczątkowała ambasador Izraela w Polsce Anna Azari i zaczęli dostrzegać, że państwo Izrael traktuje nas jak kraj drugiej kategorii.

PRZECZYTAJ: Ustawa o IPN burzy przemysł Holocaustu, czyli o Żydach którzy pracowali dla Adolfa Hitlera

Aktualnie Żydzi zbijają ogromny kapitał finansowy na renowacji żydowskich cmentarzy, próbują nielegalnie zdobyć pieniądze w ramach tzw. roszczeń, a na dodatek państwo polskie, które ma problemy z wypłacaniem świadczeń swoim obywatelom, rozdaje pieniądze żydowskim emerytom.

PRZECZYTAJ: „Porządkowanie” kirkutów jako żydowski przemysł nekrofilski w Polsce

Uważamy że wypłacanie Żydom emerytur, zwłaszcza w dobie antypolskiej kampanii jaką bez pardonu przeprowadza państwo Izrael, jest zaniedbywaniem interesu Polaków, którym w pierwszej kolejności winno służyć państwo polskie.

Czy nadal Polska będzie opłacać żydowskich emerytów? W tej sprawie wyślemy pismo do Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Źródło: wolnosc24.pl

Obejrzyj:

Opadły żydowskie maski! „Polska jest jak dojna krowa” – J. Międlar

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jarek mówi

  no to przynajmniej powinni zastosować wobec żydów przepisy o zmniejszeniu emerytur dla bezpieki. Ogólnie to hańba wypłacać im emerytury bo za co?? z jakiego tytułu?? Lepiej te środki przeznaczyć na Polonię na wschodzie

  1. Andrzej Józef mówi

   Czy jest Polonia na wschodzie????

 2. maro mówi

  Trzeba się domagać odwołania tego babska- gabi która biła brawo ambasador izraela, Zróbcie o tym jakiegoś newsa.

 3. RdK mówi

  Zydzi zydom zalatwili ten hajs…

 4. Jarosław mówi

  po prostu przy najbliższych wyborach ugrupowania narodowe powinny zmontować jeden wspólny konkretny front z konkretnymi kandydatami i już aby nie było alternatywy wyboru mniejszego i większego zła bo to żaden wybór – gdy narodowcy przeją władzę wtedy będzie można liczyć na konkretne i realne zmiany i reformy

 5. michu mówi

  Oczywiście że będziemy płacić. W końcu po coś Urząd skarbowy nam kasę zabiera.

 6. goj mówi

  Mam nadzieję, że w końcu nadszedł koniec stosunków nazistowskim Izraelem. Ta “przyjaźń” nie daje nam nic, prócz dziury w budżecie i ograniczania wolności. Już lepiej byśmy wyszli na przyjaźni z Koreą Północną.

  1. Zenek mówi

   Lub Putinem

 7. Hammurabi mówi

  Ustawa o kombatantach została przegłosowana w 2014 roku. Głosowało za nią PO, PiS, jak i prezydent Duda. W konsekwencji jej wdrożenia, tylko na odszkodowania/emerytury dla Żydów wydamy rocznie 240 mln złotych.
  ” …do miesięcznych świadczeń kwalifikuje się każdy mieszkający w Izraelu, kto urodził się jako obywatel polski, ucierpiał podczas wojny pod okupacją niemiecką bądź też ukrywał się. To samo dotyczy małżonka. To samo dotyczy kolejnej okupacji – sowieckiej – do roku 1956”.

  „Do otrzymania świadczeń kwalifikuje się ten, kto ucierpiał podczas wojny w okupowanej Polsce lub w innym miejscu, był zmuszony opuścić Polskę lub też urodził się po wojnie w rodzinie, która została zmuszona do opuszczenia Polski, a więc jako dziecko miał udział w ich losach i prześladowaniach”.

  Z tego wynika, że świadczenia w wysokości 100 euro, dostaną nie tylko bezpośrednie ofiary niemieckiego nazizmu czy radzieckiego komunizmu, ale również ich dzieci.
  Głosowanie odbyło się 24 stycznia 2014 roku nad przyjęciem w całości projektu ustawy o zmianie ustawy o kombatantach oraz niektórych osobach będących ofiarami represji wojennych i okresu powojennego oraz niektórych innych ustaw, w brzmieniu proponowanym przez Komisję Obrony Narodowej oraz Komisję Polityki Społecznej i Rodziny, wraz z przyjętą poprawką.

  Jak głosowali posłowie?

  Głosowało – 436 posłów.
  Za – 434.
  Przeciw – 2.
  Wstrzymało się – 0.
  Nie głosowali – 24.
  Ciekawym pytaniem jest: kto był przeciwny tej zdradzieckiej ustawie?

  Wojciech Szarama (PiS) oraz Przemysław Wipler (niezrzeszony).

  Andrzej Duda, jak i Jarosław Kaczyński głosowali ZA!

  Ciekawe, jakimi argumentami podpierają się prezydent, premier i prezes największej partii w Polsce?

  Dlaczego Polska ma płacić jakiekolwiek pieniądze obywatelom państwa żydowskiego za czyny niemieckich nazistów?

  To jest fenomen na skalę światową!

  Politycy żyją w jakimś odosobnionym świecie. Myślą, że społeczeństwo nie zrozumie zdrady.

  Jeżeli politycy chcą płacić pieniądze państwu żydowskiemu, to niech robią to z własnych dochodów, a nie z majątku narodowego.

  Czy dostali na to zgodę społeczeństwa polskiego?

  Polakom walczącym za Polskę należą się sowite emerytury, ale ofiary nazizmu i stalinizmu powinni dostać odszkodowania od Rosji i Niemiec.

  To jest skandal całego sejmu, który pokornie poddaje się woli państwa żydowskiego.

 8. JewishCrimes mówi

  Żydzi zapadli na straszną chorobę: amnezję! Trzeba im pomóc i przypomnieć jaką rolę odgrywali Żydzi kolaborujący z Niemcami: Judenraty, żydowska policja i zwykli Żydzi wydający swoich pobratymców.

  JewishCrimes.info

 9. Bolo mówi

  Zydostwo to swiatowe panowanie nad wszystkim,czy bedzie kres tej zarazy?

  1. Zenek mówi

   Niestety Żydzi byli ,są i będą panami świata.i nic nikomu nie pomoże.

 10. Robert mówi

  A ja nie dostałem dofinansowania z PFRON do turnusu rehabilitacyjnego bo nie ma pieniędzy.Oczywiście.Przeklęty niech będzie Hitler.Najpierw narozrabiał a pózniej uciekł.

 11. Teresa mówi

  Czy wreszcie ktoś raz na zawsze uwolni nas od Żydów?

 12. Zenek mówi

  Nikt bo nikt nie jest w stanie.

 13. Jan mówi

  Polska powinna wstrzymać wszystkie emerytury israelczykom bo połowa z nich ma fałszywe dokumenty.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.