Polityk z Nowego Jorku nagrywa film i zakłada stronę o „polskich obozach” i „Polsce mordującej Żydów”. Brak poważnej reakcji MSZ!

Skandaliczny film nowojorskiego polityka o "polskich obozach śmierci"
8

Deputowany do zgromadzenia stanowego stanu Nowy Jork, Dov Hikind, założył stronę internetową o adresie polandmurderedjews.com (tłum. Polska mordowała Żydów) oraz opublikował skandaliczny film, w którym relacjonuje holokaustową legendę rodzinną, z Polaków robi ludobójców oraz krzyczy o „polskich obozach śmierci”. Ma to być jego odpowiedź na nowelizację ustawy o IPN.

Polska próbuje wybielić swoją rolę w mordowaniu niewinnych mężczyzn, kobiet i dzieci przyjmując ustawę zaprzeczającą Holokaustowi, która ma mrożący wpływ na wszystkich, którzy rozumieją, co naprawdę miało miejsce w Polsce, zarówno przed, w trakcie, jak i po wojnie – mówi polityk. – Jestem synem ocalonych z Holokaustu, którzy stracili rodziny w Auschwitz (…) Znamy prawdę i nie pozwolimy Polakom zaprzeczyć temu, co zrobili – podkreśla.

Niestety, na próżno wyczekiwać stanowczej reakcji polskich władz, najwyraźniej siedzących pod butem amerykańskiej finansjery. Konsul generalny RP Maciej Golubiewski wydał jedynie mizerne oświadczenie w tej sprawie. Nie potępił stanowczo skandalicznych działań amerykańskiego polityka. Stwierdził jedynie, że Don Hikind ma prawo zakładać takie strony i publikować filmy tego typu. Zaznaczył tylko, że publikacje nowojorskiego polityka zawierają „błędy faktograficzne” i błędne określenie „polskie obozy śmierci”.

Mizernie wygląda walka z antypolonizmem w wykonaniu włodarzy III RP. Rozumiem, że odczuwają strach przed amerykańskimi mocodawcami, ale na miłość boską, jeżeli tylko odważą się walczyć z antypolonizmem, pójdą za nimi tłumy. Tylko najwyraźniej nie o Polskę im chodzi…


Przypominamy, że trwa zbiórka na film dokumentalny „German Death Camps”, który zostanie zrealizowany w trzech językach: polskim, angielskim i niemieckim. Prosimy o wsparcie tej inicjatywy, którą – naszym zdaniem – już dawno powinna wesprzeć Telewizja Polska i Instytut Pamięci Narodowej. Jak widać, na próżno czekać…

Zbiórka: https://zrzutka.pl/german-death-camps

Oficjalna strona filmu: http://germandeathcamps.film

Wsparcie przez PayPal: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_donations&business=BV5RRKQAK46WS&lc=PL&item_name=Darowizna%20na%20film%20%22German%20Death%20Camps%22&currency_code=PLN&bn=PP-DonationsBF%3Abtn_donateCC_LG.gif%3ANonHosted

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hammurabi mówi

  Polskie władze, są tak polskie, jak niemieckie obozy zagłady. Byle trwać, być przy korytach do których od czasu do czasu jakiś …syn sypnie troszkę śruty. Byle śmieć stukający w klawiaturę jednym paluchem, może obrażać Polaków. I co? Jak zawsze bezkarnie, jak zawsze z przytupem… A – pożal się Boże – prezydencik będzie z rozpędu również jego przepraszał.
  Skoro władze nie mają dość ikry to cała nadzieja w Polakach mieszkających w Stanach. Co z tego, że powstanie film „German Death Camps”, skoro jedno bydlę może bezkarnie kłamać?
  Są przecież kancelarie specjalizujące się w tego typu sprawach. Pozew i stosowne do wagi sprawy odszkodowanie to jedyna droga. Nic tak żyda nie boli jak utrata kasy.

 2. Pola kowalska mówi

  Zrobic filmik o mordach na polakach i zydach za zgoda Ameryknskich zydow powstal Oswiecim .Dr.Mengele byl absolwetem Ameranskiej uczelni jak reszta socjopatow po tej placowce .O judenratach niemiaszki siedza cicho i zacieraja slady a zydki chca wku**** Polakow jak dojdzie to beda plakac bez zadnych ulg wpierd**** z calymi rodzinami i diasporami do siebie.W Izraelu musi byc fajnie bo spierd**** z niego i tesknia za Niedobra Polska

 3. Mr. ?? mówi

  Dov Hikind kolejny zakłamany chazar żydowski
  jeszcze się okaże że jego rodzina żyła w USA w czasie drugiej wojny.
  “Znam prawdę”
  Ale wciska ciemnotę w końcu nie powie o chazarach z Judenrat, policji żydowskiej, NKWD, bolszewikach
  o tym co się dzieje w Palestynie, Strefie Gazy.
  PiS, PO to chazarscy żydzi

 4. Zbulwersowany mówi

  Nazwisko wskazuje jednoznacznie, że to Żyd. Treść jego strony, że to Żyd z “syfilizmem” mózgu.

 5. Polak mówi

  Czas rozliczenia na wyrażne życzenie ,,parchów żydowskich,, zbliża się nieubłaganie.Będzie to dla tego chazarskiego ścierwa bardzo bolesny czas.Szykujcie się żydki!

  1. Hammurabi mówi

   Błąd! Błąd w założeniu. IM własnie o to chodzi, by ktoś w gniewie – dodam słusznym gniewie – sponiewierał jakiegoś tubylczego Żyda. To ta sama technika, jaką zastosowali wobec własnych biedniejszych współwyznawców, czyniąc z nich surowiec na mydło i materace.
   Rozrachunek – owszem, jednak wyłącznie argumentami i dowodami (których wciąż jeszcze nie brakuje, pomimo starań diaspory i szabesgojów). Ekshumacja w Jedwabnym to zaledwie początek długiej drogi! W czasie pokonywania której, trzeba będzie odkłamywać stare i całkiem nowe kłamstwa, przywracać cześć i honor Polakom pomawianym o najgorsze zbrodnie.

 6. Robert B. mówi

  Prawdziwa twarz żydostwa. Ja wiem, CZYM oni są od dawna.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.