Policja spacyfikowała protest przeciw restrykcjom epidemicznym. Demonstracja proaborcyjna odbywa się bez przeszkód [WIDEO]

policja używa gazu podczas protestu przeciw restrykcjom epidemicznym/ fot. Twitter/Marcin Rola
22

W sobotę (24.10.2020) policja spacyfikowała pokojowy protest przeciw restrykcjom epidemicznym zorganizowany w Warszawie. Po przemówieniach posłów Konfederacji, Janusza Korwina-Mikkego i Grzegorza Brauna, prowokatorzy zaczęli rzucać przedmiotami w policję. Apele organizatorów o zachowanie spokoju nie przyniosły rezultatu. Policja użyła gazu.

Zgromadzenie zostało rozwiązane. Justyna Socha zaapelowała do uczestników o opuszczenie miejsca protestu. Policja wypuściła tylko część osób. Część została otoczona przez funkcjonariuszy i jest trzymana w kordonie. Policja podzieliła grupy protestujących i nie dopuszczała organizatorów na miejsce zgłoszonych zgromadzeń. Grupy protestujących rozproszyły się po mieście. Policja blokowała ulice, uniemożliwiając im przejście.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Podczas gdy demonstracja przeciw restrykcjom epidemicznym została spacyfikowana, proaborcyjny marsz Strajku Kobiet idzie przez Warszawę bez przeszkód. Wnioski wyciągnijcie sami.

Źródło informacji: YouTube, Twitter

Zobacz też:

Katarzyna TS: Jak zostałam „wrogiem ludu”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jarosław mówi

  Antypolscy bandyci u żłobu.
  Jednak każdy bandytyzm zostanie ukarany.

  1. AntyPO🔯PiS mówi

   Rządy żydokomuny z PiSraela dobiegają końca, już wkrótce postkomunistyczne lewactwo z PiS-u będzie spieprzało do Izraela, jak zbrodniarz Salomon Morel, aby uniknąć odpowiedzialności karnej.

  1. Cyprian mówi

   Naród wspaniały tylko Ziuk się zeszmacił. Dawaj Piotrek więcej złotych myśli mordercy, złodzieja, terrorysty, tchórza itd itd.

  2. Frank Drebin mówi

   Nie wycieraj sobie gęboodbytowaginy Panem Marszałkiem. Boli do tej pory że was zlał w 20-tym, co?

  3. Gojek mówi

   Nie żartuj sobie. Selman był niemieckim agentem. „Bolkiem” tamtych czasów.
   A co do przemarszów: zbierać dowody, nagrania i do sądu (stronniczość policji). Wyłapać prowokatorów i „gorliwych” gliniarzy.

 2. 44 mówi

  Wniosek jest jeden. Nie mamy już polskiego rządu. Nie pacyfikują protestów sodomitów bo tego zabroniła gubernatorowa.

  1. AntyPO🔯PiS mówi

   Niestety smutna to prawda. PiSrael zawsze podańczo wykomuje rozkazy USraela i Izraela. Tak samo było w sprawie zmiany ustawy o nowelizacji ustawy o IPN na rozkaz Izraela.

 3. Ekejnsjs mówi

  A konus siedzi przebiera nóżkami i się napier…z ludzików, że się znowu dali zrobić w hu…

 4. Frank Drebin mówi

  Braun „szczęść Boże” i Korwin „niemawirusa” to pierwsi i najgorsi prowokatorzy. Ale cóż, KODfedreacja murem za Martą Lempart!!! Będą jaja jak któryś z KODfederacji złapie koronawirusa lub na niego „poleci”. A to już niedługo…

  1. Adrian mówi

   Frank Drebin po co prowokujesz?

  2. Frank Drebin mówi

   Nie prowokuję. Tylko piszę to co widzę. Czyż to nie poseł KODfederacji „szczęść Boże” Grzegorz Braun angażował na asystentkę pana Sabinę? Dla KODfedracji każdy dobry byle uderzyć w rząd, Marta Lempart, faszol Romek, Rafał Gaweł, Michał „lepper” Kołodziejczak, banderowcy itd. itp… wszyscy skryci bądź jawni antypolonici

  3. fajera mówi

   no żesz rukwa ćam, dyskusja i argumenty na poziomie budki z piwem, taaaa odpisz coś takiego żeby twoje było na wierzchu…

  4. Jaca mówi

   Puknij się w tą pustą głowę człowieku bo straszne bzdury wygadujesz.

 5. W K mówi

  Byłem tam w środku, więc napiszę tylko jedno zdanie.
  Dość żydowskiej okupacji! Polsko zdejmij maski!

  1. Jaca mówi

   Popieram

  2. AntyPO🔯PiS mówi

   Nie wystarczy zdjąć maski. Należy pogonić te postomunistyczne lewactwo z PiSraela!

  3. fajera mówi

   uuu… jesteś generałem w stanie spoczynku czy innym wyższym oficerem cieszącym się popularnością w polskiej armii? i przeprowadzisz zamach stanu? uważaj na wojska okupacyjne z usraela

  4. MACIEJ mówi

   Dość żydowskiej okupacji!

 6. piotr mówi

  Program budowy Nowego Świata wchodzi właśnie w fazę przyspieszonej realizacji. Na naszych oczach rozgrywa się spektakl, którego jesteśmy nieświadomymi aktorami. To, co odróżnia go od starych systemów totalitarnych to przede wszystkim skala tego zjawiska, która ma objąć cały świat. Pomysłodawcy i wykonawcy tego globalnego przedsięwzięcia, planują przekształcić nas w niewolników i sprawowania nad nami nieograniczonej władzy. Kluczem do osiągnięcia tego celu jest panowanie nad naszą „percepcją poznania”. Wykreowano przez „media” sztuczną rzeczywistość fałszywą pandemię. Jedynym sposobem na wyswobodzenie się z tego stanu jest uświadomienie tego możliwie największej rzeszy społeczeństwa, a następnie przeciwstawieniu się próbie zniewolenia. Na nasze przebudzenie czekają siły, które w skutek naszego zniewolenia mają skrępowane ręce. Ich zdecydowane działania mogą się spotkać z ostrą reakcją zniewolonych, grozi nam śmierć, a wy chcecie ogłosić, że nie ma pandemii. Musieliby wystąpić przeciwko globalistycznym siłą i ogłupiałym przestraszonym masą.

 7. emerytka mówi

  Tak mi się kojarzy wiersz Norwida:
  „Ogromne wojska, bitne generały,

  Policje – tajne, widne i dwu-płciowe –

  Przeciwko komuż tak się pojednały?

  – Przeciwko kilku myślom… co nienowe!”
  Te nasze,polskie nienowe myśli,odwieczny sen o wolności musi się kiedyś ziścić.
  Dzięki takim ludziom,jak na proteście.
  Dziękuję serdecznie

 8. Gazda mówi

  no wlasnie.. jak to jest… tu…panienkom od sodomii i gomorii wolno a normalnym ludziom ktorzy nie chca bankructwa kraju sie nie pozwala? Z czym zostaniemy?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.