Policja będzie kontrolować wesela? Kolejny pomysł wiceministra zdrowia na terroryzowanie Polaków [WIDEO]

wiceminister Kraska w RMF FM/ fot. screen
6

Minister zdrowia Łukasz Szumowski udał się na urlop. W związku z jego nieobecnością wiceminister Waldemar Kraska odbywa w poniedziałek (27.07.2020) rajd po mediach strasząc Polaków drugą falą koronawirusa i zapowiadając interwencję policji wobec tych, którzy nie dali się ogłupić pandemicznej paranoi. W rozmowie w Programie 3 Polskiego Radia Kraska szczuł na tych, którzy nie noszą maseczek w supermarketach.

ZOBACZ: Paranoja! Wiceminister zdrowia straszy Polaków policją i drugą falą koronawirusa

Wsparcie - darowizny

Następnego wywiadu wiceminister udzielił w RMF FM, gdzie stwierdził, że policja powinna kontrolować wesela. – Rozmawialiśmy o tym z Głównym Inspektorem Sanitarnym, żeby na weselach wzmóc kontrole. Jeśli już nie potrafimy przekonać w sposób łagodny, to niestety, trzeba nałożyć karę na organizatorów wesela – stwierdził Kraska.

Podkreślił, że „inspektorzy sanitarni mają takie prawa, żeby ewentualnie skontrolować przygotowanie do wesela, także w trakcie – czy jest odpowiednia liczba osób”. Zapytany, czy inspektorzy sanitarni będą pojawiać się na weselach, wiceminister odparł, że to nie jest jeszcze przesądzone.

– To jest moja sugestia. Myślę, że jakaś kontrola [być powinna – przyp. red.], czy ewentualnie służby policji mogłyby się tym zająć. Powinniśmy w jakiś sposób egzekwować ten reżim, który został narzucony na organizatorów wesel – powiedział wiceminister.

Gdzie był wiceminister Kraska, gdy na wiecach prezydenta Andrzeja Dudy tłoczyły się setki, jeśli nie tysiące osób? I to bez maseczek i zachowania odległości 1,5 metra. Wzrok mu odebrało, że nie widział, co się dzieje? Dlaczego wtedy nie nasyłał na Polaków sanepidu i policji? Na wiecach nie było koronawirusa, a na weselach już jest? Niesamowite!

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

Katarzyna TS: Komedianci odtrąbili sukces

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. adam mówi

  takich kolkow jak ci zministerstwa zdrowia to powinno sie obwozic wozem drabiniastym ku przestrodze. jak takie lajzy moga napuszczac policje na polakow,nie pisze rodakow bonie wiadomo jakij nacji oni sa.jak za czasow hitlerowskich i komuny napuszczaja ludzi na siebie.to jest skandal.musza miec po magazynach nie sprzedanych akcesoriow iotumanic narod calkowicie.wstretne to jest.

 2. Ala mówi

  Niestety…znowu się zaczyna. Było tyle czasu względnego spokoju i z powrotem zaczyna się koronawariactwo.
  Trafne spostrzeżenie : na wiecach wyborczych cudem koronawirusa nie było,a teraz na weselach,komuniach i chrzcinach się uaktywnił.

 3. Ja mówi

  Jeżeli jasno i stanowczo nie powiemy DOŚĆ,to za chwilę będą nam kontrolować lodówki.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.