„Polacy, rozliczcie się za udział w Holokauście”. Antypolski film w holenderskiej telewizji [WIDEO]

holenderski film "Moja Polska"/ fot. screen
29

Holenderska telewizja wyprodukowała 5-odcinkowy film o Polsce. Wyemitowano już pierwszy odcinek pt. „Mój polski dom”, który odbił się szerokim echem w Holandii. Film został pokazany w najlepszej porze oglądalności o godz. 20.00. Jaki obraz Polski został wykreowany w tym filmie?

O swoich wrażeniach po obejrzeniu pierwszego odcinka opowiadają dwie Polki mieszkające w Holandii, Ewa Stasinowska i Ewa Żyźniewska. Ich relacja wskazuje na to, że mamy do czynienia z kolejnym antypolskim produktem propagandowym dorabiającym Polakom gębę nazistów, antysemitów, ksenofobów i – ogólnie rzecz biorąc – katolickiego ciemnogrodu mordującego Żydów podczas Holokaustu. W filmie zastosowano cały szereg propagandowych sztuczek, żeby nie tylko zohydzić Polskę w oczach holenderskiej opinii publicznej, ale wręcz nastraszyć Holendrów polskim potworem, który nie chce rozliczyć się z własnej, ciemnej przeszłości. A tą ciemną przeszłością ma być udział Polaków w zagładzie Żydów.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dlaczego ten film jest bardzo groźny? Dlatego, że jest to kolejny element propagandowej nagonki na Polskę, która buduje grunt pod ograbienie nas przez Żydów. Z narodu ofiar mamy stać się narodem sprawców, których nikt nie będzie żałował i nikt się za nimi nie ujmie. Analizujące film Polki wskazują jasno, że jest to budowanie przekazu, dzięki któremu holenderska opinia publiczna ma uznać za uzasadnione żydowskie roszczenia zapisane w ustawie 447. A przed nami jeszcze cztery odcinki  tego antypolskiego paszkwilu. Posłuchajcie.

Źródło informacji: youtube

Przeczytaj też:

Powstaje antypolski paszkwil filmowy „Malowany ptak”. Kłamstwo pójdzie w świat, a polskie władze śpią!

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. sulka mówi

  POLACY W JEDNOŚCI SIŁA!!!!! Jedność w obliczu ZŁA które nas atakuje. PAN JEZUS KRÓLEM POLSKI i prosząc GO o obronę WYGRAMY.

  1. grzybinski borsuk mówi

   autodestrukcyjna polityka Izraela

 2. Ja_Antysemita mówi

  Będę musiał popatrzeć w piwnicy i na strychu, czy nie mam gdzieś jakiegoś mienia bezspadkowego. Jak znajdę, to zaraz wyślę żydkom. 😛

  1. Artamator mówi

   ja sprawdzę w kiblu na starej działce, co tam się odłożyło …

  2. Fromm mówi

   Tak! Koniecznie sprawdź! I jak coś znajdziesz, to szybciutko wyślij do izraela, najlepiej za pobraniem! 🙂

 3. Robert mówi

  Jak tak patrzę na te laseczki,foczki,niunie,to nie mogę się nadziwić że takie nowoczesne,zamiast jednego G,mają 5G w nieruszanym przez chłopa rozumie,chyba że chłop ulepiony z CIAstoplasto i z 5G wchodzi w niunie,jak w masło

 4. Robert mówi

  Dora to artystka z Węgier,nie z Polski.

 5. z-k mówi

  Jacy Holendrzy? To światowe szachrajstwo robi nam opinię na czas gdy już nas postanowią potraktować tak jak ostatnio potraktowali Wzgórza Golan. Identyczne treści produkują „polskie instytuty naukowe” na czele z „polską akademią nauk” i uczelnie finansowane przez Gowina a także antypolskie centra propagandowe zwane muzeami finansowane przez Glińskiego.

 6. Euzebiusz mówi

  Dzisiaj na cmentarzu w Rembertowie pożegnaliśmy Albina Siwaka – Autora poczytnych acz zaciekle tępionych bo niepoprawnych 11 książek o powstaniu i funkcjonowaniu PRL z podkreśleniem funkcji żywiołu żydowskiego. Książki napisano na podstawie własnych doświadczeń, na podstawie dokumentów KC PZPR uratowanych przed spaleniem, unikalnych dokumentów rosyjskich (np. o bitwie pod Lenino) oraz wspomnień ludzi, którzy odważnemu Siwakowi swoje historie powierzyli. Cześć Pamięci Wielkiego Polaka

 7. klioes vel pislamista mówi

  Najnowszy wierszyk:

  Księżyc jest antysemicki?

  Izraelska sonda rozbita.
  Cóz, z Księżycem trudne randez-vous…
  Oczywista w głowie myśl świta:
  Czy TEN zarzut też postawią mu?

  1. Fromm mówi

   Oczywiście! Księżyc to stary antysemita! Pomagał nam Polakom budować polskie obozy koncentracyjne. Poza tym na Księżycu jest cała fura mienia bezspadkowego, które należy zwrócić żydkom!

  2. piotr mówi

   Będą żądać odszkodowania od kosmitów. (albo jeszcze lepiej od samego Boga)

  3. Rodos mówi

   Na pewno na Księżycu jest jakieś mienie bezspadkowe. 😛

 8. Robert B. mówi

  Takie są konsekwencje uznania tzw. holokaustu za mensurę omnium rerum. Każdy musi przed nimi bić hołdy. A mnie ten ich cały holokaust interesuje tyle, ile ich inne tragedie. Czyli nic, jedno wielkie zero.

 9. Marek mówi

  Ja nie wiem czemu „polski” rząd nie wk**wi się na tą całą żydowską propagande .. no chyba że to nie polski rząd….

  1. Krzysztof mówi

   Oczywiście ,że nie polski , przypatrz się ich ryjom – sami żydzi.

 10. Benjamin mówi

  Jak się rodził Holender, Żyd płakał…

 11. Robert mówi

  Mało kto, jak Holendrzy uczestniczyli w eksterminacji Żydów. Płacono im nawet 40 guldenów za wydanie Żyda!

  Dawno przed II WŚ wprowadzili segregację religijną, tzw.”verzuiling”.

 12. Neutron mówi

  ŻYDKI! ROZLICZCIE SIĘ ZA MORDOWANIE, OKRADANIE I ZNIEWAŻANIE POLAKÓW!

 13. j mówi

  przecież w normalnym kraju to ambasadora Holandii już by wzywali na dywanik…. no ale nie w polin.

 14. Krzysztof mówi

  Żydzi rozpoczęli już jakiś czas temu kampanię przeciwko Polsce . Polska nie chce im zapłacić tzw. odszkodowań . Jak nikczemny to i podły naród , który żąda tego co im się nie należy. Nie odpuszczą wszak nam Polakom to obiecali – niszczyć i ośmieszać Polskę na arenie międzynarodowej .Kiedy doczekamy się rządu , który da po prostu żydom w pysk ? Przegoni ich wszystkich z naszej ojczyzny i zerwie wszelkie kontakty ? Chyba nigdy , bo trzeba mieć jaja i się chamów nie bać. Nie widzę takich ludzi w śród polityków.

 15. ᛁ?ᛁ mówi

  Następnym razem narodowcy nie powinni zgadzać się na reportaże dla zachodnich szmatławych mediów.

 16. Marek mówi

  Ci którzy mają nieczyste sumienie w Europie najwięcej kwiczą jak świnie zarzucając innym, że oddawali swoje życie za ludzi wtym żydowskiego pochodzenia. Hipokryci!!!

 17. 12345 MAJKA mówi

  Zawsze tak było, że najlepszą formą obrony jest atak.

  Zastanówmy się.

  1- Początek lat 30 to gigantyczna bieda wywołana spekulacjami na giełdzie.
  Kto robił te spekulacje ?
  2- Hitler po dojściu do władzy zdawał sobie sprawę, że Niemcy nie udźwigną ciężaru prowadzenia wojny z całym światem.
  Skądś te pieniądze trzeba jednak wziąć.
  3- Niemieckie firmy w większości z amerykańskim akcjonariatem produkowały broń wyrafinowaną technologicznie, kapitałochłonną, trudną w eksploatacji i zawodną.
  Można więc powiedzieć, że Niemcy przegrali wojnę już w biurach konstrukcyjnych.
  4- Żydzi bardzo długo byli przekonani, że umieszcza się ich w gettach wyłącznie dla ich dobra.
  Czyżby mieli jakąś umowę z Hitlerem ?
  5- Jak to możliwe, że po wojnie Niemcy wykupili się żydom tak małym odszkodowaniem ?
  Czyżby w niemieckich archiwach był jakiś dokument potwierdzający współpracę żydów z Niemcami w początkowym okresie, jeszcze przed dojściem Hitlera do władzy ?!

 18. Sławomir mówi

  Bardzo dobry komentarz . Dla nas Polaków czytelny i zrozumiały , ale czy nie mogą panie nagrać takiego samego komentarza do tego serialu w języku holenderskim i udostępniać go na wszystkich forach i mediach holenderskich . Na pewno zdecydowana większość polaków mieszkająca tutaj na stałe i mająca również holenderskich znajomych , chętnie udostępni taki film w języku holenderskim . Byłaby to chociaż mała cegiełka w tej nierównej walce o prawdę . Pozdrawiam i życzę powodzenia . Z Bogiem .

 19. S O mówi

  Nagonka na Polskę .
  Wiadomo kto i w jakim celu .
  A tylko ciemnogród uwierzy w treści filmu . Analizując historyczną prawdę , nakazy królewskie odnośnie osadników oraz to jak się bogacili podczas rozbiorów Polski choćby pod zaborami carskimi i okres PRL-u wiemy że 447 to fikcja . Próba wyłudzenia przez pewną grupę ludzi od Polaków ich własności lub pieniędzy.
  Tyle z mojej strony w skrócie telegraficznym .

 20. PIOTR mówi

  MIENIE BEZSPADKOWE POŻYDOWSKIE ZOSTAŁO CAŁKOWICIE SPŁACONE IZRAELOWI W LATACH 50 TYCH xx WIEKU PRZEZ CZEROWNY RZĄD RP. POŚREDNIKIEM BYŁY OCZYWIŚCIE USA. WSZELKIE DOKUMENTY ZNAJDUJĄ SIĘ W ARCHIWACH MINISTERTW FINANSÓW, SPRAW ZAGRANICZNYCH ORAZ INFRASTRUKTURY. TERAZ AMERYKANIE CHCĄ WYŁUDZIĆ TE DOKUMENTY ABY NIE BYŁO DOWODU NA CAŁKOWITĄ I OSTATECZNĄ SPŁATĘ ŻYDÓW. CO WIĘCEJ OPRÓCZ ZAPŁACENIA ZA KAŻDĄ NIERUCHOMOŚĆ POLSKA PÓŹNIEJ ODDAŁA GMINOM ŻYDOWSKIM NIERUCHOMOŚCI KTÓRE NIE ZBURZYLI NIEMCY I ZSSR . TAKŻE BĘDZIEMY ODDAWAĆ TO SAMO MIENIE 3 RAZ I PŁACIĆ ZA NIE 3 RAZ.

 21. Marek mówi

  Krótko.

  A może popatrzyć w lustro i zastanowić się?
  Bo raczej nie wierzę że wszyscy jesteśmy potomkami Sprawiedliwych wsród Narodów Świata.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.