PODZIĘKOWANIA i OŚWIADCZENIE

61

Drodzy Państwo!

Uroczyście chciałbym złożyć wyjaśnienie ws. opublikowanego przeze mnie oświadczenia, dnia 5 czerwca na portalu wPrawo.pl, dotyczącego mojej współpracy z Narodowym Frontem Polski. Pełen bólu i wstydu przyznaję, iż treść opublikowanego przeze mnie oświadczenia powstała w wyniku manipulacji i mojej łatwowierności, w stosunku do osób – jak się okazało – najwyraźniej nie mających czystych intencji. To prawda, nie prowadzę bezpośredniej współpracy z NFP i nie nie jestem członkiem honorowego komitetu, ale jednocześnie wspieram duchem i sercem wszelkie inicjatywy mające na celu dobro naszej Ojczyzny, zatem i również, w co gorąco wierzę, nowo powstały NFP. Z całego serca życzę im Bożego błogosławieństwa tak jak życzę innym narodowym i prawicowym organizacjom. Wielokrotnie powtarzałem, co uczyniłem również podczas protestu po mojej rozprawie z Joanną Scheuring-Wielgus – że ogromnie zależy mi na budowaniu jedności po prawej i narodowej stronie społeczeństwa w Polsce. Wyrażam ogromne podziękowania, iż mimo mojego błędu, tak wiele osób z NFP i Narodowej Wolnej Polski przyszło wesprzeć mnie w trudnym momencie.

Bóg jest z nami!

Jacek Międlar

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. kirk mówi

  Witaj Jacku…co się stało z Twoim kontem na YouTube…Sam usunąłeś, czy jakaś mafia..?
  Poza tym zacznij słuchać własnego głosu serca, i rozróżniaj wrogów od pseudo-przyjaciół. Nie słuchaj fałszywych doradców, bo wszelka agentura nie śpi…To są krety, które pod przykrywką dobroci mają diabła za skórą byle od środka stłumić w zarodku..
  Niech żyje Polska Słowiańska..!

 2. Patriota mówi

  Otóż właśnie Księże Jacku niezależnie od tego jaki każdy z Nas ma stosunek do stronników Wojciecha Olszańskiego, to Ci przynajmniej z ich Telewizją Narodową i Sumieniem Narodu ofiarnie Cię tam pod sądem wsparli, kiedy z kolei na ONR z MW i RN nie mogłeś w ogóle po raz kolejny z rzędu nawet liczyć, gdyż zdradziecki Winnicki z równie dwulicowym Bosakiem taki dali im przykaz.

  1. MlotThora mówi

   Winnicki to karierowicz, wiadomo to od dawna. Sprzedal sie do Kukiza kosztem utracenia Mariana a to wielka strata. Polecam internetowa telewizje Idz Pod Prad.

  2. atoska mówi

   Telewizja IPP Chojecki + Kowalski są sponsorowani przez żydowskich amerykanów (USA).. Oni stworzyli kólko wzajemnej adoracji – większość to skupisko żydowskie -Każdy Rodowity Polak powinien IPP omijać szerokim łukiem.

  3. Marek mówi

   Kowalskiego ciągle lubię, ale ten Chojecki, to chyba nikogo poza sobą nie lubi, więc z nim cokolwiek robić jest raczej niemożliwością. NIe wiem czemu Kowalski z nim trzyma.

  4. awangarde mówi

   Daj spokój z tymi agentami izraela, mącicielami wzywającymi do wojny z Rosją i umierania za amerykę. Wedłóg chojeckiego ISIS sponsoruje Rosja, a każdy kto próbóje powiedzieć prawdę dostaje bana i wyzywany jest od ruskich agentów w onucach, hahahahaha – ulubione stwierdzenia chujeckiego.

  5. Iker mówi

   „Idź pod prąd” z syjonistą Chojeckim? 😀

  6. maniek mówi

   Nie kompromituj sie z ta zydowska antykatolucka pseudotelewizja idz pod prad i tym zdrajca Kowalskim. On wybral pieniadze.

  7. Jacek mówi

   Dlatego nie chciałbym żeby ks.Jacek Międlar szedł do parlamentu, to jest miejsce szamba i układów, nie ideałów, gdyby były JOW-y to może bym to popierał ale ze swoimi poglądami Jacek by nie znalazł miejsca w żadnej partii bo u nas nie ma żadnej skrajnej czy to prawicy czy to lewicy (chyba że nowoczesna, ale to nawet nie jest Polska partia co wiać po nazwiskach)

  8. Marek mówi

   Zdecydowanie NIE polecam tv IPP (Judz-Pod-Prąd) rabin Chojecki i bolek Kowalski. To lobbyści żydomasonów amerykańskich i izraelskich.

  9. CENZURA mówi

   UWAGA PORTAL JEST CENZUROWANY – KASUJĄ KOMENTARZE !!!

  10. CENZURA mówi

   UWAGA! TO JEST CZYSTO LEWICOWY PORTAL – CENZURA WYPOWIEDZI !

  11. Marta mówi

   Spadaj z tad pasożycie

 3. Marcin Kański mówi

  Nie zbuduje Pan żadnej jedności zmieniając tak często zdanie, bo jest to oznaka słabości człowieka! A poza tym nie z tymi ludźmi. Pozdrawiam i życzę dużo siły w tym haniebnym procesie.

 4. Waldemar mówi

  Waldemar mówi :
  Ks. Jacku, szkoda, pod budynkiem sądu było tak mało polskiej młodzieży.
  Coś się zaczyna dziać ponieważ na youtube nie można oglądać Twoich filmików.
  Czy są one zablokowane przez youtube?

  1. Magda mówi

   Jesteśmy z Tobą duchem i modlimy się gorąco. Czekamy na więcej oświadczeń i informacji. Bardzo się martwimy filmy na yt zostały zablokowane. Tyle mądrej treści ? ale Bóg jest z nami.

  2. Ekonomista mówi

   Nie ma filmów!!!! Co jest grane? Komunikat YouTube… film nie dostępny w twoim kraju.
   Chyba wyjadę do Czech, by je obejrzeć.

  3. Paula mówi

   To prawda – na YouTube pojawia się informacja „Ten film wideo jest niedostępny w Twoim kraju.” Myślałam, że może to jakiś chwilowy błąd z jednym filmikiem, ale niestety przy wszystkich jest to samo!

  4. Patriota mówi

   Faktycznie lewacka UnioBolszewia ze strachu przed niewygodną dla niej PRAWDĄ usunęła z YouTube wszystkie tamtejsze nagrania Jacka Międlara, także dobrze by było je ponownie udostępnić na portalu, gdzie macki ŻydoKomuny nie sięgają.

 5. Ewa mówi

  To towarzystwo tych towarzyszy spowoduje , że wkrótce w necie będzie Tow. Jacek Międlar. PS Jak można „zadawać ” się z tymi kacapami i ruskami z wyboru ? Wstyd i Hańba nawet młody wiek nie może być wytłumaczeniem tego co JM odstawia ! Żenada to mało powiedziane !

 6. ruskiagent mówi

  ależ Chujecki bedzie pluł jadem ..

 7. ola mówi

  iść razem jednocząc się wokół idei narodowej należąc do różnych narodowych organizacji gadanie która jest lepsza gorsza to bicie piany, każdy może sobie wybierać według uznania proszę nie oskarżąć się nawzajem ale działać na rzecz Polski i Polaków

 8. psychiczna mówi

  po co więc to, ta cała zabawa, skoro na „prawicy” sami agenci

 9. Piotr mówi

  Skoro Joanna W. przyznała że obawiała się że zostanie ogolona, to znaczy że zrozumiała tym samym że nie grozi jej śmierć i nie ma tu mowy o grożeniu śmiercią. Oczywiście abstrahując że nie zrozumiała całej konstrukcji „kiedyś i dziś” oraz znaku zapytania. Jeśli złożyła doniesienie po tym jak już zapoznała się z wyjaśnieniem że chodzi o prawdę i modlitwę a nie żeby ją golić jak dawniej, to można postawić tezę że nie miała do tego podstaw bo istotą jest tutaj jakimi intencjami kierował się autor a odczucia odbiorcy są tu drugorzędne tym bardziej jeśli było to odbiorcy wyjaśniane. Mimo też tego że odbiorca buduje swoją tezę że jest nadwrażliwą osobą i że już słowa mogą ją zabić.

  1. Patriota mówi

   Ta Wiedźma nie tyle bała się strzyżenia, co właśnie samych modłów za własną potępieńczą duszę, także wyłącznie w tych egzorcyzmach należy upatrywać owych szaleńczych konwulsji folksdojczki Schleswig-Holstein.

 10. richard s mówi

  filmiki nie są zablokowane. na to wychodzi, że jakiś śmieszek dał nam bana na YT na Jacka konto. ja ostatni filmik musiałem oglądać przez proxy…
  co do tego oświadczenia: Jacku, cieszę się niezmiernie, że poszedłeś po rozum do głowy. po raz kolejny pokazałeś, że potrafisz się przyznać do błędu. właśnie za taką szczerość Cię cenię (i podejrzewam, że nie tylko ja). szkoda, że zareagowałeś tak impulsywnie bezwzględnie odcinając się od nich nie sprawdzając tych informacji…
  mam nadzieję, że kolejnym razem w razie jakiegoś zgrzytu z kimś nie wyciągniesz pochopnych wniosków, tylko upewnisz się z wiarygodnego źródła. cóż, było – minęło. najważniejsze, że jest ok.

 11. Zco mówi

  Co się dzieje? Filmy na YT usunięte? FB zablokował… A ja nie zgrałem tych 2 najlepszych ostatnich filmów 🙁

 12. Wirtualna Polonia BIS mówi

  Pan Jacek Międlar nikogo nie wspiera. Pogubił się chłopak całkowicie. Zbyt dużego obciążenia doznał i niestety uległ celebryzacji. To nie On jest najważniejszy, zbłądził nie pierwszy już raz w dość nieodległych okresach czasu, co może świadczyć o jego braku woli do zachowania dystansu do spraw go otaczających. Z tego co widać, to obecnie robi za „słupa” nie wiadomo jeszcze jakiej sprawy. Do takich rozchwianych osobowości należy podchodzić dużą dozą ostrożności. Daje się zauważyć u Jacek Międlar, jego poczucie mesjanizmu. Być może nie zdaje sobie On z tego sprawy, że dryfuje w kierunku liberalizmu. No cóż powinien być chyba pozostawiony samemu sobie na jakiś czas, bez prób zabiegania o jego „względy”. Może jeszcze jest nadzieja dla niego. Ale do tego czasu powinno się go „mentalnie” doprowadzić do stanu osamotnienia. To On ma zrozumieć, że jest tylko pyłem marnym, który ma zabiegać o przyjęcie do wspólnego działania, a nie odwrotnie.

 13. Tomek mówi

  Szybko Pan Jacek zmienia zdanie.

 14. Kamil mówi

  Witam dobrze,że Ks. Jacek zrozumiał swój błąd,nawet jak NFP się komuś nie podoba to powinno to się inaczej okazywać są telefny do koordynatorów czy też do Pana Wojtka Bardońskiego(założyciela tej inicjatywy).

  Czy był ONR,MW czy RUCH Narodowy nie wilno Nam zapominać kto był i wspierał Ks. Jacka podczas rozprawy w sądzie,a kto nie był.

  Kto nie był – ONR,MW,RN – wstyd,że zostawiacie Ks. Jacka samego……

 15. awangarde mówi

  To mi się podoba w Tobie Pani Jacku, że potrafisz się przyznać do błędu, brawo, popieram mimo że podpinasz się jeszcze pod ten satanistyczny KK, ale mam nadzieję żę przejrzysz! Bez Boga ani do proga, dlatego potrzebujemy nowego kościoła, opartego na Biblii, bez dogmatów i czarów wszetecznicy – obrazów, rzeźb, niedzieli, za to z prawdziwymi przykazaniami i prawdziwą czcią ku Bogu. Wtedy gdy już nie będziemy inwigilowani przez Rzym i cesarza franciszka fałszywego proroka, Bóg się może nad nami zlituje i odzyskamy wolną Ojczyznę, bez długów, trucia nas glifosatem i gmo, bez wszczepiania nam chorób od urodzenia, depopulacji itd. Jesteś wspaniałym człowiekiem Pani Jacku, podobnie liczę na Grzegorza Brauna, ale podstawa to odcięcie od satanizmu!

 16. awangarde mówi

  Powiem coś jeszcze, zamiast mówić o brzytwie dla zdrajców, trzeba mówić wprost o maszynce do golenia, nie będzie wtedy dwuznaczności! Gdy Polacy dostaną władzę w swoje ręce, zdrajcy ojczyzny nie będą mieli kryjówki przed sprawiedliwością!

 17. Roman Roman mówi

  Co się stało z kanałem YT? Proszę o jakąś informację.

 18. Bogusław mówi

  I tak trzymać Księże Jacku „wierz ale kontroluj” jak mówią „nasi bracia, amerykanie ze wschodu”. Z Bogiem

 19. Claire mówi

  Ks. Jacku czasem warto ugryźć się w język i odliczyć do 10 zanim się coś powie, sprawdzić, zweryfikować zanim się coś zrobi. Wszystkie ugrupowania z prawej strony powinny działać razem, mimo drobnych różnic, wtedy dopiero będziemy silni. W pojedynkę nie osiągniemy nic.

 20. Claire mówi

  Ugrupowania prawicowe kłócą się między sobą, a komuna okrągłostołowa zaciera ręce i żadnej zmiany dla naszego upodlonego narodu. W jedności siła!

  1. Marek mówi

   Wszelkie ONR, MW, chojeckie, kowalskie itp. to żydowskie kretowiska, kontrolowana opozycja w myckach.

 21. jacek mówi

  Cnota roztropności jest bardzo ważna.Nie chcę się więcej wymądrzać,bo myślę,że zarówno Dmowskiego,jak i Świętego Tomasza z Akwinu obaj znamy dobrze.Mnie na narodowca i katolika wychował ksiądz prałat pułkownik Stanisław Tworkowski,przyjaciel i współpracownik Romana Dmowskiego,żołnierz i przyjaciel generała Józefa Dowbora Muśnickiego.Widzę w osobie księdza duchowego wnuczka,tego świętego kapłana i wielkiego Polaka,choć go drogi księże jacku nie znałeś,tak jak ja uważam się za Jego duchowego i ideowego syna.Rozumie dylematy i dramat księdza,jest to sprawa Twego sumienia.Zapewniam o modlitwie w Twojej intencji i polecam lekturę książek księdza Stanisława Tworkowskiego.

 22. Tomek mówi

  Szybka zmiana zdania i to biegunowo odmienna od poprzedniego ….

 23. TylkoJa mówi

  Stajesz się niewiarygodny Jacku bo usuwasz niewygodne komentarze.. Szukaj swoich naiwnych owieczek i prowadź ich na rzeź pod standarem katolicyzmu. Za jakis czas okaże się ze jestes drugim Bolkiem-Wałęsą, który w klapie z „matką boską” wyprowadził Solidarność na manowce.. Albo jesteś ślepy albo zwykłym manipulantem na uslugach żydowskiej Watykańskim mafii…

 24. Bebe mówi

  Ks. Jacku, ktoś blokuje youtube, nie można odtworzyć Twoich filmików!!!

 25. Paweł mówi

  Panie Jacku! co z kanałem YT? nic nie można na nim znaleźć jakby ktoś pousuwał całą zawartość… Pozdrawiam.

 26. Alicja mówi

  2 dzień nie mam dostępu do konta YouTube („Jacek Międlar”).
  Czy jest nowe konto?

  Z Panem Bogiem
  🙂

 27. Alicja mówi

  DZIĘKUJEMY KSIĘDZU
  🙂 God Bless You

 28. Stif mówi

  joaska wielkiguz ma nie rowno pod sufitem,POpiera zabijanie dzieci a sama wymysla ze jej grozi smierc,nastepna sprawa co za tepa mozgownica wyksztalcenie posel?to sa kpiny z Polski i Polakow ze takie cymbaly zarabiaja takie pieniadze ale dla Kraju i Rodakow sieja zamet i niszczenie itd

 29. Dariusz mówi

  Drogi Jacku! Jeśli będziesz dalej skakał z kwiatka na kwiatek, to możesz zostać całkiem sam. Oglądałem całą relację przygotowaną przez Sumienie Narodu, niestety widziałem w niej Twoje wydzieranie się. Jestem przekonany, że do wcześniej wykonywanego przez Ciebie powołania lub zawodu nie powinieneś tego robić. Twój głos powinien być spokojny i przekonujący. Moim zdaniem wiele na tym tracisz. Może więcej modlitwy i Bogurodzicy by pomogło niż te krzyki i zaciekły wyraz twarzy. P.S. A co do „nie jestem rusofilem” to jestem zdania, że jeśli będziemy walczyć z EU, Niemcami, Białorusią, Ukrainą i Rosją w tym samym czasie to skończymy pod zaborami tych silniejszych. Niestety chcemy czy nie musimy w chodzić w d(…)e raczej Rosji,
  naszemu sąsiadowi a nie liczyć na jakąkolwiek pomoc ze strony zachodniej nastawionej tylko na zyski i traktującą nas jako swoją kolonię. Możemy także wybrać drogę Szwajcarii, kupa broni w domu dla obywatela, zero armii i zero układów, tajne konta oraz pranie kasy dla wszystkich, pośrednictwo w handlu. Ale kto na to nam pozwoli? Chyba nie PIS, PO, NATO, EU i Episkopat 🙂 Taka działalność jest już zarezerwowana dla ludzi z Gotthard Base Tunnel.

 30. Cytaty z YouTube (Smutne ale prawdziwe) mówi

  1). Pan J. Międlar dla mnie się skonczyl od kiedy zjednoczył się z Britain First którzy kiedyś atakowali Polaków!
  2). Britain FIRST kilka lat temu popierało Izrael dziś na fb trafiłam na post z fotkami z tamtego okresu.
  3). Człowiek tak inteligentny i ogarnięty jeśli chodzi o politykę powinien chyba wiedzieć jaką przeszłość wobec naszych rodaków miało BF? Powinien im odpowiedzieć ze odmawia współpracy ponieważ zachowywali się nie godnie wobec Polaków ! I ze Polska już kiedyś poświeciła się dla Europy a nawet i zdradzona przez Anglię walczyła u ich boku i nawet musiała zapłacić W Bitwie o Anglie za samoloty i paliwo których użyczyli nam Anglicy – o czym nawet mówił Grzesiu.

  Pochodzenie cytatów:
  https://www.youtube.com/watch?v=qaKfc2hk5dk

 31. M. mówi

  Przykro patrzeć, jak człowiek obdarzony takim potencjałem tak się pogrąża. Nie mam na myśli tego, że odszedł z zakonu, ale to w jakim towarzystwie się obraca i jak ono na niego oddziałuje (źle). Są różne osoby, które nim manipulują lub manipulowały (co sam zresztą przyznał, i to niejednokrotnie), próbując wykorzystać jego niewątpliwą charyzmę, wrażliwość i szczerą troskę o sprawy narodowe i nie tylko narodowe. Dziękuje im za wsparcie, ale co to za wsparcie? Takie, że w jego rezultacie w oczach opinii publicznej jest oszołomem, który robi awantury w sądzie i podżega do agresji. W konflikcie z posłanką racja jest po jego stronie, ale wskutek wybranej formy reakcji na ten spór mnóstwo osób nie dostrzega jego intencji. Tak inteligentny mężczyzna powinien to dostrzec. Dużo lepszy przekaz miałby gdyby pokazał swoje wewnętrzne ciepło i rozsądek , a nie wiecowy temperament (w tym przypadku, bo ten mógłby wykorzystać przy innej okazji np. na takim Marszu Niepodległości itp.)
  Ponadto uważam, że, choć może zabrzmi to nieco górnolotnie, że JM jest bardzo bardzo potrzebny wielu ludziom, zwłaszcza tym w jakiś sposób pogubionym, ma dryg do niesienia pomocy i wsparcia, ale obawiam się, że nie uda się to gdy będzie żył w takim chaosie jak teraz. Może należałoby zostawić na trochę publicystykę, która chyba go mocno spala emocjonalnie; politykę, która również mocno frustruje idealistów i zaangażować się w coś, co przyniesie realną satysfakcję tu i teraz np. praca charytatywna albo/i naukowa, działalność społeczna np. w jakiejś fundacji lub powołanie nowej, zajęcie się swoim życiem osobistym. Tak by mocno stanąć na własnych nogach po tych wszystkich burzliwych zmianach życiowych,już bez dziwnych doradców i „przyjaciół”. Pozdrawiam:)

 32. CENZURA mówi

  UWAGA PORTAL JEST CENZUROWANY – KASUJĄ KOMENTARZE !!!

 33. Czytelnik mówi

  Dlaczego portal lekko „zdechł” ??? 🙁

 34. Marika mówi

  Dlaczego nie moge oglądać ksiedza filmów na Youtubie???
  Co za społeczeństwo zgniłe..Wszystkie brudy juz wychodzą …
  Wychodzą też na hierarchów KK …
  Teraz Pan Bóg oddzieli to co ma .Przyszedł moment próby dla katolików.
  Nie mamy normalnego papieza a za hierarchów Judaszy ,złodziei i starych ubeków…

 35. Johny B. mówi

  Panie Jacku zrób pan nowe konto na youtube i wrzuca filmy ponieważ to że pańskie filmy zostały podstępnie usunięte tzn. że odnosi pan pewnego rodzaju zwycięstwo, ludzie pana chcą słuchać. Ma pan stabilne grono słuchaczy i dużo osób dochodzi do wniosku że ma pan racje. Wrogowie narodu Polskiego chcą naszej zguby i serwują nam zmanipulowany przekaz informacji, kontrola politycznej poprawności nad informacją jest coraz większa a społeczeństwo co łyka nieprawdę w nieprawdę wierzy. Pan walczy dzielnie choć chcą panu utrzeć nosa, utrudniając panu życie. Proszę się udzielać politycznie z miłą chęcią bym wolał pana w ławie poselskiej niż wielgusy, grockie czy inne tenczowce.

 36. Rafał mówi

  Ja też jestem za prawicą ale jak słuchałem pana Jabłonowskiego który wychwala komunistyczny reżim na półwyspie koreańskim to się we mnie krew gotowała.
  Jak można się nazywać Polskim patriotom i wychwalać bezbożne lewackie dyktatury.
  Zresztą podobnie jak Korwin z jednej strony ma prawicowe poglądy na gospodarkę i to mi się podoba , ale jak słyszę jak wychwala Putina i jego dyktaturę to mnie krew zalewa.
  Bo to mi przypomina takiego chińskiego komunistę dajmy ludziom trochę wolnego rynku żeby mogli pracować ale trzymajmy ich za mordę jak za komuny.

 37. right is right mówi

  znów zmiana frontu?
  przecież NFP, niezależnie od wystawionych osób, to pomysł starej opcji rosyjskiej.
  starczy zajrzeć głębiej, co i kto robi od lat, jakie ma powiązania, nic sie nie kryją.
  współdziałaja też z faszyzującymi antykatolickimi neopoganami.
  w erze google i wogóle na prawicy trudno nie znać tego planktonu, ryją od lat, nie przeglądam wszystkiego a moge dac setkę faktów na temat każdego z setki szurów a co dopiero tych głowniejszych. tak wygląda bycie zorientowanym na prawicy a nie jakieś powiewanie na wietrze bez pojęcia.
  dziękować można, choć bez powodu tego nie robią, przymilają się i „lansują”.
  jak byle świra i kacapa macie za patriotę, to ja wymiekam.
  drzeć mordę, z naszywką i pitolić o żydach czy banały też potrafię za to do konkretnej pracy nie widac chętnych
  pozdrawiam rusofili, panslawistów, neo-grunwaldowców i resztę kacapskich oszołomów

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.