Podrzucił liścik z fekaliami pod żydowski cmentarz – aresztowany. J. Międlar: “Groził śmiercią mi i dziecku – jest na wolności. Zwłoki cenniejsze od życia mojej rodziny?”

Fot. Bielska Gmina Wyznaniowa Żydowska
18

W ubiegłą sobotę (3.07.2021) 50-letni mężczyzna podjechał skuterem pod żydowski cmentarz w Bielsku-Białej. Na bramie kirkutu zostawił liścik zapakowany w worek foliowy, w którym znajdowały się zwierzęce fekalia. W liście zasugerował, że Żydzi mają w głowie odchody. Prędko odjechał. W trybie ekspresowym został schwytany przez lokalną policję.

W ubiegłym tygodniu mężczyzna zawiesił na bramie kirkutu list w worku, w którym znajdowały się fekalia.
Informacja do wszystkich Żydów. Zacznijcie srać tylko do własnych łużek i wykopcie swoich zmarłych, żebyście nie mieli czego odwiedzać, ani za czym tęsknić a to co jest pod spodem, to tylko próbka tego co macie pod swoimi jarmułkami – brzmi treść listu (pisownia oryginalna).

Kilka dni później bielscy policjanci zatrzymali mężczyznę. W poszukiwanie sprawcy zaangażowano funkcjonariuszy z wydziału śledczego oraz z pionu kryminalnego bielskiej Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej. Przestępstwo zostało zakwalifikowane, jako występek publicznego znieważenia grupy ludności ze względu na przynależność narodowościową i publicznego znieważenia miejsca obrzędów religijnych, tj. kirkutu. Mężczyzna został aresztowany.

Jak widać, w przypadku sprawy żydowskiej polska policja jest niezwykle skuteczna. W postępowanie nie angażuje jednego funkcjonariusza, ale cały zastęp. Dla porównania, czego innego w 2018 roku doświadczył Jacek Międlar, gdy do jego skrzynki pocztowej wrzucano listy z groźbami zamordowania jego oraz córki. W sprawę zaangażowano tylko jednego funkcjonariusza policji, a ostatecznie, po wielu miesiącach śledztwa, sprawcy nie ustalono.
Jakie to żenujące. Jakiś chłop podrzucił list z fekaliami pod żydowski cmentarz w Bielsku-Białej. Kryminalni go znaleźli i aresztowali. Mi do skrzynki wrzucano listy z groźbami zamordowania mnie i dziecka… Sprawca na wolności. Żydowskie zwłoki cenniejsze od życia mojej rodziny? – na Twitterze pyta Jacek Międlar.

Książki Jacka Międlara znajdziecie na http://sklep-wprawo.pl

Przeczytaj także:

Bezczelność! Schudrich w Senacie: „nie kradnij”! Żydzi „doradzają” ws. nowelizacji Kodeksu postępowania administracyjnego

„Porządkowanie” kirkutów jako żydowski przemysł nekrofilski w Polsce

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. czarny mówi

  To Międlar jeszcze nie wie, że o śmierć Żyda to rzecz mistyczna, a śmierć Polaka to zwykła śmierć?

 2. Zbigniew mówi

  Chyba juz czas aby prawicowe portale zaczely szukac sposobow na polaczenie sie.

 3. Ewa-Maria mówi

  Co ty tu gadasz o mistyce?
  ‘Dla Polaka śmierć to była po prostu kwestia biologiczna ,śmierć jak śmierć. Dla Żydów to była tragedia, metafizyka, spotkanie z najwyższym…..to słowa byłej żony kapusia, donosiciela Boniego.

 4. hens mówi

  Czy ktoś notuje przypadki bezczeszczenia świątyń i kapliczek katolickich? I przypadki schwytania sprawców tych czynów?

  Nie? Nikt nie notuje?

  No tak, przypomina to reakcję Watykanu na mordy na chrześcijanach.

  Więc jeśli można, to czemu nie!

 5. Krzysztof mówi

  To pewne ,że żydzi wymusili na Polakach monitoring i to MY za to płacimy , dlatego tego człowieka tak szybko namierzono . Błędy były takie : Nie zakrył tablic rejestracyjnych, trzeba było skuter oblepić czymkolwiek , jak i kask ,ubiór (jednorazowy i do śmietnika ) i nikomu nic nie mówić o swoich zamiarach , bo gdzieś tu był błąd. A z drugiej strony to niby dlaczego qwa mamy bać się we własnym kraju i być prześladowani przez przybłędów . To musi się zmienić ! Czekamy na taką władzę – ona wygra , mam nadzieję ,że w najbliższych wyborach !

 6. hens mówi

  I co tam… nie lubicie jak zerwać wam białoczerwoną maskę z twarzy, co?

  Co wtedy robicie?

  To samo co parchy z FB!

 7. Ewa-Maria mówi

  Krzysztof: te przybłędy jak nazwałeś są jak wrzód na d…Polaków,

 8. anonim mówi

  Aresztowany za wyrażenie pogladów i myśli i pogladów. Ale żydozomo skuteczne, zaraz go złapali. Oni czyli żydzi z piana na ustach ujadaja na Polaków, ubliżają nam, grożą śmiercią a milicja-bis czyli tzw. policja, sb-bis czyli tzw. abw milczą, nie ma przestępstwa. Ktoś rzuca kamieniem w ich salkę do upajania się nienawiścią do gojów- afera na całą Polskę, żyrandolowy z belwederu kaja się za ,,antysemityzm”.Swołocz lewacka popierana i sponsorowana przez żydów niszczy kościoły, profanuje sakralne dobra kultury- nie ma sprawy niska szkodliwość czynu, a nawet usprawiedliona ekspresja. Żyjemy w czasach obłędu.

 9. Fcyxyf mówi

  A na moim bloku kiedyś pisało sprayem cyt: “żydzi do gazu”, ciekawe czemu? przecież to są nasi bracia w wierze w Jezusa Chrystusa

 10. Mariusz mówi

  Aresztowany za wyrażenie pogladów i myśli i pogladów – hahaha. Znakomite.

 11. sas mówi

  Mnie okradł gość w internetowym sklepie. Podałem pełne danje konto jego zdjęcie adres. Wszystko i co. Umożenie śledztwa z uwagi na niemożliwość zlokalizowania. To jest k.. smiszzne.

 12. Shadow mówi

  Problem w tym, że kolejni zarządzający “tym krajem” od czasu II wojny nie wiedzą co do honor, godność i duma z bycia Polakiem. Spora część z nich to przechrzty, lub/i obrobione lewackie mendy, albo ameby bez tożsamości. I tacy właśnie, wszelkiej maści oprawcom włażą w d…..e bez wazeliny i zawsze przed nimi padają na mordę.

 13. BB mówi

  SMIERĆ POLAKA TO WG TEJ ZYDOWSKIEJ OBRZYDLIWEJ KŁAMCZUCHY-ZAKŁAMUJĄCEJ PERMANENTNIE PRAWDĘ HISTORYCZNĄ, PASOŻTUJACEJ NA POLAKACH, TJ. TEJ ENGELKING-BONI, TO NIE JEST ‘TYLKO SMIERĆ” ALE ZALEDWIE…. ‘BIOLOGIA’. https://tvrepublika.pl/szokujace-spojrzenie-profesor-engelking-boni-na-sprawe-smierci-zydow-i-polakow-wideo,65085.html Żre toto polski chleb i pluje na Polskę, na Polaków. Żre polski chleb pasożytując na Polakach, okupując najwyższe polskie stanowiska w polskich uczelniach, PAN, itd., i bezczelnie cynicznie na Polskę donosi i roznosi kłamliwie po swiecie, te swoje obrzydłe kłamstwa i czego toto się spodziewa od Polaków? Od ludzi cywilizowanych? Czego toto się spodziewa, kiedy nawet ich żydowski kapelan Schudrich łże bezceremonialnie! Nawet tego nie stać na morale!! Rzygać się chce!

 14. Marcin Malik mówi

  Panie Jacku. Z punktu widzenia prawa z Panem można tak postąpić, dlatego że jest Pan biedny. Gdyby miał Pan swój bank, swoje stacje telewizyjne, gdyby karmił Pan PIS pustymi obietnicami co im może załatwić, to wtedy przydzieliby Panu do ochrony GROM.

  Ten człowiek, który zostawił list nie znieważył Żydów, ale napisał do nich w chamski sposób, że nie zgadza się z ustawą 447 oraz z kłamstwami historycznymi. Jeśli jest on miękki, to podpisze każdy papierek, który prokurator podstawi mu pod nos, aby tylko dali mu spokój. Ja najbardziej nienawidzę polskich zdrajców, a nie Żydów.

  ‘Mają gówno pod jarmułką’ – w zasadzie tak. Tłumacząc z angielskiego: ‘toną we własnym gównie’, ale cały Sejm też, razem z Żydami.

 15. Greg mówi

  mam nadzieje ze drugim razem lepiej sie przygotuje !!!

 16. Rebih mówi

  “Posiadanie władzy” oznacza zdolność do narzucania ogółowi społeczeństwa swoich zasad (prawa) i egzekwowania tego prawa zgodnie z własnymi potrzebami.

 17. ada mówi

  Osobiscie nigdy nie wierzylem w liczby pomordowanych zydow bo sa one mocno naciagane. Pytanie tylko dlaczego tych żydków tak nienawidzą Czy oni faktycznie sa tak wredni?

 18. anonim mówi

  Użyłem za dużo słów: aresztowany za wyrażenie pogladów

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.