„Pobierali pieniądze od producentów szczepionek”. Maciej Pawlicki demaskuje członków covidowej Rady Medycznej

posiedzenie Rady Medycznej pod przewodnictwem premiera Morawieckiego/ fot. Twitter
11

W sobotę (13.02.2021) Maciej Pawlicki udostępnił na Twitterze swój artykuł opublikowany w  tygodniku „Sieci”, w którym pisze o konflikcie interesów członków Rady Medycznej ds. Covid-19, powołanej jako ciało doradcze przy premierze Mateuszu Morawieckim. Większość członków Rady, w tym jej przewodniczący prof. Andrzej Horban, brała pieniądze od producentów szczepionek. Pawlicki apeluje do premiera, aby zasięgał rady u niezależnych ekspertów, a nie u osób finansowo powiązanych z koncernami  farmaceutycznymi.

Po lekturze artykułu Pawlickiego, który zamieszczamy poniżej, zrozumiałe staje się zalecenie Rady, żeby szczepić wszystkich, w tym odpornych na infekcję ozdrowieńców. Tu nie chodzi o względy zdrowotne. Gdyby tak było, ozdrowieńcy byliby wykluczeni za szczepień, a wszystkie siły skupiono by na zaszczepieniu osób, które jeszcze nie nabyły odporności.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zrozumiałe staje się również to, że członkowie Rady zapewniają o absolutnym bezpieczeństwie szczepionek, chociaż mamy do czynienia z eksperymentalnymi specyfikami, które nie były badane pod kątem interakcji z lekami, a ich długoterminowe działanie nie jest jeszcze znane. Zrozumiała staje się nagonka na lekarzy, którzy wyrażają wątpliwości, co do tego eksperymentu. Masowe szczepienia to wyjątkowo lukratywny biznes, a 12 członków Rady Medycznej jest na liście płac producentów szczepionek. Warto o tym wiedzieć słuchając ich wypowiedzi.

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

Katarzyna TS: Covidowy miś prezydenta Dudy

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Netopelek mówi

  te lekarzyki z kupionymi doktoratami i załatwianym dzięki znajomościom profesurami, to DOSŁOWNIE DOKTORZY MENGELE, ich należy bez żadnego sądu potraktować tak jak Wojski potraktował Azję Tuchajbeja, jak Wiśniowiecki potraktował wysłańców Chmielnickiego, muszą czuć, że zdychają, tak jak co 3-4 minuty umiera przez tych skurwysynów POLAK, tylko dlatego, że zamknęli POZ-ty i szpitale.

  1. Arek mówi

   Co jak co ale akurat Mengele znał się na rzeczy. te nasze konowały to tylko przedstawiciele handlowi.

 2. LoL mówi

  wszystko i na temat, czyż nie, ”mamuśka”?

 3. Rebih mówi

  Ale ci ludzie nie powołali się do Rady sami. Jak wygląda transfer forsy do kieszeni Morawieckiego i Kaczyńskiego – oto jest pytanie. W każdym razie sądząc po sumach przetransferowanych na „respiratory”, ani jeden, ani drugi nie połaszczą się na byle co.

  1. Zbigniew mówi

   Morawiecki nie postawil formalnegp pytania tym czlonkom, gdyz wiedzial i tak dobieral slupy – przeciez jest wiadomego pochodzenia

 4. Boguslaw mówi

  Ogolnoswiatowa mordercza hucpa pod tytulem: CORONA.
  Niesamowite, ze wspoldzialaja, rzady, niezliczone urzedy i instytucje, na calym swiecie!
  To sie nazywa: RZADY BESTII
  I wlasnie ci wszyscy, musza sie teraz okreslic, po czyjej stronie stoja i aktywnie dzialaja!
  Mozna stwierdzic, ze to akurat ci, musza byc z ziemi usunieci, abysmy znowu uzyskali Nasza Polske, oraz, WOLNY SWIAT, na nowo!

  1. Boguslaw mówi

   Trzeba tylko ten chocholi taniec przerwac i PRZETRWAC!

  2. Jacek mówi

   Swięta racja! ludzie, otwórzcie oczy i umysły!

 5. Goj mówi

  To ustawka. Tylko barany przed ekranami tv wierzą tym „niezależnym” ekspertom…

 6. Piotr Dean mówi

  Gów… demaskuje – te informacje są znane od dawna, a pisowskie media braci Klęczących wydelegowały Pawlickiego na front narodowy, żeby zamieszał w środowisko, a przy wyborach powie mimowszystkopis. Takich delegatów jest więcej: Gadowski, Sumliński, Lisicki, Miśko, Ziemkiewicz…

 7. dociekliwy mówi

  Widać nie lubisz tych dziennikarzy bo prawdę piszą.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.