Płot na granicy to konieczność! Nielegalni imigranci w obiektywie kamery termowizyjnej [WIDEO]

Straż Graniczna/ fot. Twitter
4

Największa zorganizowana grupa nielegalnych migrantów, jaka w tym roku przeszła przez granicę polsko-białoruską, to 85 osób. Wszyscy są obywatelami Iraku. Zdarzenie zarejestrowała kamera termowizyjna, a Straż Graniczna opublikowała nagranie na Twitterze. Migranci zostali zatrzymani i skierowani do strzeżonych ośrodków dla cudzoziemców. Zdarzenie miało miejsce 7 sierpnia zanim zaczęto stawiać zasieki.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Straż Graniczna informuje o utrzymującej się presji migracyjnej. W niedzielę (05.09. 2021) funkcjonariusze udaremnili 151 prób nielegalnego przekroczenia granicy. W poniedziałek i wtorek było ponad 190 prób jej przekroczenia. We wtorek zatrzymano 36 osób, w większości obywateli Iraku.

Funkcjonariusze zatrzymują też osoby pomagające w nielegalnym przekroczeniu granicy. W poniedziałek (6.09.2021) zatrzymano 6 takich osób. SG informuje, że to obywatele Niemiec, Finlandii, Tadżykistanu, Syrii, Iraku oraz Polski narodowości irackiej. Wszystkim postawiono zarzut pomagania w nielegalnym przekroczeniu granicy. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do 8 lat. Udzieleniem pomocy jest każde ułatwienie popełnienia przestępstwa, w tym przewożenie nielegalnych imigrantów.

Źródło informacji: Straż Graniczna/Twitter

W sierpniu doszło do 3,5 tys. prób nielegalnego przekroczenia granicy polsko-białoruskiej

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. dzialacz PO mówi

  ale nie stan wojenny wprowadzony glosem Brauna i jego bandy zydowskiej.
  wolnoscia to tylko sobie mordy wycieracie parszywe swinie,
  won za don!!!

 2. MAREK mówi

  Tak, islamskich nachodzców wspieranych przez lewactwo nie obowiązują legalne procedury i przejścia graniczne!

  WIRUSY i inne zarazy też się ich nie imają, a kwarantanna jest tylko dla tych, co przekraczają granice legalnie, pracują i płacą podatki!

  Islamiści podbijają świat, maszerując i zaludniając rządzoną przez zidiociałych lewaków Europę, ich żadne prawa nie obowiązują, poza jednym podporządkować sobie niewiernych, w czym wspierają ich zidiociali lewacy.

  „Islam chce zniszczyć wszelkie istniejące państwa i systemy rządowe, które
  sprzeciwiają się ideologii i celom islamu, niezależnie od krajów czy narodów,
  jakich dotyczy. Celem islamu jest ustanowienie państwa opartego na jego
  własnej koncepcji i ideologii, niezależnie od tego, jaki naród miałby tę wizję
  przyjąć, ani od tego, z obaleniem jakiego rządu ustanowienie państwa
  muzułmańskiego miałoby się wiązać. Z tych rozważań wyłania się wniosek
  oczywisty: celem islamskiego dżihadu jest wyeliminowanie wszystkich systemów
  niemuzułmańskich i wprowadzenie w ich miejsce rządów opartych na islamie.
  W tych rewolucyjnych zapędach islam nie zamierza ograniczać się do jednego
  kraju czy nawet grupy państw. Celem islamu jest rewolucja na skalę światową.”
  – książka „Dżihad w islamie”.

 3. MAREK mówi

  „III Rzesza a świat islamu”. Książka została napisana w układzie problemowo-chronologicznym, w ramach którego istnieje podział na cztery rozdziały. Autor jednak na wstępie zaznacza, że głównymi problemami są postrzeganie islamu przez Adolfa Hitlera w kontekście jego poglądów na chrześcijaństwo i rozwój cywilizacyjny w kategoriach rasowych, polityka zagraniczna III Rzeszy wobec obszaru Bliskiego Wschodu przed wybuchem i w trakcie II wojny światowej oraz udział muzułmanów w oddziałach zbrojnych formowanych pod egidą Wehrmachtu i Waffen SS.W rozdziale pierwszym autor zaznajamia nas z rasowymi wizjami socjalisty Adolfa Hitlera, wskazując na jego niechęć do religii chrześcijańskiej. Wiedzę na ten temat zaczerpnięto przede wszystkim z Mein Kampf oraz Rozmów przy stole 1941-1944. Omawia również muzułmańskie jednostki zbrojne, działające w ramach Waffen-SS, a dodatkowo w załączniku znajduje się tabela ze stopniami w Waffen-SS i ich odpowiednikami w Wehrmachcie, co jest ułatwieniem dla czytelnika nie znającego tych relacji.

  Podsumowując: III Rzesza a świat islamu jest niezwykle interesującą pozycją, poruszającą temat będący na uboczu polskiej literatury naukowej i popularnonaukowej.

 4. Repatriant mówi

  oni idą, a on się patrzy i liczy dziadostwo: raz, dwa…85, patrzy i nic nie robi; wojsko stawia pola minowe nie płoty, albo strzela; seria z rkmu skutecznie odstrasza wroga

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.