PiS wspiera interesy Rosji! Mocny spot Konfederacji [WIDEO]

spot Konfederacji o imporcie węgla z Rosji/ fot. screen
2

Prorządowi propagandyści, z Tomaszem Sakiewiczem i Michałem Rachoniem na czele, postanowili wmówić Polakom, że Konfederacja to opcja prorosyjska działająca na szkodę Polski. Według prymitywnej propagandy serwowanej nam przez Niezależną, TVP Info i TV Republika, zagrożeniem dla państwa ma być prof. Włodzimierz Osadczy i brat wiceszefa Ruchu Narodowego Krzysztofa Bosaka. Takich oto „agentów Putina” znalazł Sakiewicz, który atakuje Konfederację m.in. przy pomocy artykułu z negującego Rzeź Wołyńską banderowskiego portalu „Dobrodziej”. Aż chciałoby się napisać, że Sakiewicz to „banderowska onuca”, ale litościwie uznam, że jego działanie wynika z zacietrzewienia i głupoty.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tymczasem okazuje się, że opcją prorosyjską jest Prawo i Sprawiedliwość! Nie wierzycie? Posłuchajcie zatem, co w 2014 roku miał do powiedzenia ówczesny poseł PiS, a obecny minister Mariusz Błaszczak. Apelował wtedy w imieniu klubu PiS o nałożenie embarga na import rosyjskiego węgla, ponieważ jego zakup przez Polskę to działanie na rzecz Rosji i umacnianie prezydenta Putina. „Ze sprzedaży tego węgla Putin czerpie określone korzyści. To powoduje, że ma pieniądze na to, żeby napadać na sąsiednie kraje, żeby odtwarzać imperium rosyjskie, imperium postsowieckie” – powiedział Błaszczak. Czy po objęciu władzy PiS wprowadził embargo na rosyjski węgiel? Nie! Pod rządami PiS import rosyjskiego węgla wzrasta. Takich ilości nie sprowadzano nigdy wcześniej! Kto zatem jest „agentem Putina” i „rosyjskim trollem”? Wychodzi na to, że jest nim Prawo i Sprawiedliwość.

 

Źródło informacji: Twitter

Przeczytaj też:

„Otwarty Dialog to bękart polityki wschodniej PiS”. NASZ WYWIAD z prof. Włodzimierzem Osadczym

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. ikss67 mówi

    Lista dłużników SKOK WOłomin od 21, rada nadzorcza SKOK Wołomin, od 38 minuty. Cały materiał pokazuje, że SKOK WOłomin to przekręt stulecia, ustawka podobna do Amber Gold, kolejna wydmuszka post WSI, umoczeni „celebryci”, politycy, byli pracownicy służ, pracownicy telewizji, biznesmeni powiązanie ze służbami, wszyscy przyjaciele królika Komora.
    https://www.youtube.com/watch?v=3FppmY0MKd0

  2. Dariusz mówi

    Wolę każdą opcję rosyjską od obecnej żydo-amerykańskiej.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.