„PiS chce zniszczyć Marsz Niepodległości”. Katarzyna Treter-Sierpińska w Mediach Narodowych [WIDEO]

Katarzyna Treter-Sierpińska. fot. screen
16

W piątek (13.11.2020) Katarzyna Treter-Sierpińska była gościem Mediów Narodowych. Tematem rozmowy był Marsz Niepodległości i skandaliczne działania policji wobec jego uczestników. Według publicystki portalu wPrawo.pl brutalne działania policji miały na celu zastraszenie potencjalnych uczestników tej imprezy w przyszłym roku. „PiS chce zniszczyć Marsz Niepodległości” – powiedziała Treter-Sierpińska wskazując, że ten marsz zawsze był władzy nie na rękę.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz też:

Jacek Międlar dla CE Polska: Marsz vs. Spacer Niepodległości we Wrocławiu, „Bąkiewicz sam wpadł w pułapkę” [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. AntyPO✡PiS mówi

  PiSrael chce zniszczyć polską patriotyczną, ideową prawicę, czyli Konfederację i Marsz Niepodległości z polecenia EUrokołchozu.

 2. Ewa-Maria mówi

  Może że PiS ma takie zamiary ale nigdy im się to nie uda.Niedoczekanie ich.To piękne święto jest jedyne
  w swoim rodzaju,niepowtarzalne.Eurokołchozu nie mieszaj do tego,bardziej Żydom na tym zależy.Już dali
  temu wyraz. 11 listopada to jest nasze Święto Narodowe ważne dla polskich patriotów.

 3. Matka Polka mówi

  Sami uczestnicy ten marsz zniszczą, a konkretnie ich mała część która jest hołubiona i tolerowana, a przyjeżdża na marsz tylko po to by porzucać wulgarne hasła i ponawalać się z policją. A pozostała część i organizatorzy, tolerując ich i broniąc, do tego także rękę przyłoży.

 4. zyd z konfederacji mówi

  alez to paniusi to KO,SLD i zandberg chca waszej delegalizacji!!
  malo tego juz to zaqpowiedzieli,ONR i MN.
  paniusi zejdz na ziemie nie badz michnikiem w spodnicy!!

  1. tow.Piotrowicz z PZPR/PiSrael mówi

   W „Magdalence” komuniści i żydokomuna z „Solidarności” podjęła decyzję, że nie ma miejsca w polskiej przestrzeni publicznej dla narodowej prawicy.

   Dlatego PO-PiS i SLD wspólnie zwalczają narodowo-prawicowe organizacje oraz wszystkie organizowane inicjatywy przez ideową, patriotyczną prawicę, jak np. Marsz Niepodległości.

  2. zyd z konfederacji mówi

   dlaczego nie wymieniasz parchow w sutannach orszulika i dabrowskiego?!!!
   parszywy katolicki ryj ci wykreca?
   ZDRAJCY za odzyskane skonfiskowane mienia przez komuchow.
   niczym nie roznia sie od zydokomuny z PZPR-UB-SB

 5. Aster mówi

  To było pewne odkąd Kalksztajn wygłosił przemówienie w żydowskiej Fundacji Batorego.

  1. zyd z konfederacji mówi

   a nie na forum bilde;berg group?

 6. zyd z konfedreracji mówi

  a nie bildelberg group?

 7. wilk mówi

  TO PRAWDA,NARODOWCY BYLI CHWALENI JAK CHRONILI KOSCIOLY,POMNIKI A W SWIETO NIEPODLEGLOSCI DOSTALISMY PODZIEKOWANIE OD WLADZY.A TERAZ Z BAKIEWICZA ZROBIA BANDYTE,JAK TO ROBIA Z LUDZMI Z KONFEDERACJI.NIE DAJMY SIE DZIELIC TYLKO LACZMY SIE BO RAZEM JESTESMY SILA,I ROBMY WSZYSTKO ZEBY NASZE DZIECI DOBRZE NAS WSPOMINALY,BO TO MY IM DAJEMY PRZYKLAD JAK WALCZYC O WOLNOSC NASZEJ OJCZYZNY

  1. zyd z konfederacji mówi

   Panie Wilk,trzeba bylo nawolywac do boykotu wyborow prezydenckich a nie wzywac do glosowania na parcha zydowskiego-trockiste-Trzaskowskiego.
   zejdz na ziemie a uslyszysz co mlodzi ludze o tym sadza. a sadaze,krore nie chca drgnac sadza.

 8. George mówi

  Oto PiS-owska władza w całej krasie! Ale cóż się dziwić? Przecież PiS został postawiony pod władzą, żeby utrącić kręgosłup polskiemu patriotyzmowi i przygotować teren na przejęcie Polski przez naszych żydowskich „przyjaciół”. Kto jeszcze tego nie widzi, powinien się leczyć. PiS to zajadły wróg polskości i Polaków.

  1. anonim mówi

   Szczekają na okrągło w swoich tubach o ,,zadymiarzach” na Marszu Niepodległoąci”. Nic nie mówią o lewackim bydle i lemingach co prefanowali świątynie i pomiki podczas spędu tzw. strajku kobiet. Żydek kliksztajn obraca kota ogonem ( swojego kota tylko głaszcze) i pieprzy coś o atakowaniu rządu przez ,,złe siły”, mając na myśli oczywiscie Polaków patriotów, którzy są twardzi i stoja murem za polskością i nie chcą tutaj instalacji polin czyli szlachty jerozolimskiej jako głowy i nadludzi a gojów Polaków jako ręki czyli podludzi, robactwa zgodnie z nauką talmudu. Parchy trzęsą swymi tchurzliwymi zadami, bo Persowie, Turcy rosną w siłę jako lokalne mocarstwa, które mogą to poletko zwane izraelem zrównać z ziemią i z pewnoscią by to zrobili żeby nie zakładnicy tych zbrodniarzy i wichrzycieli światowych, czyli ciemiężeni Palestyńczycy. Dlatego maja plan ewakuacji na ziemie piastów, czyli Polskę, Ukrainę i Białoruś. Krymu nie opanują, bo Rosja im na to nie pozwoli, na razie niszczą narodowy kręgosłup Polski i Ukrainy, poprzez napuszczanie jednych na drugich, dlatego wspieraja banderystów przeciwko Polakom. To ich stara sztuczka napuszczać gojów na gojów żeby wzajemnie się wyrzynali. Białorusi nie opanują bo Łukaszenka zna ich niecne zamiary i broni swojego kraju i ma gwarancję pomocy Rosji, gdyby ich sponosorowani prowokatorzy i rewolucjoniści próbowali dokonać zamachu stanu. Reasumując parchy w końcu przegna pałę i rozgniwają tak ludzi, że gdy będzie odwet to już będzie tylko ,,aj waj szelmy”.Pycha kroczy przed upadkiem.

 9. Frank Drebin mówi

  A było o tym że: DZIAMBOR I KORWIN SIĘ SKU.WILI!!! DOŁĄCZYLI DO SPISKU MORAWIECKIEGO I KACZYŃSKIEGO!!! JEDEN UDAJE CHOREGO A DRUGI MÓWI ŻE TEN PIERWSZY JEST CHORY!!! A JAK WIADOMO ŻADNEGO KORONAWIRUSA NIE MA!!! (hłe hłe, a pisałem wcześniej że oszołomy z KODfederacji też mogą złapać, jaka śpiewka teraz? XD)

 10. kici kici KOCUR mówi

  Zgadzam się z panią Iwoną Orłowską że wypowiedź pani Katarzyny była bardzo ciekawa, zresztą, jak każda jej wypowiedź. Ale ja mam dwie sprawy które pominęła pani Katarzyna:
  1. Akcja przeciw Marszowi Niepodległości była przygotowana już od dawna, niezbitym dowodem na to niech będzie wycofanie się środowisk lewackich z prób blokowania Marszu akurat w tym roku. Co roku były podejmowane takie próby a w tym roku nie. Z tego wynika jasno że lewactwo jest w zmowie co najmniej z policją.
  2. Dlaczego brutalność policji była dokumentowana i sami zainteresowani, czyli policja, nic sobie z tego nie robiła? Tutaj odpowiedź jest niezwykle prosta. Polska potrzebuje olbrzymich pieniędzy z Unii i rozbicie takiego marszu i pokazanie tego z jaką bezwzględnością to zostało zrobione zaskarbi sobie przychylność w KE i pieniądze zaczną spływać do Polski jako że poradziła sobie z marszem faszystów. Przypuszczam że był to pomysł Mateusza Morawieckiego. Jest to oczywiście totalna bzdura, Polska nigdy nie będzie traktowana przez Unię na równi z innymi krajami dopóki rządzi PiS. Pajace z tej partii nic nie wskórają. Jednak coś zyskają, zyskają nienawiść prawdziwych Polaków i patriotów których nie przekupią judaszowymi pieniędzmi(500+ i inne takie). I tyle w temacie. Idę łowić myszy bo to wszystko zaczyna mnie już wk….ć.

 11. jaro mówi

  To co nie zabije MN, tylko go wzmocni.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.