PILNE! YouTube usuwa relację z Marszu Powstania Warszawskiego

Marsz Powstania Warszawskiego 2019/ fot. Twitter
6

W 75. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego ulicami stolicy przeszedł marsz upamiętniający to wydarzenie. Organizatorami byli narodowcy. Relację live prowadziła telewizja wRealu24. To było wczoraj. Dziś już relacji nie zobaczycie, ponieważ YouTube usunął film „z powodu naruszenia warunków korzystania z serwisu”. Co oznacza ta informacja? Oznacza, że według lewackich propagandystów zarządzających serwisem YouTube, Marsz Powstania Warszawskiego jest imprezą, której pokazywać nie wolno.

W mojej książce „Żydzi, gender, multikulti, czyli oszustwo i szajba” (zamów TUTAJ) piszę o lewicowej propagandzie, której celem jest przerobienie ludzi na bałwany bez tożsamości. Piszę o metodach, którymi pierze się nam mózgi. Ostrzegam, że niezależny media internetowe są do odstrzału, a Marsz Powstania Warszawskiego i Marsz Niepodległości mają zostać zniszczone. I tak się dzieje.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nie oczekujcie, że politycy Prawa i Sprawiedliwości podejmą działania, żeby temu zapobiec. Żadnej władzy nie są potrzebne media i imprezy, nad którymi nie sprawuje ona kontroli. PiS nie jest zainteresowany tym, żeby działały takie telewizje jak wRealu24, Media Narodowe, eMisjaTV. Dlatego nie oczekujmy, że rząd i Sejm podejmą działania, które wymusiłyby na YouTube stosowanie się do prawa obwiązującego w Polsce. W konstytucji zapisany jest zakaz cenzury. I co z tego! YouTube robi, co chce. I będzie robić co chce. Nie łudźmy się: celem jest całkowita likwidacja niezależnych kanałów prezentujących poglądy prawicowe.

Co robić? Jeżeli niezależne prawicowe media mają przetrwać, to muszą przygotować się do funkcjonowania poza YouTube. Trzeba budować własne platformy internetowe, bo pewnego dnia obudzimy się i nie będzie Teleranka. YouTube po prostu skasuje wszystkie kanały prawicowe i będzie pozamiatane. Tak jak stało się to w przypadku kanału Jacka Międlara, który został wyłączony, a odwołanie w tej sprawie trafiło do kosza. Dlatego Jacek buduje niezależny od YouTube kanał wPrawo.pl, a jest to możliwe dzięki wsparciu czytelników portalu, za co serdecznie dziękujemy. To jedyne wyjście. Zabawy w ciuciubabkę z YouTube niczego dobrego nie przyniosą.

Zobacz też:

YouTube zablokował telewizję wRealu24 za materiał o LGBT [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Twoje imię mówi

  Do cholery, Międlar, przestań używać słowa „lewactwo”. To się tyczy również innych portali prawicowych.
  To jest LEWICA a nie lewactwo. Używając słowa lewactwo czytelnik podświadomie przyjmuje że lewactwo to coś innego niż lewica, że lewica to w zasadzie jest OK tylko te „lewaki” to taki skrajnie porąbany odłam lewicy. Otóż nie, twoje lewactwo to „meinstrim” L E W I C Y.
  Podejrzewam że nieświadomie stosujesz to słowo ale skutek jest taki że wybielasz nim lewicę . Tak działa podświadomość. Przez analogię – ta sama sytuacja dotyczy „nazistów” zamiast niemców. Kto napadł na Polskę, naziści czy Niemcy ? Bojówki sodomicko-elgiebetowskie są wysyłane na ulicę przez lewaków czy lewicę ? Otóż przez LEWICĘ.

  Nie dawaj się nabierać na tą sztuczkę lingwistyczną.

 2. michu mówi

  Warto by chyba w to dzieło zaangażować naprawdę dobrych informatyków (może też np prof Dakowskiego, albo ludzi z jego pokolenia), bo mogą próbować ograniczać wolność słowa w inny sposób w necie, np poprzez jakieś hakerskie interwencje 😉

 3. stahu mówi

  To skończy się tradycyjnie….. krwawo

 4. Marcpro mówi

  Dziwne są poczynania Youtube ostatnio.
  Blokuje kanały, potem cofa blokady aby dzień później ponownie je założyć.
  Wrealu24 dostał ostatnio po raz trzeci pierwsze ostrzeżenie.
  I jeszcze jedno, kanał youtubowy Jacka (wprawo.pl) znowu jest aktywny i można oglądać na nim filmy

 5. tu Łukasz Trń mówi

  czerwieniejące coraz bardziej YouTube, czy EmPiK – analogia dość ścisła …

 6. Gniewosz plamisty mówi

  warto pomyśleć nad ustawami zakazującymi korproracjom angażowania się w ruchy ideologiczne, GOOGLE, IKEA, VOLVO, EMPIK już powinny zapłacić po 1 mln zł kary za każdorazowe angażowanie się w LGBT

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.