PILNE! Problemy ze zdalnym posiedzeniem Sejmu. Nie działa system do głosowania

marszałek Elżbieta Witek/ fot. Twitter
2

W piątek (27.03.2020) miały odbyć się zdalne obrady Sejmu poświęcone tarczy antykryzysowej. O godz. 10.00 rozpoczęło się testowanie systemu głosowania on-line. Niestety, okazuje się, że system nie działa. Posłowie informują o tym na Twitterze. Piszą też, że nie można dodzwonić się do Kancelarii Sejmu.

O 10:00 miały rozpocząć się testy systemu zdalnego głosowania przed posiedzeniem Sejmu. Zgodnie z zaleceniem Pani Marszałek siedzę w domu i na poselskim tablecie próbuję zalogować się kodem, który Kancelaria wysłała dziś rano smsem. Nie działa. O to pytał wczoraj Krzysztof Bosak – pisze poseł Robert Winnicki.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jak czytam identyczny problem mają chyba wszyscy posłowie. SMS sprzed chwili: „Kody nieaktywne, próba przesunięta na 10:30”. Mam nadzieję, że wypali, bo musimy pilnie uchwalać pakiet pomocowy i radykalnie poprawić „Tarczę” rządu. To co proponują to marketing a nie realna pomoc… – brzmi kolejny wpis.

Mam prośbę do Kancelarii Sejmu – wyślijcie smsa czy mamy się co chwilę logować na nowo wg instrukcji bo te komunikaty „połączenie zerwane/aktywne/error” pojawiają się mam wrażenie zupełnie bez związku z tym co robimy. Piszę tutaj bo infolinia cały czas zajęta – apeluje Winnicki na Twitterze.

Po kilkudziesięciu próbach logowania na dwóch różnych przeglądarkach na sejmowym iPadzie odpuszczam, wsiadam w auto i jadę do Sejmu. Ten system ma ogromne problemy z logowaniem i utrzymaniem łączności. Wywala się co kilka sekund – informuje Krzysztof Bosak.

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

Sejm przyjął regulamin pozwalający na zdalne obrady podczas epidemii

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. emeryt mówi

    Niech zatrudnią prawdziwych informatyków . Tak jest jak się zatrudnia „znajomych królika”

  2. Dar mówi

    28.03.2020 No i wiadomo o co chodziło w sprawie tzw głosowania zdalnego,przemycono poprawkę odnośnie głosowania w wyborach prezydenckich 2020 głosowanie w tych wyborach będzie możliwe zdalnie,korespondencyjnie oraz przy pomocy pełnomocników dla osób powyżej 60 roku zycia.Tak rozpoczyna się nowy rozdział jedynie słusznej opcji jaką jest pis………..NIE WAŻNE KTO GŁOSUJE I JAK GŁOSUJE ,WAŻNE JEST KTO LICZY GŁOSY…….Kiedyś też w Polsce odbyły sie takie wybory mam nadzieję że jeżeli wracamy do historii w głosowaniach to też może sprawdzi się fakt taki jaki miał miejsce..WYJECHAŁ SZUMNIE POWRÓCIŁ W TRUMNIE czego serdecznie życzę tym wszystkim którzy głosowali za taką formą głosowania w wyborach prezydenckich 2020 roku w mcu maju.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.