PILNE! „Parada dewiantów nie przejdzie!” Wrocławscy patrioci szykują wielką kontrę!

Parada LGBT/ fot. twitter
11

W najbliższą sobotę (6 października 2018) ulicami Wrocławia zamierzają przemaszerować wszelkiej maści dewianci: geje, lesbijki, transwestyci, transseksualiści i pedofile, czyli środowiska LBGT+. W tym roku maszerujemy pod hasłem: WSPÓLNIE W IMIĘ MIŁOŚCI. Dlatego zachęcamy, by na marsz przyjść z osobami towarzyszącymi: partnerami lub partnerkami, rodzeństwem i rodzicami, dziadkami, krewnymi i znajomymi z pracy. Tego dnia bądźmy wspólnotą, maszerującą po miłość, szacunek i szczęście – piszą organizatorzy 10. Parady Równości we Wrocławiu, którzy pod tymi ulukrowanymi hasłami będą promować moralną degrengoladę. Zboczeńcy wystartują o godzinie 15.00 z Placu Wolności. Być może dewianci jeszcze nie zdają sobie z tego sprawy, ale prawdopodobnie nie przejdą spokojnie ulicami stolicy Dolnego Śląska, jeśli w ogóle przejdą… w czym skutecznie zamierzają im przeszkodzić wrocławianie.

Grupa niezrzeszonych wrocławskich narodowców organizuje kontrmanifestację i zapowiada, że zrobią co w ich mocy, by parada dewiantów nie przeszła ulicami miasta. Udział w kontrmanifestacji zapowiadają liczne organizacje patriotyczne. Kontrmanifestacja formalnie została zarejestrowana na godzinę 15.00, na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Kołłątaja (nieopodal dworca PKP). Jednak mając na względzie fakt, w tamtym miejscu gejowska parada pojawi się po godzinie 15, dlatego organizatorzy podkreślają, że śmiało można przyjść nawet kwadrans po 15. Czy parada chłopców w stringach, zakompleksionych dziewcząt i pederastów zaślinionych na widok nieletnich dojdzie do celu? Miejmy nadzieję, że przy udziale polskich patriotów, parada równości zostanie rozwiązana.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Warto nadmienić, że poza kontrmanifestacją wrocławskich narodowców, za paradą równości będzie podążać Krucjata Różańcowa, by z modlitwą na ustach, „zmyć” brud z ulic polskiego miasta.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. The indoraptor mówi

  Stop pedałom! Jak powiedział dobrze Pan Wojciech Cejrowski – z głupkami nie ma sensu rozmawiać, przed głupkami należy się bronić! (…) należy zaatakować takie działania… w obronie własnej!

  1. Hammurabi mówi

   Dobre sobie „zaatakować”… Tylko jak takie coś dotknąć? Gumowe rękawiczki to jeszcze zbyt mało. Obrzydzenie bierze na samą myśl zobaczenia tych zboczeńców a co dopiero podejść bliżej.
   Krzyczeć i machać transparentem? A co to da?
   Atak i to zmasowany należy przypuścić na włodarzy miasta godzących się wbrew opinii mieszkańców na takie prowokacje. To oni dając tej bandzie degeneratów prawo głosu, ustawiają się wraz z nimi w jednym szeregu.
   Bez wsparcia „władz”, homo coś tam wpełzną na powrót do swoich śmierdzących nor.

 2. jacek mówi

  degeneratom trzeba powiedzieć STOP !!

  1. sten mówi

   Gadania już wstarczy, to trzeba popędzić , pogonić na 4 wiatry

 3. Wiktor mówi

  Walczymy z homoterrorem! Nie damy przejść dewiantom.

 4. zuzia mówi

  Nareszcie homo-terrorowi mieszkańcy Wrocławia powiedzą: STOP!

 5. Tamara mówi

  Z miloscia na ustach, bez przeszkod, przemaszerowalismy przez nasze miasto 🙂 Jak powiedzial Dyrektor Capitol’u – 'Gdyby Jezus wciaz zyl, bylby tam z nami’ MILOSC, WOLNOSC, AKCEPTACJA <3

 6. Ron mówi

  Tacy niby katolicy szerzący nienawiść? I TAK „DEWIANCI” przysłonili te wasze marne pseudokontrmanifestacje… Poza tym ciekawe ilu waszych prawicowych kolegów to geje…

  1. Andrzej mówi

   Aron ty lepiej zamknij się w skłocie ze swoim kochankiem i już nie wychodź, cweliku.

  2. Andrzej mówi

   Aron na skłocie się zamknij ze swoim cwelikiem. Tylko ta rozpacz ci została…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.