PILNE! Niemieccy policjanci podejrzani o gwałt na Polce!

Niemiecka policja / Fot. Twitter
7

Dwaj policjanci z Turyngii (Niemcy) są podejrzani o zgwałcenie Polki. Do przestępstwa miało dojść podczas interwencji niemieckich funkcjonariuszy. Jak informuje portal Do Rzeczy, podejrzani zostali aresztowani.

Do gwałtu na Polce miało dość w zeszłym tygodniu. Funkcjonariusze przeprowadzali rutynową kontrolę. Polka z mężem zostali poproszeni przez policjantów o okazanie dowodów tożsamości. Policjanci uznali, że dokumenty są podrobione i porę przetransportowali na komendę policji w Arnstadt.

PRZECZYTAJ: Niemieckie zbrodnie nieukarane. Internautka przypomina o barbarzyństwie dzisiejszych liderów UE

Na miejscu Polka wyznała, że w mieszkaniu ma inny dowód tożsamości. Trzech policjantów pojechało z nią do domu. Jeden pozostał na zewnątrz, a dwóch weszło do mieszkania, gdzie miał rozegrać się dramat.

Niemieckie media niechętnie komentują sprawę. Wiadomo, że jeden policjant ma 40 lat, a drugi opisywany jest jako Niemiec z “tłem migracyjnym”

Następnego dnia po zdarzeniu kobieta złożyła zeznania i niemieckich policjantów oskarżyła o gwałt. Zostali oskarżeni o dokonanie gwałtu zbiorowego za co grozi od 3 do 15 lat pozbawienia wolności.

Źródło informacji: Do Rzeczy

Przeczytaj także:

Tak wyglądała manifestacja muzułmanów w Bonn. Niemka patrzyła i płakała [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. czytacz mówi

  Jacku! Są perełki! Cytuję za wprawo [patrz wyżej]: “Dwaj policjanci z Turyngii (Niemcy) są podejrzani o zgwałcenie Polski”! To rzecz rzadko spotykana, by udało się zgwałcić cały kraj – przynajmniej w znaczeniu seksualnym. Jakiś redaktor-korektor publikowanych tekstów?!

  1. czytacz mówi

   Jacku! U Ciebie na tt – Niemcy dalej gwałcą Polskę!

 2. robert mówi

  Wrocław. Nie żyje pobity Rom. Miał połamane nogi i miednicę.

 3. piotr mówi

  Natomiast młodszy “ma tło migracyjne” i skończył szkołę policyjną dwa lata temu. (Niemcy zbiorowy gwałt na Polce)

 4. Robert mówi

  Dla tego doświadczonego to wynik zamieszania,w jego przypadku koleżanki Niemki przyczyniają się do zubażania,zaś ten młodszy partner do wzbogacania kulturowych postaw międzyludzkich

 5. adam mówi

  Niestety takze w grupie policji znajdzie sie ktoś komu tryb życia dyktuje rozporek.Jezeli mózg jest w rozporku to nie ma sie co dziwic ze zdarzaja sie takie sytuacje

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.