PILNE! Dyrektor warszawskiego szpitala wyrzuca z pracy niezaszczepione pielęgniarki

szpital kliniczny im. ks. Anny Mazowieckiej/ fot. Wikipedia
12

We wtorek (1.03.2022) dyrektor Szpitala Klinicznego im. Ks. Anny Mazowieckiej zwolniła z pracy niezaszczepione pielęgniarki. Wymówienie doręczone jednej z nich opublikowała na Twitterze Justyna Socha. Poinformowała też, że wypowiedzenie otrzymały cztery pielęgniarki z ponad 20-letnim stażem.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 

A więc zaczęło się. Na podstawie kuriozalnego rozporządzenia ministra zdrowia i pozaprawnych wytycznych opublikowanych przez ministerstwo pracownicy placówek medycznych są wyrzucani z pracy za odmowę przyjęcie eksperymentalnego preparatu wywołującego poważne skutki uboczne, ze zgonem włącznie. Co więcej, dzieje się to w sytuacji, gdy sparaliżowana decyzjami ministra Niedzielskiego publiczna służba zdrowia ma zagwarantować opiekę medyczną wszystkim uchodźcom w Ukrainy. W tej chwili jest to już ponad 400 tysięcy osób, a prognozuje się, ze niedługo będzie to milion.

Jak bronić się przed wypowiedzeniem pracy? Wyjaśnia to mecenas Arkadiusz Tetela w poniższym filmie.

Źródło informacji: Twitter, YouTube

Zobacz też:

UWAGA! Obowiązek szczepienia na Covid-19 dla medyków to bezprawie. Wzory pism do przedłożenia pracodawcy

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. verizanus mówi

  Jakby nie było ucierpią przede wszystki pacjenci Polacy. Dlatego wszyscy urzędnicy, rzecznicy pacjentów, konsumentów, praw człowieków itd itp nie widzą problemu. Gdyby miały jakieś mniejszości ucierpieć, albo biurokracja UE to byłby wrzask przeogromny i interwencja za interwencją 😉

 2. Jozef mówi

  Rodacy na co czekacie??? Na hak tych wrogow POLAKOW i POLSKI!!!

 3. Rebih mówi

  Kaczyński szaleje, bo wojna przykryje każdą jego podłość.

 4. MAREK mówi

  Zmuszanie do przyjęcia eksperymentalnego preparatu GMO o już znanych i jeszcze nieznanych skutkach ubocznych to zbrodnia przeciwko ludzkości.
  Małe „hitlerki i putinki” pokazują swoją władzę czyli zbrodnicze totalitarne oblicze. Oddawać sprawy do sądu przeciwko tym degeneratom.

  Technika mRNA (od ang. message RNA – informacyjny RNA) polega na przetłumaczeniu informacji w całym ciele w sposób nie podlegający kontroli. Nikt z nas nie jest w stanie powiedzieć do jakiego miejsca w ciele dotrą te informacje. ISTNIEJE WIĘC WIELKA I PRZERAŻAJĄCA NIEWIADOMA. Obecnie dowiadujemy się z pracy naukowej, która została opublikowana ponad rok temu, że informacje zawiera jedna sfera którą można nazwać prionem. Sfera ta jest w stanie sprowokować modyfikację białek naszego ciała w sposób niemożliwy do przewidzenia (…)
  TE SZCZEPIONKI TO TRUCIZNA! – powiedział podczas debaty w Parlamencie Luxemburga prof. Luc Montagnier, francuski wirusolog, współodkrywca HIV w 1983, laureat Nagrody Nobla w dziedzinie fizjologii i medycyny, współtwórca technologii mRNA.

 5. Maria mówi

  Ważniejszy jest w tych preparatach inny element tej układanki. To nie jest antidotum przeciwko sro-wid. Cel jego podawania jest inny i jest ukryty. Nie mieszajmy go ze sro-widem, bo zastrzyk z nim nie ma nic wspólnego. To tylko pretekst do podania.

 6. Hammurabi mówi

  Panie pielęgniarki pokazują jakie są poróżnione.
  Zjednoczone, mówiące stanowczo „nie” i ogłaszające gotowość do protestu ze strajkiem ogólnopolskim włącznie wysłałyby na wiosenną „zieloną trawkę” nie tylko panią mgr. Ewę Piotrowską ale i – kto wie – niejednego tuza z ministerstwa z wodzem tego burdelu na czele. Żaden szpital bez nich nie będzie funkcjonował, bez instrumentariuszek operacje będą utrudnione a często niewykonalne.
  Rząd rzucił „środowisku” kość pt. „dodatek covidowy” I to wystarczyło by poróżnić kobitki.

 7. Shadow mówi

  Hammurabi jak zwykle w punkt.– Dodam od siebie nieco zbaczając,że w tej chwili, z tym najazdem „uciekinierów z Ukrainy” jest związana 2 odsłona spektaklu -nowy porządek świata . Znowu propaganda na całego. Wchodzę na stronę Głównego Urzędu Statystycznego, a tu witają mnie kolory niebiesko żółte flagi ukraińskiej i napis „pomagamy Ukrainie”. Takich numerów ponoć jest więcej na różnych stronach polskich urzędów. Mnie to przypomina nachalną i bezczelną propagandę sprzed 2 lat. Gdzie tu jest nasza godność i powaga polskich urzędów? Jestem prawie pewna, że to celowa, przygotowana wcześniej akcja światowego żydostwa, albo wykorzystanie okazji do kolejnego wymieszania ras i narodów i spowodowania całkowitego upadku naszej ojczyzny. Niestety nasze głupie społeczeństwo daje się bardzo łatwo oszukać i zachowuje się jak klasyczne lemingi. Ukraina jest wielka i w połowie zachodniego jej terenu nie ma żadnych działań. Czy Upaińcy nie mogliby tam na razie szukać schronienia? Zadziwia również fakt, że nie ma rzetelnych relacji dziennikarskich z rejonów działań, tylko jakieś dziwne, często fałszywe wstawki.

 8. W K mówi

  Główny problem jest taki, że reszta personelu medycznego przystąpiła do pracy. Widocznie chcą być co pół roku regularnie wyszczepiani, dzisiaj tym, a kiedyś innymi preparatami, zależnymi od potrzeb ich pomysłodawców.

 9. Leszek mówi

  Nagłaśniać – i jednoczyć się

 10. alarm mówi

  Jeżeli czyn nie zastąpi pisaniny i ględzenia o rzeczach oczywistych, to nasza sytuacja się będzie pogarszać aż do pełnego zniewolenia Polaków. Jesteśmy bowiem pod rządami zorganizowanej szajki przestępczej wykonującej zadania im zlecone przez globalistów. „Oni” sprowokowali wojnę na Ukrainie, by zrujnowaną i wyludnioną przejąć za grosze, koszta wojny natomiast w dużej mierze poniesie Polska, którą rozsadzą następnie konflikty etniczne i nasza Ojczyzna będzie do przejęcia tak samo jak Ukraina.

 11. Meg mówi

  Do MARKA: Niedługo po tych słowach Montagnier zmarł (jakiś miesiąc później z tego co pamiętam). Przypadek? Był to lekarz odważny, bezkompromisowy, niecenzurujący się, szeroko znany i ceniony.

 12. Rumak mówi

  Z całego serca Pani gratuluje. Praca z takimi ludźmi pod takim kierownictwem to udręka. Z daleka od faszyzmu. Niech Pani szuka dobrych ludzi. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego !!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.