PILNE! Brutalna bijatyka w warszawskim meczecie! Interweniuje policja!

Fot. Facebook
7

W Warszawie doszło do brutalnej bijatyki w meczecie przy ulicy Wiertniczej 103. Starły się ze sobą dwie, walczące o wpływy, grupy muzułmanów.

Prawdopodobnie dokładnie powodem sporu mają być roszczenia majątkowego grupy muzułmańskiej z Białegostoku oraz próba przejęcia budynku przez Muzułmański Związek Religijny RP. Doszło do krwawej bijatyki. Na miejsce przybyło sześć radiowozów policji. Interweniowali również ochroniarze firmy „Solid”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

O sprawie poinformował dziennikarz śledczy Witold Gadowski. Twierdzi, że odpowiedzialnym za bijatykę jest szef MZR mufti Tomasz Miśkiewicz. Sprawcom może grozić nawet 8 lat pozbawienia wolności (por. art. 155 k.k.)!

Źródło: Twitter, telewizjarepublika.pl, wawalove.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Gosc mówi

  A po co I na co interweniowala policja? Niech interweniuje ichnia szariatowa policja. Czy musimy wtykac palce miedzy drzwi? To nie jest nasz business, a wrecz przeciwnie.

 2. Kamil Pawelak mówi

  Tatarzy nie uznają szariatu w rozumieniu prymitywów z isis i arabizowania. Odrzucają przemoc z Koranu. Poczytaj Chazbijewicza.

 3. Robert mówi

  Kto zapłaci za interwencje polskiej policji?Kiedy jakis gamoń zostawi bagaż np.w miedzynarodowym porcie lotniczym bo trzymajacy ster nadzorca zabełtał mu błekit w głowie,interwencja służb,min Służby Ochrony Lotniska,Zespołu Interwencji Pirotechnicznej,przewodnika z psem słuzbowym jest wyceniana bardzo wysoko na konto zmieszanego,zlasowanego…my chrzescijanscy podatnicy?

 4. ink mówi

  wywalić wszystkich muzułmanów arabskich z Polski

 5. Wojciech mówi

  Jeśli doszło do bójki to najprawdopodobniej dostaną zarzut z art 158 § 1 kk, chyba że ktoś użył broni lub efektem bójki był ciężki uszczerbek na zdrowiu lub śmierć człowieka. Może to jest mało istotne, ale jeśli już robicie o tym artykuł, to chociaż róbcie to profesjonalnie

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.