Pijany Ukrainiec zdemolował kaplicę!

Fot. KPP Kraków
16

Dziennik Polski informuje o agresywnym zachowaniu pijanego „obcokrajowca” (chodzi o Ukraińca), który zdemolował kaplicę na lotnisku Kraków-Balice. Już usłyszał zarzuty obrazy uczuć religijnych oraz usiłowania zniszczenia mienia. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 12 września. 22-letni Ukrainiec wtargnął do kaplicy przewrócił krzyż, rozrzucił kwiaty i szarpał za tabernakulum. Został namierzony i ujęty przez pracownika Służby Ochrony Lotniska i przekazany policjantom z Zabierzowa.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Obcokrajowiec usłyszał dwa zarzuty: obrazy uczuć religijnych, poprzez znieważenie miejsca przeznaczonego do publicznego wykonywania obrzędów religijnych oraz usiłowania zniszczenia mienia. Podejrzany przyznał się do popełnionych czynów, tłumacząc swoje zachowanie upojeniem alkoholowym – informuje rzeczniczka policji kom. Justyna Fil.

Książka na https://sklep-wprawo.pl
Książka na https://sklep-wprawo.pl

Źródło informacji i cytatu: Dziennik Polski

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Maarian mówi

  Polacy przestancie byc milymi dla wrogow — bo bedziecie w krwi wlasnej sie topic!! To jest ukrainska dzicz, mordercy naszych przodkow, zapameitajcie 80 lat to bardzo niedawno… oni maja we krwi zniszczyc, oszukac i mordowac!!
  – nie kupowac od ukrainskich eksedientek
  – nie barac zamowien w kawiarniach od ukrainskich kelnerek
  – nie wpuszczac ukrainskie ddzieci i mlodziez do szkol……..
  – nie wpuszczac do lekarzy
  Polacy obudzcie sie —

 2. Kacper mówi

  Obciąć Qrwie łapę i wyrzucić z Polski

 3. Hammurabi mówi

  Pięć lat pozbawienia wolności czyli pięć lat łożenia na tego drania
  Ministerstwo Sprawiedliwości nie chce podawać ile może kosztować miesięczne utrzymanie jednego więźnia. Według szacunków koszty utrzymania oscylują między 3500 zł a 4950 zł, czyli od najniższej krajowej – przyrównując do zarobków do takiej mniej więcej średniej.
  Uśredniając, daje to 4225 złotych miesięcznie co daje ponad 50 tys. złotych rocznie i ponad ćwierć miliona w ciągu pięciu lat, które wyłożysz ty, ty i ty, ja również.
  Karą za przestępstwa przeciwko mieniu powinna być nadzorowana praca w obozie karnym, wykonywana tak długo, aż pozwoli ze stosownymi procentami, nawiązką i innymi obciążeniami pokryć wyrządzone szkody przy założeniu, że z tych pieniędzy równolegle potrącane by było na wikt i opierunek i pensje dla strażników. Bo co poszkodowanemu z tego, że złodziej dostanie przykładowo te pięć lat? Zwróci mu to utracone pieniądze, kosztowności, sprzęty czy auto? Nie! paradoksalnie poszkodowany będzie w podatkach płacił na utrzymanie złodzieja.

 4. dsa mówi

  #hammurabi
  …oczywiście wszystko racja, tylko pomijasz kolego jeden fakt – otóż tak ma być! upodlenie ofiary ma trwać i po ewentualnym ujęciu sprawcy…
  …ja bym poszedł dalej – srogie lanie za szkody (chłosta, tak ze 50 batów), kasacja majątku na poczet szkód i kosztów postepowania (jak nie ma to trudno – ten obóz karny to więzienie, czyli patologia, więc odpada; więcej z tym kłopotów i kolejnego zła niż pożytku jakiegokolwiek) i na koniec banicja, jeśli krajowiec i nie wyrazi skruchy… dla obcego urwysyna zakaz wjazdu dożywotni – każda próba przekroczenia granicy to kulka w łeb…

 5. AntyPO✡PiS mówi

  Zaczynają co raz bardziej dokazywać banderowskie Ukry w Polsce! I to wszystko dzięki lewackiemu PiS-owi, który sprowadza tą antypolską swołocz. I my jeszcze ich utrzymujemy!!!

  A po drugie, dlaczego ten młodociany Ukrainiec nie walczy na froncie za swoją UPAdlinę? Dlaczego Polska nie deportuje na Ukrainę, młodych Ukraińców, którzy przebywają w Polsce?

 6. Hammurabi mówi

  @Dsa
  Nie ma być żadnego upodlenia! Wymierzenie sprawiedliwości nie może polegać na upadlaniu.
  To właśnie lewacko-prawniczy wymysł zwany „resocjalizacją” jako furtką do łagodzenia dolegliwości kar jest patologią.
  Praca za którą skazany otrzymuje wynagrodzenie wraz z rozpiską ile i na co są przeznaczane środki, ile pozostało do spłacenia i jak długo to potrwa jest zarówno chłostą, szansą i nadzieją bo delikwent sam sobie wylicza ile jeszcze będzie tkwił w takim miejscu.

 7. dsa mówi

  #hammurabi
  …też tak kiedyś myślałem – że prywatne zakłady karne sprawdzą się w tym względzie; nawet nie jakiejś resocjalizacji – ot po prostu: zadośćuczynienia ofierze szkód… ale nie wziąłem pod uwagę jednego – mianowicie władzy jaką właściciel takiego ZK posiądzie nad osadzonymi, co ZAWSZE prowadzi do degeneracji i deprawacji, a więc musielibyśmy jako społeczność co rusz tworzyć kontrolę dla kontrolującego ZK… a po drugie – każdą pracę wykona prawdziwa prywatna firma 100 razy lepiej… ZK konkurowałyby tylko nierynkowymi stawkami pracy, co samo w sobie jest też patologiczne… dlatego napisałem – baty, żeby po raz drugi zaswędziało zanim jeden z drugim się poważy coś zniszczyć, a jak nie ma majątku, to odpracować, czyli płacić w ratach ofierze… jak nie wyraża skruchy i nie chce dobrowolnie zadośćuczynić, to banicja – nie potrzebujemy zakały i dewastatora cudzego mienia…

 8. K7 mówi

  Bycie pijanym to nie okoliczność lagodząca ukrze – tak jest w Polsce . Powinieneś odsiedzieć całe 5 lat gnoju.

 9. Maniek mówi

  A ja jestem przeciwny karze więzienia i to 5 lat polski podatnik będzie go utrzymywać. Lepsza będzie deportacja na Ukrainę a tam będzie bronił ojczyzny

 10. Hammurabi mówi

  @Dsa
  To właśnie wybór pomiędzy złem i większym złem.
  Głaskanie wszelkiej maści bandziorów, nadawanie im praw, jest o wiele bardziej patogenne od ciężkiej pracy. Baty zaś to już nie w tej epoce, bo wszelkie organizacje lewackich prostytutek tylko czekają na okazje by „se poprotestować” a, że media w tym burdelu robią za sutenerów, miałbyś medialny huczek i donosy do samego Pana Boga, choć kurewki niewierzące są.

 11. dsa mówi

  #hammurabi
  …pełna zgoda – tylko ten co wyrazi skruchę, ciężką i dobrowolną pracą będzie chciał zadośćuczynić ofierze, a więc może spokojnie pracować na wolności w normalnej pracy; będzie ona i lepiej popłatna i my jako społeczność mamy to co chcemy: winny naprawia swe szkody, a ofiara otrzymuje odszkodowanie i nic do tego nie dopłacamy!
  …co do batów – przecież patologia penitencjarna ciągle używa przemocy, więc o co kaman? my jawnie i oficjalnie zrobimy to, co patusy robią nieoficjalnie za murami swych deprawacji… a urewkami lewackimi nie ma się co przejmować – to debilne jest przecież…

 12. negro mówi

  To jeszcze go nie wypuścili, tak jak tych „Gruzinów” „udających” Ukraińców?

 13. Dumny Polak mówi

  Co nam z tego, ze sie teraz z tym kosztownym gownem musimy zajmowac!!!?
  Jazda z tym smierdzacym, dzikim i zapitym BADZIEWIEM, na stepy, na pozarcie niedzwiedziowi!

  Drugi temat!
  Blagam, nie dajcie sie tej krzywonosej zdradzieckiej kanalii wodzic za jego „dobroczynna” odmowe dalszego dostarczania broni dla ukrow! On definitymnie NIE STAL SIE NAGLE DOBRY, tylko ZNOW LICZY NA NASZA NAIWNOSC i DOBRODUSZNOSC! ON TYLKO KONIECZNIE CHCE BYC ZNOWU WYBRANY!

  Wypier..my ich z tego lajdackiego NIERZADU, nie ma zadnej litosci dla naszych mordercow 250 tys . Rodakow, zdrajcow i niszczycielskich KANALII!

  Za ryj z nimi wszystkimi, razem z tym ryzym volksdeutschem, ktory tez juz dawno powinien wisiec, albo zostac publicznie wystawiany w klatce dla psa, aby mozny bylo mu na ryj oddawac mocz!
  NIE WOLNO WAM TEGO ZAPOMINAC!!!
  On nie jest godny mowienia w Polsce ani jednego slowa wiecej, a tym bardziej, znowu CYNICZNIE, PLUC NAM WSZYSTKIM, w twarz!!!
  Niech chociaz pozostanie POLAK MADRY PO SZKODZIE, A NIE, I PRZED SZKODA I PO SZKODZIE GLUPI!!!

 14. dsa mówi

  #dumny
  …żeby jako polinian mógł kolega coś chcieć, to najpierw trzeba rozliczyć się z cyrografu z tymi, którzy wsadzili swoje ryże, budyniowate czy uj wie jakie kukiełe… większośc ludzi na to się nie zgadza, bo chce piniendzy od syjonistów, ale mysli że jest cwańsza i że nie trzeba będzie spłacać… znaczy będzie płacił ktoś „inny”, no… ergo wcale nie plują koledze w twarz, tylko tu rządzą ciemną masą poliniacką, bydłem… nie żebym coś tutaj miał do poliniaków – ot wyszczepili całe bydło wszędzie przecież… znaczy sie dawno już żadnej Polski nie ma – tak od szlachetnej Wandy ja bym liczył, która to rzuciła się w fale Wisły, bo nie chciała miec już niczego wspólnego z poliniakami tamtejszego sortu…

 15. Dumny Polak mówi

  ohje, chybas troche przesadzil Dsa!
  Nie trac jeszcze nadziei, drogi bracie Rodaku!

 16. dsa mówi

  #dumny
  …nadziei nigdy nie tracę bo tę mi gwarantuje Pantokrator i zwycięstwo jest po naszej stronie, chrześcijan tak czy siak… ale trzeba mieć też racjonalny ogląd sytuacji, a ta wygląda niestety tak, jak ją opisałem – wzięta kasa od syjonistów i to WIELOKROTNIE jest zobowiązaniem; ponieważ ci zdali sobie sprawę że odzyskiwanie tego zobowiązania od państw jest trudne, to wpierw poobalali wszystkie monarchie (pozostawiając parę kukiełe dla parady), a potem potworzyli „niepodległe” twory… polin einz, czyli II RP jako ichni bękart z zainstalowanym namiestnikiem wprost z pierdla magdeburskiego jest tego wystarczającą egzemplifikacją… ergo: nie istnieje żadna organizacja, która broniłaby i dbała o interes Narodu Polskiego. Amen.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.