Pijani aktywiści LGBT zakłócili niedzielną mszę! Zostali spacyfikowani i wyrzuceni za drzwi

Katedra w Świdnicy / Fot. portalsamorzadowy.pl
1
SKLEP-WPRAWO.PL

Dziś podczas Mszy św. którą sprawowałem #Tęczowiterroryści z pod znaku #LGBT wtrngęli do świątyni i wnosząc tęczową szmatę próbowali zakłócić liturgię. Opatrzność Boża sprawiła, że we Mszy św. uczestniczył policjant. Błyskawiczna reakcja, zatrzymanie i zarzuty – napisał w Internecie ks. Marcin Januszkiewicz, wikary z katedry świdnickiej.

PRZECZYTAJ: Katarzyna TS: Dyktatura świrów

Do skandalicznego zdarzenia doszło podczas porannej mszy świętej w katedrze w Świdnicy. Pod przykrywką „tolerancji i pokoju” aktywiści LGBT zorganizowali spektakl nienawiści mający na celu wyszydzić wiarę chrześcijańską. Sprawę skomentowała Magdalena Ząbek z KPP w Świdnicy.
Dzisiaj po godzinie 9.00 otrzymaliśmy informację, że 4 osoby, trzy kobiety i mężczyzna, weszły do katedry i próbowały zakłócić obrządek religijny. Zostały wyprowadzone przez uczestników mszy i przekazane policjantom, którzy przyjechali na miejsce – mówi policjantka. W rozmowie z Agnieszką Szymkiewicz z portalu swidnica24.pl Ząbek zaznaczyła, że działacze LGBT zostali przesłuchani. Okazało się, że jedna osoba miała 2 promile alkoholu we krwi. Dwóch awanturników odmówiło dmuchania w alkomat i zostało przebadanych w szpitalu. Także byli pod wpływem alkoholu. Czwarta osoba była trzeźwa i została wypuszczona do domu.

I co? Mimo tego typu skandali prezydenci związani z Koalicją Obywatelską sekundują fundamentalistom z LGBT. Udzielając patronaty ich imprezom, a nawet maszerując z nimi ramię w ramię, na dodatek z hasłami o „równości i szacunku” na ustach. Marksizm kulturowy w pełnej krasie!

Źródło cytatu: swidnica24.pl

Przeczytaj lub obejrzyj:

Wolność słowa dla wybranych? Znany profesor zawieszony przez uczelnię! Powodem ma być felieton „Wędrowni gwałciciele” [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. Achmed mówi

    oj wy kościelni tolerancyjniacy… gdyby oni tak weszli do meczetu na Zachodzie to by ich wynieśli w trumnach…… 😀

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.