Pierwsza niedziela z zakazem handlu. Internauci wyśmiewają histeryzującą opozycję totalną

fot. twitter
12

Jutro pierwsza niedziela z ustawowych zakazem handlu. Nie jest to żaden ewenement. Niemal całkowity zakaz handlu w niedzielę i święta obowiązuje w Niemczech i Austrii. Częściowe restrykcje mają Belgia, Francja, Grecja, Holandia, Luksemburg, Holandia i Węgry. Jednak opozycja totalna rozpętała taką histerię, że można by pomyśleć, iż koniec świata zbliża się wielkimi krokami.

Co na to internauci? Oto kilka komentarzy punktujących histeryzujących totalniaków i lemingozę

Źródło: twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Waldemar mówi

  Niech jada do Niemiec i zobaczą jak tam Niemcy odpoczywają.

  1. Maksymilian mówi

   Tja, a wiesz ile zarabia sprzedawczyni w Niemczech. Porównaj to z wypłatą w MPM, albo Groszku. Nie lepiej było ustawowo dać dziewczynom 300 procent stawki za pracę w niedzielę. Chetnie by poszły do pracy w niedzielę. Tylko to jest trudniejsze do zrealizowania. Łatwiej dać wolne i zagonić do Kościoła. Kto wymyślił ten wolny dzień niedzielny? Ano Patriota z Solidarności, który najmniej raz w tygodniu jest na dywaniku u Ojca Dyrektora…

  2. D. mówi

   debilu wolne niedziele! ba!! soboty robocze JEDYNIE DO 13.00 TO JUŻ ZA KOMUNY I TO GŁĘBOKIEJ KOMUNY, BYŁY!! ALE WASZA ZYDOKOMUNISTYCZNA WŁADZA W POLSCE PO 1990 R SPOWODOWAŁA, ZE POLACY MUSZĄ ZAPIER…. w niedziele i soboty do 24.00 bo inaczej z głodu idzie zdechnąc! ale za to was POtomków wszelakiej komuny lewakolibertynskiej antypolskiej przybywa i przybywa w Polsce i trzeba was nieustannie nie dosc,ze w izraelu to jeszcze i w Polsce utrzymywać!! Ksiądz zyje z datków – co łaska a rabini z czego???? Z pieniędzy POLSKIEGO PODATNIKA!!!?

  3. darek mówi

   Sprzedawczyni zarabia w Niemczech ok 25zł/h w przeliczeniu. Co do lepszych stawek to zgadzam się, korporacja musiała by coś zrobić,ażeby zachęcić klientów bądź nie otwierać.

  4. jolka mówi

   Niemieccy pracownicy mają bez niedziel większe zarobki, niż dziewczyny w marketach w Polsce! Głupszej oPOzycji i POpierających, PiS nie mógł sobie nawet, wymarzyć!

 2. Polak nie żyd mówi

  Ludzie są nienormalni.Pamiętaj abyś Dzień Święty Święcił a nie biegał po galeriach z torbami!!!

 3. julie mówi

  A une co do lasu ? Na poziumki ? Patrzta ludzie jakue total pazyrne , nawet na kolkach kusyki wiezly , echhh . Co za postalinowsko zydojski motloch , tfuuuuu …

 4. Pochowajmy Jarka na Wawelu mówi

  Moja żona od dziś ma dwa kalendarzyki. Jeden na płodne dni, a drugi kiedy możemy zrobić zakupy w niedzielę.

 5. Mirka mówi

  W związku z wprowadzeniem ,,wolnych niedziel” od handlu TVN wprowadza nowe odcinki z serii ,,survival” dla każdego, z ktorego nauczymy się jak rozpalić ogień bez zapałek, jak zrobić herbatę z pokrzyw lub jak podetrzeć sobie dupsko kiedy zapomnimy o kurczących się zapasach papieru toaletowego.

 6. Luli mówi

  Niech elita jedzie do swoich panów i w niedziele tam zrobi zakupy

 7. Hanna mówi

  Swietnie moze czesciowo odzyskamy o co walczylismy i nastepne pokolenia beda zyc normalnie bez tej pejsatej POdlej zaklamanej zbrodniczej mafii.Najezcy zydowscy to jest nasza Polska ziemia ZOSTAWCIE NAS W SPOKOJU!!!!

 8. Piotr mówi

  Wg mnie było dzisiaj, a w zasadzie wczoraj bardzo dużo ludzi w kościele.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.