Pierwsi do segregacji sanitarnej: Polska weźmie udział w programie pilotażowym dla paszportów kowidowych

fot. pixabay
10

W środę (19.05.2021) minister Michał Dworczyk poinformował w rozmowie na antenie radia RMF FM, że Polska weźmie udział w programie pilotażowym dla unijnych paszportów kowidowych. – Między 20 a 25 maja zacznie się taki pilotaż, w ramach którego funkcjonuje również Polska. Można to najprościej wytłumaczyć w taki sposób, że będzie to rozwiązanie, czy rodzaj aplikacji, w których będą skumulowane informacje na temat osób zaszczepionych, ozdrowieńców oraz osób, które mają aktualne testy kowidowe – powiedział Dworczyk.

Odpowiadając na pytanie dotyczące ewentualnych problemów ze ściągnięciem takiej aplikacji, Dworczyk odparł, że na razie jest to pilotaż. – To jest rozwiązanie unijne i do niego wchodzi część krajów Unii. Oczywiście na początku nie wejdą wszyscy zainteresowani do tego systemu. Szczegóły przedstawi w najbliższych dniach Ministerstwo Zdrowia, bo ono prowadzi ten program – dodał.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Decyzją władz Polska nie tylko przystępuje do systemu paszportów kowidowych, ale wręcz wyrywa się przed szereg biorąc udział w programie pilotażowym, który ma sprawdzić, jak będzie działał ten system segregacji sanitarnej. Pierwsi w liczbie nadmiarowych zgonów, pierwsi w budowaniu systemu dyskryminacji. Tak urządziła nas „dobra zmiana”.

Źródło cytatów: Rozmowa RMF

Zobacz też:

Katarzyna TS: Naziole naszych czasów

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Rebih mówi

  Kolejna etap zastraszania ludności polskiej. Chodzi o pokazanie, że te paszporty kowidowe już tuż, tuż. A czy naprawdę będą? W świetle ostatniego wyroku TSUE, w zasadzie uchylającego Konstytucję Polski, prawnie nie ma już żadnych przeszkód, ale to niewiele zmienia, bo PiS od roku, mając lewacki wiatr w żagle, Konstytucją i do tej pory nie przejmował się tak samo, jak Kodeksem Karnym i Trybunałem Haskim. Tak czy owak część ludzi bez kręgosłupa, przestraszy się i pójdzie podpisać lojalkę igłą lekarską na własnym ciele.

 2. Netopelek mówi

  TYLKO POLEXIT I TO NATYCHMIAST !!!

 3. W K mówi

  Dworczyk oskarża mnie o to, że choruję na Covid i mam udowadniać, że nie choruję. Dworczyk, skoro uważasz, że choruję na Covid, pokaż mi, proszę, że nie chorujesz na syfilis. Z twojej twarzy nie można tego jednoznacznie wyczytać.

 4. Flex mówi

  Proponuję naszym PISowskim prymusom pójść krok dalej i wnieść jako uzupełnienie paszportów jeszcze kolczykowanie zaszczepionych. Mogły by się tym zająć służby weterynaryjne, mając to perfekcyjnie opanowane na bydle hodowlanym.

 5. Misiek13 mówi

  Jako pierwszy segregacji powinien byc poddany Kaczynski i jego swita,zniszczyli do konca nasz kraj,a teraz udaja ratownikow a kudzie dalej udaja ze jest dobrze

 6. MAREK mówi

  Za nachalne nagabywanie i przymuszanie do brania udziału w pozbawionym wszelkiej odpowiedzialności i skuteczności eksperymencie medycznym oraz pracach nad segregacją i dyskryminacją ludzi Dworczyk i jemu podobni zbrodniarze i tyrani zasługują tylko na jeden ostateczny wymiar kary !

 7. mosh mówi

  Segregacja czyli system nazistowski kolejny raz na ziemiach Polskich? Chyba to pomyłka.

 8. finka mówi

  Prawie pół roku lobbują ws. szczepień eksperymentalnymi produktami genowymi ale do dziś nie stworzyli funduszu doszkodować za NOPy za to w zamordyźmie są w Europie pierwsi szubrawcy z rządzącej ekipy, jak i w wykończenoiu blisko 140 tys. Polaków z powodu zablokowania dostępu do lekarzy

 9. Wojtek mówi

  Uwaga – NIE WSZYSCY będą mogli być w pilotażu. Jak się do niego dostać, czy Janda i Pazura pierwsi dostaną paszport i przyślą zdjęcia z zagranicy?

 10. Marek mówi

  To my zniszczyliśmy nasz kraj, bo stoimy i nic nie robimy z tą trzodą chlewną, która nami pomiata.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.