Pierwsi chrześcijanie byli zawsze pro-life!

Początki chrześcijaństwa (III)

Fot. pixabay.com
0

W wypowiedziach hierarchów kościelnych i rzekomo chrześcijańskich mediów dostrzegamy bardzo niebezpieczne i skrajnie liberalistyczne tendencje, które mnożą się pod płaszczykiem fałszywej „miłości”. Jedną z takich tendencji jest przyzwolenie na aborcję. Czy ludzie przyzwalający na holokaust aborcji mogą nazywać się dziećmi bożymi? Czy nadal spoczywają na łonie Kościoła Jezusa Chrystusa?

Wytaczane są szeregi pseudo-argumentów mających na celu legitymizację i usprawiedliwianie zabijanie dzieci nienarodzonych; a to, że chore, że z gwałtu, że niepełnosprawne, że dziecko będzie cierpieć. Są nawet tacy dla którzy wytłumaczeniem jest za małe mieszkanie. To jeszcze nie koniec tej hitlerowskiej, eugenicznej głupoty!

Istnieją również tacy „chrześcijanie”, którzy swoją apologię mordowania opierają na odpowiednio zmanipulowanych tekstach Starego Testamentu i twierdzą, iż za człeka uważa się dopiero dziecko, które wyda pierwszy krzyk po narodzinach. Przypominam, iż szatan także odpowiednio manipuluje Słowem Bożym, aby zwieść – o ile to możliwe – nawet wybranych.

Za takich należy się modlić o zmianę ich sposobu myślenia i przemianę serc. Byłoby trywialnym, gdybym w tym miejscu przytaczał treść piątego przykazania z Dekalogu. Nie będę również przytaczał słów nauki Jezusa o miłowaniu bliźniego. Szatan po raz kolejny, w imię walki z cywilizacją chrześcijańską stosuje oręż pseudochrześcijańskiej retoryki.

Gdyby dla kogokolwiek perykopy biblijne nie były przekonujące, przytyczę świadectwo pierwszych chrześcijan, w których postępowaniu nie było miejsca na jaką kolwiek liberalizację w kwestii zabijania nienarodzonych dzieci. Pierwsi wyznawcy Chrystusa tym odróżniali się od pogan, iż nie zbywali płodów! Pod żadnym pozorem. Jakby tego było mało, przygarniali również sieroty, chrześcijańskie oraz pogańskie – przy okazji czyniąc zeń uczniów Jezusa z Nazaretu.

Tak więc podążając za Słowem Bożym i przykładem naszych Braci i Sióstr z czasów brzasku chrystianizmu, a tym samym zdrowej i nieskażonej nauki, jako prawdziwi naśladowcy Chrystusa mamy obowiązek być zaciekłymi przeciwnikami aborcji w jakiejkolwiek formie i z jakiegokolwiek powodu!

Pragnę zauważyć, iż tenże holokaust aborcji – podobnie jak holokaust zorganizowany przez Niemców w czasach III Rzeszy – to nic innego, jak ofiara całopalna dla Molocha! Ratujmy dzieci skazywane na rzeź!

PRZECZYTAJ (KLIK): Aborcjoniści Franciszka. „Można zabijać do 18. tygodnia”, „Łykajcie pigułki dzień po”, „Jezus maszerowałby w Marszu Kobiet”…

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.