„Pięciokrotnie zmieniał znaczki w klapie!” Paweł Kukiz znów uderza w byłego kolegę. Jest odpowiedź

Paweł Kukiz i Adam Andruszkiewicz / Fot. wolnosc24.pl
4

Podczas rozmowy na antenie Polskiego Radia Paweł Kukiz znów uderzył w swojego byłego kolegę z ruchu Kukiz’15, Adama Andruszkiewicza. Zasugerował, że były działacz Młodzieży Wszechpolskiej to „polityczny kameleon”. Na odpowiedź młodego posła, który niedawno opuścił ruch Kukiz’15, nie trzeba było długo czekać.

Policzyłem, że Andruszkiewicz od kiedy go poznałem, pięciokrotnie zmieniał znaczki w klapie. Jak go poznałem to miał w klapie znaczek Młodzieży Wszechpolskiej, później Ruchu Narodowego, potem Kukiz’15, a następnie Endecji, a dziś ma znaczek Solidarności Walczące – powiedział Paweł Kukiz.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Andruszkiewicz odpowiedział: O tak, zawsze nosiłem różne patriotyczne symbole, od 15 roku życia. A moje serce było i będzie zawsze „po prawej stronie”. Natomiast nigdy nie wspierałem PO. Pozdrawiam – napisał.

Młody poseł przeszedł do koła Wolni i Solidarni w ubiegłym miesiącu. Szefem koła jest ojciec premiera, Kornel Morawiecki. W ubiegłym tygodniu śladem Andruszkiewicza podążył Jarosław Porwich.

Źródło: Twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. goj mówi

  Kukiz u mnie traci z każdym dniem. Młodziak odszedł, bo znalazł miejsce, gdzie lepiej pasuje i koniec, po co go obrażać? Skok z jednej „prawicowej” partii do innej prawicowej partii nie jest przecież jakąś wielką zmianą poglądów, a jedynie zmianą drobnych niuansów.

  1. mono mówi

   czyli iść do wyborów pod hasłem JOWów a potem olać JOWy to drobny niuans? Goj, ty jesteś goj tylko z nicka.

  2. ktos mówi

   Mnie też Kukiz rozczarowuje. Nie tak postępuje lider partii. Rozumiem Jowy, ale widzę, że stowarzyszenie Kukiz nie ma programu ani wspólnej wizji, a bez tego nic nie zrobią bo będą się ciągle kłócić Głosowałem na nich.

 2. d. mówi

  Poseł Andruszkiewicz BARDZO DOBRZE ZROBIŁ! Kukiz wiecznie w rozkroku, i generalnie przeciwko Polsce!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.