Petycja w sprawie Mary Wagner. Uratujmy ją przed więzieniem!

fot. youtube
9

Znana kanadyjska obrończyni życia Mary Wagner została uznana winną utrudniania prowadzenia działalności gospodarczej tzw. „kliniki” aborcyjnej. Została aresztowana po tym jak namawiała kobiety do odstąpienia od aborcji i oferowała im pomoc. Prokurator domaga się dla niej 18 miesięcy więzienia. Dokładna wysokość kary zostanie ogłoszona 12 września.

Możesz na to wpłynąć! Sędzia prowadzący sprawę pozwolił Mary przedłożyć listy od swoich sympatyków i przyjaciół, które wyrażają pozytywne opinie na jej temat. Dlatego podpisz petycję, której treść w języku angielskim zostanie w Twoim imieniu wysłana na adres e-mail sędziego Erica R. Libmana. Czasu jest bardzo mało!

PODPISZ PETYCJĘ

Źródło: ratujdzieci.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. M. mówi

  Nie jest karana za poglądy, ale za próbę narzucania ich nielegalnie innym. Świadomie łamała zakaz sądowy zbliżania się do klinik i zaczepiania będących tam ludzi.
  Np. wegetarianin w PL nie ma prawa wchodzić do sklepu mięsnego i nakłaniać klientów do odstąpienia od spożywania mięsa. Ta babka tak samo. Może wyrażać swe przekonania w mniej nachalny sposób. Wygląda na osobę, która ma dobre serce i kieruje się szlachetnymi pobudkami, ale mogłaby wykorzystać swą energię prolife’ową w inny sposób (lepszy) np. zakręcić się nie koło kobiet, które już zdecydowały się na zabieg, ale tych, które nie chcą usuwać, ale niejako zmusza je do tego sytuacja np. nieodpowiedzialny partner czy nędza albo lęki przed macierzyństwem.Takie dziewczyny często naprawdę chciałyby urodzić i to właśnie one są najczęściej narażone na syndrom postaborcyjny. Niejednej takiej ta p. Mary mogłaby naprawdę pomóc – finansowo i emocjonalnie. Wtedy jej działalność miałaby sens, bo teraz tylko się ośmiesza i wzbudza niechęć.

  1. test24 mówi

   Zdajesz sobie sprawę z tego, że porównałaś wegetarianina z osobą walczącą o życie dzieci?

  2. Edek mówi

   prawo do życia to niezbywalna powinność czynienia wszystkiego, by obronić każde życie najbardziej zaś bezbronnego-poczętego pod sercem matki, jeśli zło zwycięża to najbardziej cierpi później sama matka, a także wszyscy znający tragedię aborcji o ile widzieli i mają oczy i uszy otwarte na skutki post-aborcyjnej gehenny; niestety pokolenie kobiet prl-u miało wolność w tej ohydnej sprawie, stąd nie dziwią mnie dosyć liczne tzw. „feministki” stanowiące LOBBY „lekarzy-ginekologii” ; dawniej dzieci przychodziły na ten świat dzięki Położnym, bez tego blichtru klinicznego, kosztownego i pazernego jaki występuje u wielu prywatnych dyplomowanych zwłaszcza w byłym zsrr, jak np. neurolodzy znani mi z autopsji.

 2. Maksymilian mówi

  Podpisałem, Mary zasługuje na wolność i szacunek a nie na więzienie.
  Polecam filmy Grzegorza Brauna pt. „Nie o Mary Wagner” oraz „Eugenika” aby zrozumieć Ją i cały podły przemysł aborcyjny.
  Zachęcam do podpisania petycji.

  Solidarni z Mary Wagner – wystąpienie Grzegorza Brauna (16.04.2015r) – https://youtu.be/j7vKb6BD8yk?t=38s

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.