„Pedofile to też ludzie, bo miłość to miłość”. Kto rozwiesił szokujące plakaty obok szkoły?

plakat promujący pedofilię/ fot. twitter
5

Wokół szkoły podstawowej Willamette w Portland w amerykańskim stanie Oregon rozwieszono plakaty z hasłem „Pedofile to też ludzie, bo miłość to miłość”. Na tle tęczowej flagi mężczyzna prowadzi za rękę dziecko. Obie postaci mają czerwone serduszka.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Oburzeni rodzice zerwali plakaty, a sprawę nagłośniła lokalna telewizja. O opinię w tej sprawie dziennikarze poprosili Camerona Whittena, dyrektora ośrodka dla mniejszości seksualnych Q Center z Portland.

– To bardzo jasne, że ten przekaz miał na celu piętnować i stereotypować ludzi LGBTQ – powiedział Whitten. – W czasie, gdy mamy do czynienia z homofobią, transfobią, powinniśmy dbać aby tego rodzaju szkodliwe wiadomości nie były rozpowszechniane.

Kto zatem rozwiesił plakaty? Czy była to prowokacja skierowana przeciw LGBT, czy może jakiś „postępowiec” wyrwał się przed szereg, ponieważ nie zrozumiał, że jeszcze nie czas na otwarte promowanie pedofilii? Warto wiedzieć, że przygotowywanie gruntu do społecznej akceptacji dla pedofilii już trwa. Pod płaszczykiem wprowadzania określeń politycznie poprawnych pedofile mają być teraz określani jako „osoby zafascynowane nieletnimi” („minor attracted persons” – MAP).

Źródło informacji i cytatów: katu.com, twitter

Przeczytaj:

Kolejna granica przekroczona! Pedofile mają być określani jako „osoby zafascynowane nieletnimi”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. aalfa.oomega mówi

  Skoro wszystko jest względne, a liczy się tylko miłość?! A przecież kto kocha – NIE krzywdzi! „Miłość nie wyrządza zła bliźniemu” (Rz 13,10) „Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie dopuszcza się bezwstydu, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma. Miłość nigdy nie ustaje” (1 Kor 13,4) I taka miłość jest Piękna!

  1. Goj mówi

   Od kiedy miłość i seks są synonimami? Miłość nie krzywdzi, ale wpychanie grubego penisa odbyt dziecka już tak.

  2. szczurołap mówi

   Hans! Get ze Flammenwerfer!!!

 2. michu mówi

  Podobno w islamie jest to dozwolone ;). Na razie są w mniejszości (mimo mocnej protekcji i dużych wpływów) :).

 3. Dinozaur mówi

  Kto ? Daniel Cohn-Bendit . ( Dutroux jeszcze chyba siedzi ).

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.