Pedofil autorem programu edukacji seksualnej! Udzielał porad jak przygotować dziecko do gwałtu [WIDEO]

fot. screen dailycaller.com
9

Od marca 2019 roku Fundacja „Pro-prawo do życia” zbiera podpisy pod społecznym projektem nowelizacji Kodeksu karnego, która zakazywałaby propagowania m.in. w szkołach, mediach i służbie zdrowia edukacji seksualnej WHO dotyczącej osób małoletnich. Inicjatywa jest odpowiedzią na podpisanie przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego tzw. „Deklaracji LGBT+”.

– Zdecydowaliśmy się na tę inicjatywę dlatego, że środowiska deprawacyjne wywierają bardzo silny nacisk na wprowadzenie edukacji seksualnej na wzór niemiecki. Ostatnio zrobił to pan prezydent Rafał Trzaskowski, podpisując „Deklarację LGBT+”, w której znalazło się wezwanie do tego, aby wprowadzać tę edukację w warszawskich szkołach – wyjaśnił Mariusz Dzierżawski, pełnomocnik Komitetu „Stop pedofilii”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W czwartek (30.05.2019) aktywiści LGBT zorganizowali akcję, której celem było nękanie osób zbierających podpisy pod projektem ustawy „Stop pedofilii”. –  Tańcem w homofobię. Tak wczoraj protestowano przeciwko obecności homofobicznego stoiska przy stacji metra w Warszawie – pochwalił się na Twitterze portal Queer zamieszczając krótki film z wydarzenia.

Działania aktywistów LGBT pokazują wyraźnie, że deprawacja dzieci poprzez tzw. edukację seksualną jest jednym z ich priorytetów, a osoby, które przeciw temu protestują, mają być stygmatyzowane i atakowane. Dlatego warto przypomnieć o związku pomiędzy pedofilią i edukacją seksualną, której wprowadzenia do szkół domagają się środowiska LGBT. A ten związek istnieje. Autor programu edukacji seksualnej w Kanadzie to Benjamin Levin, pedofil molestujący własne dzieci, który udzielał porad, jak przygotować dziecko do gwałtu! Levin został złapany dzięki prowokacji policyjnej i skazany na 3 lata więzienia. Ale jego zalecenia są nadal obecne w edukacji seksualnej, co wynika chociażby z porad seksedukatorek nagranych ukrytą kamerą przez reporterki programu „Alarm!”

ZOBACZ: Nauka masturbacji, pornografia, homopropaganda. Szokujący reportaż o seksedukacji w Polsce [WIDEO]

Levin był wiceministrem edukacji w rządzie liberalnej premier Kathleen Wynne w 2009 roku. Wraz z Wynne, która później pełniła funkcję minister edukacji, opracował „Strategię edukacji równościowej i inkluzyjnej”, wprowadzoną w wyniku rozporządzenia do szkół w Ontario w 2010 roku. Program przewidywał naukę masturbacji, technik seksu oralnego oraz promował homoseksualizm. Po protestach rodziców program wycofano, ale szefowa organizacji walczącej z deprawacją dzieci (Coalition for Life) Mary Ellen Douglas alarmuje, że program w praktycznie niezmienionej wersji wrócił do szkół.

Sytuacja jest naprawdę poważna! Środowiska LGBT w Polsce atakują osoby przeciwstawiające się deprawatorskim praktykom, które usiłuje się wprowadzić w polskich szkołach i przedszkolach. Tu nie chodzi o tolerancję, ale o deprawację i seksualną przemoc wobec dzieci. „Taniec przeciw homofobii”, który urządzono w czwartek w Warszawie, jest de facto wsparciem dla pedofilii. Trzeba o tym mówić głośno i wyraźnie.

Źródło informacji: Twitter, Polonia Christiana, stoppedofilii.pl

Przeczytaj też:

Kolejna granica przekroczona! Pedofile mają być określani jako „osoby zafascynowane nieletnimi”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. zuzia mówi

  Brak słów na wyrażenie oburzenia dla takiej deprawacji!

  1. rzeźnik ciot mówi

   czemu cioty bronisz piła spalinowa

 2. Xawier mówi

  Czyli że teraz co ? Pedofil to będzie jak zwykły gej ? Oni to popierają ?

  1. Imię mówi

   Nie. Nie popierają. Tylko prawicowe media tak to przedstawiają, bo ich księża nakręcają. Księżom nie podoba się, że dziecko może się w szkole nauczyć rozpoznawać pedofila i przed nim bronić. A prawicowe głuptaki idą za nimi jak w dym bo nic nie rozumieją

 3. anonim mówi

  Tym gnojom co chłopca traktowali jak dmuchaną lalkę powinni obciąć genitalia przy samym tyłku.

 4. Zoe mówi

  jest jakieś potwierdzenie tego artykulu? i gdzie ktos uczy seksu oralnego w szkolach? mozna poprosic o przyklad albo jakis link do sprawdzonego źródła z informacjami?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.