Paweł Kukiz podpisał umowę programową z PiS. Szczegóły porozumienia zostaną przedstawione w najbliższym czasie

Paweł Kukiz/ fot. screen
8

W poniedziałek (31.05.2021) Polska Agencja Prasowa poinformowała, że Paweł Kukiz podpisał umowę o współpracy programowej z Prawem i Sprawiedliwością. Jak wyjaśnił Kukiz, nie jest to umowa koalicyjna. – Za jakiś czas na briefingu przedstawimy więcej szczegółów. W najbliższym czasie, pewnie do dwóch tygodni – powiedział.

– Od dawna było przygotowywane takie spotkanie. Chodziło jeszcze o ustalenie różnych niuansów pomiędzy naszym reprezentantem, Jarosławem Sachajko a ministrem Łukaszem Schreiberem. Była kwestia doprecyzowania oczekiwań każdej ze stron. Wszystko to już mamy za sobą, w związku z czym przyszedł czas na sformalizowanie tego, w postaci podpisania umowy o współpracy programowej w tej kadencji – wyjaśnił lider Kukiz’15.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Porozumienie programowe jest efektem wielu spotkań Pawła Kukiza z Jarosławem Kaczyńskim. Do ostatniego z nich doszło w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Źródło informacji: PAP

Zobacz też:

Paweł Kukiz o Funduszu Odbudowy: „Będę głosował za. Czekam na telefon ze strony PiS”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. aster mówi

  Menda dużo się nauczyła od swoich byłych koalicjantów zeteselowców.

 2. Rebih mówi

  PiS ma dostać forsę od Unii za spdzedanie resztek polskiej niepodległości, dlatego nagle ma tylu przyjaciół. I Biedroń, i Czarzasty, i Kukiz, wszyscy zlatują się do miodu. Budka też chciałby, dlatego groził zablokowaniem transakcji, ale teraz nie jest nikomu potrzebny, a koledzy partyjni nid wybaczą mu, że nie mogą wziąć udziału w PiS-owskim wydzieraniu sukna na płaszcz.

 3. Goli się po omacku, mówi

  czy po prostu genetycznie nie ma wstydu?

 4. Adrian mówi

  Masakra jak można upaść. Marzyło się muzycznemu robotnikowi zostać kims. I został. Psem na smyczy. I z jakiego powodu? Kompleksów i dla nic nie wartych w życiu pieniedzy.Ale bądźmy szczerzy. Po sondażach u zarania jego pierwszej formacji było gołym okiem widać, że to projekt kontrolowany przez Mossad. Podobnie jak teraz parta science fiction firmowana jako Hołownia 2050. Zakładam przy okazji że to ostateczna data wystrzelenia jej lidera w kosmos?

 5. Boguslaw mówi

  Ja dowiedzialem sie, jak to doszlo do skutku!
  Zaledwie 30 srebrnikow! A na trzecie kukiz nazywa sie JUDASZ! Jebane, kurewskie smierdzace scierwo!

 6. Wojtek mówi

  Antysystemowiec 😀 piS zbiera kupę, bo kupy nikt nie ruszy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.