Paul Golding wyszedł z więzienia. „Wracam do akcji, żeby ratować nasz kraj”

Paul Golding/ fot. instagram
0

„Koniec ograniczeń mojej działalności politycznej. Teraz wracam do akcji, żeby ratować nasz kraj. Prześladowania nie uciszą Britain First. Britain First to organizacja, dzięki której nasz kraj przetrwa. Słowo „poddać się” nie występuje w moim słowniku. Nadchodzą dni akcji i protestów” – napisał Paul Golding na Instagramie po opuszczeniu więzienia, w którym odbywał wyrok 4,5 miesięcy więzienia za „okazywanie wrogości” wobec islamu.

W więzieniu nadal przebywa Jayda Fransen skazana na 9 miesięcy. Działanie Jaydy i Paula, którzy nagłaśniali sprawę muzułmańskich gangów gwałcicieli, zostało uznane przez skazującego ich sędziego za „kampanię mająca zwrócić uwagę na rasę, religię i imigranckie pochodzenie” członków gangów.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Faktem jest, że członkowie gangów gwałcicieli to muzułmanie. Faktem jest, że to imigrantami. Faktem jest, że władze i dziennikarze milczeli na temat „grooming gangs” właśnie dlatego, że gwałciciele to muzułmanie i imigranci. Ich ofiary składano na ołtarzu politycznej poprawności i polityki multi-kulti. Dopiero nagłośnienie tej sprawy przez Britain First spowodowało, że wyszła ona na jaw.

Islamizacja Wielkiej Brytanii przyspiesza. Wszyscy, którzy biją na alarm, są prześladowani przez władze. Ich wolność słowa jest ograniczana. Trafiają do więzień. To są praktyki charakterystyczne dla państw totalitarnych. Takim państwem staje się UK.

Źródło informacji: instagram

Przeczytaj też:

Prosto z Anglii! „To kara śmierci!” Jayda Fransen skazana na 9 m-cy więzienia za walkę z gwałcicielami!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.