Patryk Jaki masakruje posła Nowoczesnej. „Ty ośle naleśnikowy!” Zembaczyński, wracaj do baru!

Witold Zembaczyński i Patryk Jaki / Fot. Youtube
4

Kilka dni temu z Oddziału Zewnętrznego Aresztu Śledczego w Grójcu, w którym przebywają więźniowie odbywający karę więzienia w warunkach typu „półotwartego” uciekło dwóch skazanych. W związku z tym Witold Zembaczyński, poseł Nowoczesnej, jak na „totalną opozycję” przystało, postanowił zaatakować wiceministra sprawiedliwości Patryka Jakiego. @PatrykJaki czy po ucieczce kolejnych dwóch osadzonych z oddziału półzamkniętego Polacy mogą już bezpiecznie wyjść z domu? Tak się kończy, gdy nadzorcy z @pisorgpl pilnują obywateli, a nie więźniów #jakidodymisji #ZrobimyTO – napisał Zembaczyński na Twitterze.

Zembaczyński spisał się znakomicie. Podobnie jak jego partyjne koleżanki i koledzy strzelił ślepakami i skompromitował się na całego. Patryk jaki prędko mu odpowiedział:

Ośle naleśnikowy. Po 1 – juz ich złapaliśmy – trzeba choć sprawdzić zanim się napisze. Po 2 -rok 2017 był pierwszym od czasu rządów PO – gdzie nikt nie uciekł. Za Pana czasów w PO-było więcej ucieczek. Po 3 weź podręcznik i zobacz czym różni się ucieczka od oddalenia.

A dlaczego „naleśnikowy”? Zembaczyński prowadził w Opolu „naleśnikarnie” i dobrze by było, żeby dał sobie spokój z polityką i do naleśników wrócił na stałe.


Źródło: Twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Zbulwersowany mówi

    Szkoda, że szef Patryka Jakiego – Zbigniew Ziobro chce zmasakrować dopiero co uchwaloną Ustawę o IPN, broniącej dobrego imienia Polski i Polaków. To dopiero SKANDAL !

  2. Norisa mówi

    Badzcie przekleci mojsikowepejsate zmijowate plemie po wsze czasyza to ze zgotowalscie nam takie niewolnicze dni.W Polsce jest tyle biedy i nedzy przez Was okupanci.Opanowaliscie do perfekcji wszystko i tak od ponad 2000lat ta sama metoda dziala itd

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.