Patryk Jaki kontra prowokatorzy z KOD na spotkaniu z mieszkańcami Warszawy [WIDEO]

Patryk Jaki i prowokatorzy z KOD/ fot. twitter
10

Od pewnego czasu KODziarze mają nową zabawę, która polega na ordynarnym zakłócaniu spotkań polityków Zjednoczonej Prawicy z wyborcami. Tak było w przypadku spotkania prof. Krystyny Pawłowicz. Tak było również podczas spotkania ministra Patryka Jakiego. Prof. Pawłowicz zastosowała metodę ignorowania zadymiarzy. Jaki natomiast powiedział KODziarzom, co o nich sądzi.

„Liczyłem się z tym, że przyjdą tu prowokatorzy z KOD-u. Przecież każdy to wiedział. Ale musimy sobie z tą sytuacją poradzić. Wiem, jaki Państwo macie cel na tym spotkaniu, ale chcę Państwo powiedzieć, że się nie damy. (…) Państwo na początku pokazywaliście się z człowiekiem, który – jak się okazuje – defraudował Państwa pieniądze. Z innym człowiekiem, który śpiewał i handlował kobietami. I dzisiaj z wielkim uśmiechem przychodzicie i nam przeszkadzacie w spotkaniu” – powiedział Patryk Jaki.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Było KOD-wycie!

Źródło: twitter

Zobacz też:

Agresywne KODziarstwo robi zadymę na spotkaniu z poseł Krystyną Pawłowicz [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Sowa mówi

  Czym jest KOD ? Został założony przez dzieci żydokomunistów stalinowskich którzy w 68 stracili władzę na rzecz polskich komunistów. W 89 ją częściowo odzyskali. Teraz znowu stracili. Informacje na temat pochodzenia założycieli KOD którzy pozostają w cieniu są w sieci. Bydło które robi zadymy to wynajęta hołota opłacana przez żydów. Polska musi wprowadzić prawo które bedzie zakazywało obrażania polskiej tożsamości i dumy narodowej oraz prowadzenia działalności opartej na marksizmie również tym kulturowym. Skutkiem łamania tych przepisów powinno byc odebranie obywatelstwa. Mamy jako kraj do tego pełne prawo. To pozwoli na usunięcie szkodników lub po prostu zamknie im mordy.

 2. michu mówi

  Jak im by ktoś tak przeszkadzał to byłby wrzask, że „nienawiść, nietolerancja, bark kultury politycznej i wszelakiej” itp itd.

  1. Sowa mówi

   Trzeba zrozumieć że ich retoryka jest oparta po prostu na „odwracaniu kota ogonem”. To znaczy że dostali taki „prikaz” z góry ponieważ wielu by tego nie wymyśliło samemu. To jedyna broń tego środowiska i wszelkiej maści trolli internetowych o nastawieniu antypolskim. Np. jesli PIS jest antyrosyjski to trolle nazywają ich „pupilkami Putina” jeśli PIS chce prowadzić suwerenną politykę to trolle ( i kodomici) nazywają ich „dzieckiem specjalnej troski UE”. Czyli tym samym przenoszą jakby perspektywę z polskiej na unijną. Środek decyzyjny z Polski do Brukseli. Zawsze po prostu odwracają kota ogonem bo w merytorycznej dyskusji bo z całą pewnością polegli. A w ten sposób mieszają w głowach mniej zorientowanym ludziom. To z resztą główna zasada marksizmu kulturowego-odwracanie kota ogonem i stawienie wszystkiego na głowie.

  2. Ania mówi

   Oni wszyscy nie tylko odwracają kota do góry ogonem, ale mają kota w głowach.

  3. Andrzej Józef mówi

   W68 stracili?
   W89 odzyskali?
   Teraz znów stracili ?
   Pozostajo wcieniu?
   S. Jedno pytanie
   Nie bierz nas za durni.
   Dobry psychiatra pomoże tobie jak wyjśc z tego dylematu czy 68 albo 89.
   Wybierz # 69?

 3. Jan mówi

  Na miłość Boską , nie komentujcie tych bzdur ! Czy nie widzicie tego że Patryk Jaki i paru innych pożytecznych idiotów z PIS czy z Kukiz 15 , to nic innego jak zasłona dymna dla żydowskich rozbiorów Polski. Chcecie przysłużyć się Polsce , to rozpowszechniajcie przesłanie najodważniejszego polskiego patrioty Pana Jerzego Zięby , który swoim wystąpieniem rzucił rękawicę żydowskim okupantom Naszej Ojczyzny.

 4. Jan mówi

  Prawdziwy Polak , który nie owija w bawełnę żydowskiej okupacji Polski , i rzuca prosto w twarz wyzwanie żydowskim kolaborantom i zdrajcom Polski , takim jak Kaczyński , Duda czy rzymsko-katolicki kler. https://www.youtube.com/watch?v=f2HP_VgXwRU

 5. Ruch Narodowy mówi

  Zjednoczona prawica to Pawłowicz i Jaki? PiS jest prawicą? Co wy pleciecie? Komu służycie?

 6. Ruch Narodowy mówi

  PiS to zjednoczona prawica? Jaki i Pawłowicz to zjednoczona prawica? Co pleciecie bzdury? Jesteście 5 kolumną?

 7. Ruch Narodowy mówi

  Gdzie moje komentarze?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.