Paryż: propaganda LGBT trwa w najlepsze! Gigantyczne plakaty od Netflixa zdominowały miasto

Fot. Twitter
9

Francja czynnie angażuje się w propagowanie ideologii LGBT.  Jak podają Paryżanie na mediach społecznościowych, w całym Paryżu rozwieszono mnóstwo plakatów promujących najnowszą produkcję Netflixa. Serialowy gigant wybrał na „twarz” reklamy dwóch zarośniętych, całujących się mężczyzn.

„Te gigantyczne plakaty są rozwieszone po całym Paryżu, francuskie stacje metra promują show Netflixa” – piszą internauci.  „Le Petit Manuel Sex Education” jest jedną z wielu produkcji o treści przynajmniej kontrowersyjnej. Marketing, rzecz jasna, opiera się na kontrowersjach.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Reklama przykuwa uwagę, to trzeba twórcom oddać. Środowiska LGBT pokazują z kolei, iż mogą posuwać się coraz dalej. Krok za krokiem, powoli – to, co jeszcze kilka lat temu wydawało się zupełnie niemożliwe – dziś staje się faktem. I nawet, jeśli ktoś czuje się zniesmaczony, widząc dwóch gejów śliniących się na plakacie – nie ma miejsca na dyskusję w tej kwestii. Cóż jest bowiem gorszego, niż homofobia? Do wszystkiego można przywyknąć. I tak, kroczek za krokiem, granice przesuwane są coraz dalej.

Źródło informacji: Twitter

Przeczytaj również:

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zbulwersowany mówi

  Chyba się zaraz pozygam !

 2. Robert mówi

  Wielka szkoda że nie widać co mają na dole,może noszą na sobie żółte kamizelki i zlizują sok z butelki,albo francuski miodek jaki jeszcze ,,okrasił,,brodę lub z jego resztek po jedzeniu.Gromadzą kalorie po ulicznym wystąpieniu

  1. Janusz I mówi

   Czy my, normalni katolicy mamy schodzić już do podziemia?

  2. sta mówi

   tak….do katakumb za odstępstwo i zdrade tego co nauczał Chrystus . ON Jerozolime też za odstępstwo zburzył …..i to 2 krotnie!

  3. rins mówi

   Co za ścierwo

  4. Igor mówi

   Wie ktoś czy ta książka będzie dostępna w polsce?

 3. Ojciec siedmiorga mówi

  Chore, Chore, Chore, Chore, Chore, Chore, Chore, Chore!!!

 4. Mariusz mówi

  Kochani!Ofensywa zboczeńców trwa.A my rozsypani po Polsce samotnie walczymy ze złem.Tak jak Jacek.Czas byśmy się zjednoczyli w jedną pięść .Musimy zdać sobie sprawę ,że to nie są przekomarzania,dyskusja czy polemika.TO JEST WOJNA!!!!Zboczeńcy z LGBTQ chcą zniszczyć całą znaną nam cywilizację opartą o Wiarę i Rodzinę.I nie ważne czy ktoś „chodzi do kościoła” codziennie czy raz na miesiąc. To nie ważne czy jego rodzina to 2 +1 czy 2+5.Dziś wszyscy ci którzy kochają Ojczyznę muszą stanąć razem.Bóg.Honor i Ojczyzna.Te trzy słowa wystarczą by znaleźć wspólny język.Nadchodzi ważny czas .Nadchodzi CZAS PATRIOTÓW i nikogo z nas nie może w nim zabraknąć!!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.