Partner Biedronia zastępcą syna Ukraińca. Za homofobię chce karać więzieniem

24

Krzysztof Śmiszek, homoseksualny partner Roberta Biedronia, został wiceministrem sprawiedliwości. Resortem kieruje Adam Bodnar – syn Ukraińca a zarazem były rzecznik praw obywatelskich (o sprawie pisaliśmy TUTAJ).

Dziś zaczynam swoją misję jako wiceminister sprawiedliwości – na portalu X pochwalił się Śmiszek. – 4 lata temu rozpocząłem walkę o sprawiedliwą i praworządną Polskę. Byłem na pierwszej linii frontu kiedy PiS przeprowadzał zamach na wolne sądy. Teraz biorę odpowiedzialność za naprawę zniszczeń PiS! Zwyciężymy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Śmiszek ma 44 lat i od ponad 20 lat jest w gejowskim związku z Robertem Biedroniem. Od dwóch kadencji jest posłem Lewicy z okręgu wrocławskiego. 6 grudnia 2023 r. został przewodniczącym nowego, tzw. „Parlamentarnego Zespół do spraw Równouprawnienia Społeczności LGBT+”. W roku 2019 deklarował chęć karania więzieniem za tzw. homofobię.

O Śmiszku zrobiło się głośno w 2021 roku, kiedy to „Gazeta Polska” ujawniła informacje o seks skandalu z udziałem nowego wiceministra sprawiedliwości. Według doniesień GP Krzysztof Śmiszek i Sylwia Spurek zasiadali w radzie konsultacyjnej funduszu, który współtworzył poradnik dla prostytutek zachwalający pracę seksualną.

Przeczytaj:

Terror LGBT: partia Biedronia chce karać więzieniem za homofobię!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Pawel Szymanski mówi

  Dzwoni Paliko do Biedronia i sie pyta
  Gdzie jestes?
  W Kaliszu. A ty?
  Na Grodzkiej.

 2. Hammurabi mówi

  Kolejna kropla napełniająca czarę goryczy.
  Może jednak właśnie o to chodzi, żeby zwykły Kowalski wraz z bezdyskusyjnie równie zwykłym Nowakiem którzy do tej pory kpili z zasad, tradycji i wielowiekowej kultury dzięki którym istnieli, dostali solidny łomot za przekonania?
  Były Niedorzecznik i homoseksualista w ministerstwie „sprawiedliwości”… Może do kompletu dobrać jakiegoś zoofila czy fetyszystę?
  Faktycznie dobry Bóg już zrobił co mógł…

 3. Duduś mówi

  Brawo polskojęzyczne bydło ! Takich dokonaliście dem9jratycznych wyborów ! Brawo wy, brawo demokracja! Sam nikt z nich siebie nie wybrał.

 4. Rafał mówi

  Kogoś to obejdzie? Otóż- prawie NIKOGO!! Bedzie parę komentarzy, parę tweetów, może jakaś manifestacja i rozejdzie się po kościach. Metodą gotowania żaby wypróbowanej podczas srandemii przyzwyczają Polaków do tego że za wstręt wobec dwóch homo wiercących sobie członkami w odbytach idzie się do więzienia. Skoro ponad połowa Polaków chce płacić więcej dla „ratowania planety” i „walki o klimat” to i do radosnej akceptacji pedalstwa nas wytresują. Kroczek po kroczku tresują Nowego Socjalistycznego Człowieka który nie będzie miał nic i będzie szczęśliwy. Szansa na przełom? Widzę dwie- Do duetu JKM- Michalkiewicz dołącza p. Braun i ew. p. Żółtek i udaje im się porwać tłumy- albo objawia się polski Franco lub Pinochet.

 5. Hammurabi mówi

  @Rafał
  Że posłużę się Fredrą: „Wprzódy słońce w miejscu stanie, Wprzódy w morzu wyschnie woda, Nim tu u nas będzie zgoda”…
  Powszechne utyskiwanie, niechęć a nawet wrogość nijak się przekłada na to kto i jak rządzi w tym grajdole zwanym „Polską”, już chyba jedynie z przyzwyczajenia.
  Patrząc na to co się dzieje odnoszę wrażenie, że mamy do czynienia z albo ze społecznym debilizmem albo z koronkową robotą wykonywaną przy okazji wyborów, ugruntowaną poprzez finezyjną a ciężką robotę wykonaną przez media, sądy i szare eminencje, co to ni orzą, nie sieją.
  To zupełnie tak, jak wówczas kiedy to czołowi towarzysze z KC dostawali w „wyborach” tyle głosów, że po zsumowaniu wychodziło im grubo ponad sto procent, bo każda komisja uważała za stosowne dodać od siebie stosowną ilość, by łask pańskich nie utracić.
  To, że król jest nagi widzą wszyscy. Jednak wzorem planktonu z bajki Andersena powszechnie chwalą wzór, krój i układ fałd jego „ubioru” a dziecko które może głośno i publicznie zawołać, że król jest nagi chyba się jeszcze nie narodziło.
  Patrząc wstecz widzimy, że zawsze tak właśnie w „tymkraju” bywało, czego dowodem jest utrata sił, znaczenia a na koniec niepodległości. To właśnie powód dla którego naszym przodkom pozostały wróżby, przepowiednie i widzenia rozpowszechniane po dworkach, pałacykach i plebaniach w przerwach pomiędzy powstaniami.
  Dlatego w Polsce – jak słusznie zauważyłeś – konieczna jest radykalizacja postaw i rządy jednej ale za to czystej i uczciwej ręki.

 6. Rafał mówi

  Do Hammurabiego

  Jedno i drugie. Tzn- i powszechny społeczny debilizm i koronkowa robota trzech stronnictw- pruskiego, amerykańsko- zydowskiego i ruskiego. Dodaj do tego tradycyjne polskie podziały ( Gdzie dwóch Polaków tam trzy zdania) i interesy wszelkich słuzb specjalnych których masz kilkanaście….. A co do liczenia głosów- róznie bywa, popatrz na ostatnie wybory- PiS wymienił 95 ze 100 komisarzy wyborczych i nic mu to nie dało…..

 7. abc mówi

  im więcej dewiacji będą promować tym szybciej sie to skonczy … dla nich

 8. Jan mówi

  W Ministerstwie Sprawiedliwości zaśmierdziało gównem. Gazmaski włóż!

 9. Hammurabi mówi

  @Rafał
  Recepta na prawidłowość głosowań wydaje się banalnie prosta.
  Koniec z anonimowością. Głosowanie powinno być jawne, by w mętnej wodzie przestano łowić ryby i głos -imię nazwisko – powinien jasno określać kandydata z danego okręgu a nie jak obecnie listy i przeliczniki.

 10. Kassia mówi

  Czy heterofobię też będą zwalczać więzieniem? Czy jednak tylko homofobię?

 11. verizanus mówi

  @ Hammurabi Chyba prawdą jest, że jeśli wybory naprawdę mogły coś zmienić, to już dawno byłyby zakazane. Te wszystkie śmieszne niby kontrole wyborów, te np. przejrzyste urny, które w żadnej przejrzystości nie pomagają, ale już np transmisja na  żywo z liczenia głosów i PODAWANIU ich liczby dalej, surowa zakazana. Ciekawe dlaczego? ;).

 12. Hammurabi mówi

  @Verizanus
  Właśnie dlatego, że na tym etapie dochodzi do „korekt”.
  Absolutnie każdy obywatel powinien mieć prawo znaleźć na opublikowanej liście oznaczonej stemplem komisji i nazwiskami jej członków ,swoje nazwisko i głos jaki oddał. Bez tego komisje stwierdzą: „nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi”?

 13. W K mówi

  Tak już wiele razy było, że pod groźbą więzienia, a nawet śmierci, nie wolno było mówić, co się myśli. Tym gorzej dla tych, którzy zakazują.

 14. KKK mówi

  zyebane polaczki jesteście zywymi trupami. ja emigruje z tego howna zwanego podolska

 15. Ewa-Maria mówi

  Tak jak oni zeszmacili godność Sejmu, wcześniejszym poprzednikom to się nie udało. Szok i niedowierzanie że to ma miejsce.

 16. Krzysztof mówi

  Koniec świata pedały u władzy i jeszcze jakie chcą przepisy wprowadzić ? Zawsze w zdrowym katolickim społeczeństwie będziecie trędowaci i nic tego nie zmieni , żadne kary ty śmiszna dziwko ! Niedługo będziecie strzelać do nas – tęczowi ha ,ha, ha . Nie pozwolimy na rozprzestrzenianie się tej śmierdzącej , wulgarnej i rynsztokowej ideologii !

 17. Janusz mówi

  Taka mała refleksja na postepowaniem ciemnych typów z innego plemienia, z innego sposobu pojmowania świata niż katolicki. Jestem normalnym facetem, czyli z tych tradycyjnych, niepostępackich, takim to co ma żonę itd . Otóż znam od wielu lat kilku homoseksualistów którzy rozumieją swoje życie i własne wybory, wypowiadający się bardzo negatywnie o wszelkich marszach szalonych kobiet z zygzakami na czołach i przeciw wszelkim tęczowym marszom, przeciw in vitro, przeciw adopcji dzieci przez pary homoseksualne, przeciw wprowadzaniu kobiet do KK zamiast księdza itd..Ryba śmierdzi od głowy, i kiedy czytamy, że ” Krzysztof Śmiszek, homoseksualny partner Roberta Biedronia, został wiceministrem sprawiedliwości” to i u nich i u mnie budzi wstręt i obawy o przyszłość. To oficjalne stanowisko niby postępowego rządu, jest bowiem zawoalowaną informacją do przyszłych pogromów ludzi o innych poglądach seksualnych, gdy coś pójdzie rządowi nie tak.. Nasz rząd nie jest absolutnie moim rządem, tak jak i poprzedni. Półwiecze istnienia ateistycznej komuny, przyniosło na każdym polu większe zniszczenia niż możemy to sobie wyobrazić. Dziś w dobie globalistycznych potworności deprawacja moralna, kulturowa kopiowana jest żywcem z wydarzeń, które miały się dobrze nie tylko w czerwonej komunie i ideach opisanych przez Marksa ale także w czasach starożytnych. Nic nowego pod słońcem.. Za każdym razem za te chore pomysły cierpieli niewinni ludzie. Zauważmy, że wszędzie tam gdzie zbrodnia, rewolucja, wojna, tam gdzie pojawia się jakaś zboczona kultura, sztuka czy demoniczna ideologia, tam gdzie mamy jakiegoś wariata z wariackimi pomysłami , tam gdzie wykoślawiana jest nauka, medycyna, wiara itp to możemy być pewni , że będzie to powszechnie utrwalone i powielone. Ta degradacja moralna i kulturowa trwa na każdym poziomie tym dostrzegalnym i nie dostrzegalnym za naszego krótkiego życia. Satanistyczne, psychopatyczne elity z całego świata są bazą , zapleczem i wspólnym mianownikiem do kolejnej odsłony pierwotnego ZŁA i marszu mafijnych elit w kierunku NWO czyli zniewolenia nas i ludobójstwa. Chodzi o podjęcie przez rząd federalny USA decyzji o pozwoleniu przeprowadzania we wszystkich szkołach w całym kraju zajęć fakultatywnych dotyczących satanizmu. Więc, gdy przyjdzie komuś do głowy uderzyć pierwszego z brzegu księdza, bo być może on gwałcił dzieci czy bić niewinnych spokojnych ludzi mających inne seksualne predyspozycje to błagam zastanówcie się. Ręce we krwi do końca życia.. Prezydent Barack Obama przed swoim odejściem zalegalizował satanizm na szczeblu państwowym. W szkołach państwowych podręczniki do tych zajęć będą obecnie finansowane przez państwo. Przypomnę, że równo rok temu w Detroit w dniu 25 lipca został odsłonięty pomnik Szatanowi. Jeśli satanistyczne święto Chanuka jest prezentowane w Sejmie oraz na KUL to jest to bezczelny atak na nasze społeczeństwo…

 18. Shadow mówi

  Mnie nie interesuje, kto z kim sypia i w jakich pozycjach (przyjażniliśmy się z homosiami w młodości, dziś nie żyją), boli i niepokoi tylko nachalna propaganda ich aktywistów, chcących obsceniczność i ohydę zaszczepić w codzienne życie normalnych ludzi. I to jest zgroza, w związku z takimi ministerialnymi dubletami z innej półki, niż większość społeczeństwa.

 19. Hammurabi mówi

  @Janusz
  Pięknie napisane!
  Więcej wiary przyjacielu!
  To, że jakieś plemię zawarło pakt z diabłem wcale nie znaczy, że próba ta będzie trwała wiecznie. Ludzka natura jest jaka jest i nie zmieni tego nawet totalny zamordyzm. Wszystko jest kwestią czasu i okoliczności.
  Jeśli coś jest oparte na chorych zasadach nie da zdrowych owoców.
  Dzisiejsi prominentni, zboczeni „homocelebryci” wraz ze stadami półgłówków wpatrzonych w nich i głosujących na im podobnych z biegiem czasu zorientują się, że stoją na czubkach palców w szambie zanurzeni po szyję i że nogi im drętwieją a g… przybywa w szybkim tempie.
  Pojmą wówczas, że byli tylko paskudnym i obrzydliwym nawet dla użytkowników narzędziem zdatnym jedynie do pomocy w walce z tradycją cywilizacji łacińskiej. W nowych realiach to oni będą napiętnowani i wykluczeni poza społeczeństwo.

 20. Jan mówi

  Boże! Boże! -to upiory,

  Z cmentarzowej wyszłe nory! –

  W oczach żądła – nie zrzenice –

  Pod żebrami serca nié ma –

  W miejscu serca wąż się zżyma

  I wyłażą z piersi gady,

  Wszystkie hańby – wszystkie zdrady –

  Obrzydliwym gnąc się ruchem,

  Każda wije się łańcuchem,

  Z drugą wiąże się w przestrzeni!

  Już się coraz bardziej zbliża

  Tłum plugawy ten do ciebie!

  Łańcuchami żmij złączeni,

  Do twojego idą krzyża,

  Co na wzgórzu, w czystym niebie.

  Już stanęli – wznoszą głowę –

  Plwają śliny swe nieczyste

  Na twe ciało promieniste –

  Zarzucają z wężów wieńce

  Na przebite twoje ręce,

  Na twe stopy marmurowe!

  Oni ciebie by rozdarli,

  Ciebie przyszłą – ci z przeszłości

  Ciebie żywą – ci umarli,

  Co nie wejdą do twych włości!

  Zygmunt Krasiński, „Psalm miłości”

 21. NN2810 mówi

  Popieram niech łapy uschną wszystkim homofobom transfobom i bifobom jesteś wielki Krzysztofie Smiszku ludzie LGBT to nie ideologia ideologią wstrętną popapraną jest katolizm klerofaszystowski i za własnie za zabijanie cywilne oraz wszelkie pobicia srodowisk LGBT oraz dyskryminacje LGBT katole powinni odpowiedzieć wiezieniem. LGBT to są normalni inni ludzie którzy tak samo kochają jak wiekszość społeczeństwa płacą podatki i chcą żyć normalnie bezpiecznie powiem każdy gej każda osoba bi oraz niebinarna czy transpłciowa jest pośród nas wtopiona i trzeba ją poznać zrozumieć może być gej czy osoba trans naszym przyjacielem to nie są obywatele gorszej kategorii dla mnie gorszymi sortami są katole to oni poniewierają ludzmi dla duchowego wodza Polski Tadka Rydzyka człowiek jest śmieciem przedmiotem nie podmiotem bez żadnej godności także trzymam kciuki za nowy rząd Donalda Tuska który mam nadzieje przywróci w Polsce normalność

 22. SS 1970 mówi

  Tak jak PIS i ten psychopata Kaczyński zeszmacił PIS to nikt inny tego nie zrobił ten kutas rydzykowski Kaczynski powinien wisieć na latarni głową do dołu PIS do delegalizacji a ty Jarosławie Kaczyński powinieneś wylądować w zakładzie zamknietym tam jest twoje miejsce przygłupie małorolny Polski Polska jest teraz zeszmaconym krajem gdzie sami są wrogowie ja nie mam nic przeciwko normalnym homosiom ale niech nie obnoszą się ze swoją orientacją czy np nie wolno się kaleczyć czyli dokonywac zmiany płci na życzenie i to są mity szumowin katolskich ja powiem nie życze sobie żeby katolski kler rydzykowski rzadził Polską kosciół katolicki w Polsce jest najbardziej dewiacyjnym kosciołem w Europie i ma lekką rękę żeby kraśc . Powiem konieć to jest wasz bliski pedofilskie zbiry koscielne wszelkie dewiacje jak pedofilia należy tępić dlatego klechitów należy bezwględnie tępić w zdrowym społeczenstwie protestanckim zawsze trafia się takie wszy katolskie na zdrowym ciele narodu nie wystarczy na swój grzbiet włożyć szmatę watykańską i głosić swoją swoje nauki religijne to jest schizma wschodnia wszyscy polacy i polki są wicelkiderkami niczego czyli kurwa mają mordę pełną frazesów o moralności sami nie będąc moralni katolizm to jest dewiacja jak się lata jak ten wariat z krzyżem po ulicach to jest norma no nie wiec nie katole zamkną mordy i się odwalą od LGBT bo to nie jest ich temat medycyna orzekła że LGBT to norma ale dla katola to sa ludzie nienormalni więc jakim trzeba być czubkiem żeby nie rozumieć ze osoby homo bi trans oraz lesbijki są normalne żyją wśród nas wogle nam nie zagrażają natomiast Polsce grozi ręzim katolsko faszystowski więc opamiętajmy sie jako naród bo będzie za póżno

 23. anonim mówi

  A ja myślałem, że zobaczę ,,buzi ruzi” jak kiedyś Breżniew z Honneckerem. Było by tak ŚMISZnie. A tak na poważnie. Ten gej to może sobie straszyć swojego biedrońka pod kołdrą. Nas jest 95% więcej i jak się ludzie rozzłoszczą, to będą uciekać gdzie pieprz rośnie z piskliwymi głosikami jak Farinelli.

 24. Jacek mówi

  Z tym dwudziestoletnim związkiem to może nie przesadzajmy, prof. Izdebski kiedyś wyliczył że każdy z tych, hmm, wesołków zaliczył średnio 200, hmm, partnerów. Ten ich „związek” to ściema dla naiwnych.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.